Rozdanie: Doplnky mačiek z Pet Naturals of Vermont

Som veľkým veriacim v doplnky pre mačky, ako aj pre ľudí. Mali by ste vidieť môj pult v kuchyni: Medzi mojimi doplnkami (nezískal som názov „Doplnková kráľovná“ od mojich priateľov bez dôvodu!), Ako aj Allegra, ako aj Rubyho doplnky, nezostáva veľa miesta pre nič iné. Rovnako ako som si robím srandu.

Zriedka prijímam doplnky alebo jedlo na preskúmanie, pokiaľ to nie je niečo, čo som už dôkladne preskúmal a/alebo vyskúšal. Nebudem používať Allegra, rovnako ako Ruby ako testerov produktov, ktorých nároky nemôžem overiť. Úplné zverejnenie: Nepoužíval som domáce zvieratá produktov spoločnosti Vermont, ale na základe toho, čo som čítal o spoločnosti, ako aj na ingredienciách uvedených pre ich výrobky, vyzerajú pre mňa ako dobré výrobky. Obzvlášť ma ohromilo, keď som zistil, že Dr. Roger Kendall, viceprezident pre výskum Pet Naturals®, ako aj vývoj Dale Metz, generálny riaditeľ Pet Naturals®, zakladajú členov Národnej rady doplnkov zvierat. SEAL NACS zaručuje, že doplnky PET spĺňajú pokyny pre kvalitu, integritu a pravdu pri označovaní.

Ak by ste chceli vyskúšať tieto doplnky pre svoje mačky, je tu vaša šanca vyhrať kombináciu troch produktov Pet Naturals®:

Denné najlepšie, viac vitamín/minerálny doplnok s taurínom, ako aj tráviacimi enzýmami

Denný prehľad, kombinácia tráviacich enzýmov a probiotík, ktoré podporujú správne fungovanie čreva a zdravia čriev

Pokožka a kabát, ktorý obsahuje omega 3, 6, ako aj 9 mastných kyselín, ako aj vitamín E na podporu pokožky a zdravia kabátu

Ak chcete vstúpiť do tejto darčeky, povedzte mi v komentári, prečo si myslíte, že by vaše mačiatko mohlo mať úžitok z týchto doplnkov. Ak chcete získať ďalšiu šancu na výhru, tweet o tomto darčekovom prezradení alebo zdieľanie na Facebooku, ako aj uverejnite odkaz v samostatnom komentári. Tento darček je otvorený iba pre čitateľov v susedných Spojených štátoch a končí vo štvrtok 25. októbra.

Viac informácií o Pet Naturals of Vermont nájdete na ich webovej stránke alebo stránke Facebook.

Pred poskytnutím doplnkov sa vždy poraďte s veterinárnym lekárom svojej mačky. Niektoré doplnky môžu interagovať s liekmi alebo inými prírodnými prostriedkami.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Pet Naturals of Vermont Cat Doplnk Víťaz

Potrebuje vaša mačka doplnky?

Recenzia: V Clover Doplnkách pre mačky

«Allegra, ako aj Ruby: čím viac škrabancov, tým lepšie
Recenzia: Taming Me: Memoir of Cathy Island Cat od Cathy Unruh »

39 Komentáre k prezentácii: Doplnky mačiek od Pet Naturals of Vermont

Lyn5 hovorí:

25. októbra 2012 o 13:43

Koža a kabát by boli skvelé pre mojich chlapcov.

Odpovedať

Kelly Ann T. hovorí:

24. októbra 2012 o 17:07

Tweetoval som

Odpovedať

Kelly Ann T. hovorí:

24. októbra 2012 o 17:02

Divoká mačka, ktorú sme kŕmili, by ťažilo z nejakej dobrej výživy, ako aj to, že mu pomôže pripraviť sa na zimu.

Odpovedať

Jessica hovorí:

23. októbra 2012 o 12:11 hod.

Tweetoval som

Odpovedať

Jessica hovorí:

23. októbra 2012 o 12:10

Myslím, že denné najlepšie by bolo pre nášho chlapca skvelé. Má trochu nadváhu, takže sme ho umiestnili na stravovacie jedlo, ale teraz sa obávam, že získa dostatok živín.

Odpovedať

Cathy Keisha hovorí:

22. októbra 2012 o 11:54

Pokúsil som sa to zdieľať, ale nemohol som.

Odpovedať

Cathy Keisha hovorí:

22. októbra 2012 o 11:51

V súčasnosti jesť Smartbites pre zdravú pokožku, ako aj kabáty, ako aj moje kožušiny sú také lesklé. Rád porovnávam 2 značky, ako aj o tom, že o tom je blog.

Odpovedať

Shadow Dance Ranch Kittehs hovorí:

22. októbra 2012 o 11:33

Nom, nom, nom! Radi by sme ich vyhrali. Ďakujeme za šancu vyhrať.

Odpovedať

Deena hovorí:

22. októbra 2012 o 10:55

Vždy sa snažím zlepšiť zdravie mojich mačiek. „

Odpovedať

Shelieandbrutus hovorí:

20. októbra 2012 o 16:53

Tweet

Odpovedať

Shelieandbrutus hovorí:

20. októbra 2012 o 16:52

Moja najstaršia mačka, Zima má 18 rokov. Myslím, že by z týchto doplnkov ťažila, pretože miluje pochúťky, rovnako ako neje tak dobre, ako by mala.

Odpovedať

Michelle hovorí:

19. októbra 2012 o 19:53

Bol by som rád, keby som ich mal pre svoju najstaršiu mačku, démon, má 10, ako aj multivitamín by bol pre neho dobrý od jeho veku, má pankreatitídu, takže každodenný prehľad pomôže jeho tráveniu a dúfajme, že upokojí žalúdok, každý žalúdok, každý Mačka potrebuje vitamíny pre svoju pokožku, ako aj kabáty, ako aj dúfajme, že by to pomohlo s vylučovaním, ako aj s vlasovými guľkami, ktoré tiež dráždia jeho žalúdok.

Odpovedať

Cynthia Southern hovorí:

18. októbra 2012 o 23:42

Tieto vitamínové doplnky pre mačky by boli úžasné pre princeznú a Querie, pretože obaja majú vlasové gule, ako aj denné najlepšie aj denné trávenie, ako by tento problém zmiernili. Pokožka, ako aj doplnok srsti, by ich kožušina ešte urobila ešte krajšou. Rád by som to za nich vyhral. Ďakujeme, že ste ponúkli ešte jednu skvelú dávkunullnull

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *