Je Linus príkladom nesprávneho hrania domácich miláčikov – Nesprávny domáci psík hráč 3 z 3

Tento príspevok môže pozostávať z pridružených odkazov. Od spoločností, ktoré zdôraznili v tomto príspevku, môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky.
Videli ste včerajšie video, keď sa Linus hral s mojimi rodičmi domáceho maznáčika Ralphie? Bola to správna alebo nesprávna hra pre domáceho maznáčika? Ak ste videli video, pozrite sa na včerajší príspevok: Ako sa Linus naučil domáceho maznáčika – nevhodný domáci psí psí hrania, časť 2 z 3.
Keď som si užil Linus ako šteniatko s Ralphie, často to bola hraničná nesprávna hra pre domáceho maznáčika. To, čo som videl vo videu, však vyzeralo dobre.
Nemyslím si, že sa Linus niekedy bál alebo sa obával.
Nemyslím si, že Ralphie bola vždy agresívna.
Všeobecne to vyzeralo ako dokonale zábavná hra pre domáceho maznáčika!

Linus vs. Stetson Nesprávny hraj Pet Dog?
Keď som priviedol Stetsona domov, vždy sa zdal byť hrozbou pre Linusa – chytil mu chvost a hrýzol mu krk. Popadol jeho zadnú nohu a potom utiekol. Tu je niekoľko skorých záberov:

Pamätám si tiež, že jedným z najobľúbenejších pohybov Linusa bolo sedieť na Stetsonovi asi 2-4 sekundy, keď to vyskočil, potom to znova. Pripomína to, ako Ralphie zvykla na človeka spravovať Linus?
Linus vs. Derby Nesprimer Pet Dog Play?
Bohužiaľ, mám nejaké problémy s tým, že moje videá Linus vs. Derby z videokameru a zapnutia do môjho počítača. Je to veľmi podobné tomu, čo vidíte vyššie, okrem Stetsona, ktorý pravidelne obťažoval Linus. Derby na druhej strane je omnoho viac športovca a naozaj má rád šípanie tam a späť okolo domu, ktorý skočil cez prekážky vrátane Stetsona, Linusa, nábytku atď.

Z toho, čo som bol svedkom Linusa, sa mu nepáči, keď sa Derby beží späť v dome a reguluje hru tým, že sa snaží chytiť jeho krk. Takto si myslím, že Linus mohol chytiť Derbyho na tvári a na vrchu hlavy počas „nevhodného hrania domácich miláčikov?“ V prvom príspevku sme zdôraznili z tejto série: Čo je nevhodná hra pre psov – časť 1 z 3?
Verdikt o nesprávnom hre s domácimi miláčikmi
Po napísaní troch článkov, spomienkovaní a preskúmaní videozáznamu videa (vlastne mám celý archív Stetson, Derby, Linus a Ralphie), dospel som k záveru, že zatiaľ čo Linusova hra možno často predstavovať ako nevhodná väčšina Video zábery ho zabavuje z nesprávneho hrania domácich miláčikov. Pokiaľ ide o to najlepšie z mojich vedomostí, zdá sa, že Linus dodržiava politiky správneho hrania domácich zvierat pri hraní s Stetsonom, Derbym a Ralphie.

Co si myslis? Po tom, čo ste si vychutnali videá, by ste považovali Linusovu hru s nesprávnym hraním psov?
Ak ste nemali možnosť prečítať si prvé dva články z tejto série, potom sú tu odkazy:
Čo je nevhodná hra pre domáceho maznáčika – časť 1 z 3?
Ako sa Linus naučil domáce zviera – Nesprávna hra pre domáceho maznáčika, časť 2 z 3
Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: Puppy hračky s tepelnou a tepelnou backmi – najlepšie pre nové šteniatka. Pomáha zmierňovať úzkosť v ich novom dome.
Najlepšie psie psa, ktoré sa nám páčia: Bones & Chews Bully Sticks – všetky naše šteniatka milujú uhryznutie, štipky a žuvanie. Rád používame šikanované palice, ktoré pomáhajú odvrátiť tieto nežiaduce správanie.
Najlepšie maznáčiky, ktoré sa nám páčia: Crazy Pet Dog Train Me Lats-používame ich ako naše vysoko hodnotné dobroty pre naše šteniatka pre domácich miláčikov.
Najlepšie čerstvé jedlo pre psov Pet Dog, ktorý sa nám páči: Farmársky domáci pes – pred pár mesiacmi sme začali kŕmiť čerstvé psie psie jedlo Raven a ona ho miluje! Získajte 50% zľavu z prvého nákupu poľnohospodárskeho psa.

Pozrite sa na oveľa viac našich obľúbených položiek v našom novom kontrolnom zozname šteniat.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *