Vyberte si online vedomý život

Náš svet prechádza obrovským posunom vo vedomí, ako aj v dôsledku ich životy. Čo však na vedomie žije skutočne?

Význam slova vedomý je „byť si vedomý vlastnej existencie, pocitov, myšlienok a okolia“. To tiež znamená „byť úplne pri vedomí alebo citlivých na niečo“, „vedomý seba“, ako aj „úmyselné aj úmyselné“. Všetky tieto pojmy nás berú priamo do jadra toho, čo znamená vedomý život.

Uvedomiť si naše myšlienky a emócie nám umožňuje robiť si vedomé možnosti, čo sa dnes používame, na ktorú kariérnu cestu sa chceme vydať. Myšlienky sú energia, ako aj každý verený má s ňou vibráciu, ktorá vysiela správu svetu, aby nám nakreslila veci, ktoré zodpovedajú vibráciám veriacich, že vysielame. Každý z nás má schopnosť sústrediť svoje myšlienky, ako aj keď ich úmyselne zameriavame na to, čo chceme, než na to, čo nechceme, začneme brať poplatok za vedome vyrábať naše životy. Uvedomiť si naše emócie k tomuto procesu dodáva moc – emócie sú naším bezprostredným vedením, či nás verený posúva smerom k tomu, čo chceme alebo od neho. Keď sa veriaci cíti dobre, posúvame sa smerom k svojim túžbám. Keď sa cítime zle, pohybujeme sa opačným smerom.

Byť úplne pri vedomí je prvým krokom k vedome prežiť naše životy. Je to toto porozumenie, ktoré nám umožňuje naladiť naše vnútorné vedenie, ako aj čím viac to robíme, tým viac sme schopní nakoniec byť úmyselný a úmyselný pri výbere našich myšlienok.

V konečnom dôsledku si všímavý život znamená robiť možnosti, ktoré sú v pozícii, s kým sme skutočne v našom jadre. Využívanie našich emócií ako vedenia môžeme robiť možnosti o čomkoľvek od potravín, ktoré jeme, až po kozmetiku, ktorú využívame na výrobky, ktoré kupujeme pre našich domácich miláčikov. Čím viac robíme tieto vedomé rozhodnutia, tým viac sa naše životy stanú. Každá možnosť sa stáva vedomím vyjadrenia našich autentických ja na svete. Čím viac platíme záujem o to, čo naše vnútorné ja skutočne chce, ako aj potreby, tým zhodnejšie sú naše životy.

Buďte opatrní – všímavý život je návykový. Keď ste online svoj život z tohto umiestnenia autentickosti, budete mať mimoriadne trochu toleranciu pre čokoľvek menej.

Niektoré vedomé možnosti, ktoré ľudia robia, môžu byť také jednoduché ako jesť ekologické potraviny, nákup bez krutosti osobnej starostlivosti, využívajúce produkty šetrné k životnému prostrediu, ako aj sledovanie filmov, ako aj televízne programy, ktoré prinášajú pozitívnu správu alebo tak ďalekosiahle ako odchod. úloha, ktorá nie je v pozícii s ich autentickým ja, aby začala svoje vlastné obchodné podnikanie.

Dôležité je začať niekde, jedna malá možnosť naraz. Urobte si túto jednoduchú voľbu a sledujte, ako sa váš život začína meniť.

Ingrid King

«Abnormálne ako mačky?
Strata chuti do jedla vo vašom maznáčik »

3 komentáre k výberu online a vedomý život

Renee hovorí:

12. mája 2009 o 23:43

Snažím sa kúpiť Create, ako aj pestované mäso, ako aj na miestnej úrovni-zelenina sa v zime ťažšie vystupuje. Pestujem si vlastnú zeleninu (za predpokladu, že sa tieto zatracené semená vyliahne). Vajcia, miestne … Určite sa vyhýbam tým, že nechajte toxické skrývanie ísť dole do odtoku. Som na základe septikov, ako aj tu existujú veľké ponuky zvierat, ktoré nevyžadujú expozíciu. Určite sa vyhnite spracovaným potravinám, ktoré by udržiavali tak nízke tony energie, ako len môžem, by sa nakoniec chceli zachytiť dažďom do záhrady. Recyklácia a vyhýbanie sa baleniu, ktoré sa prirodzene nezhorší. To je len škrabanec na povrchu, viem. Viac sa venovať e-eventuálne.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

12. mája 2009 o 6:58

Vďaka, Renee!

Chcel by som počuť, aké vedomé možnosti ste urobili, ako aj ostatní návštevníci, ako aj presne to, ako zmenili váš život.

Odpovedať

Renee hovorí:

11. mája 2009 o 21:35

Skvelý článok, Ingrid-So True!

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež predplatiť bez toho, aby ste sa vyjadrili.

Δ

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *