Prečítajte si to kdekoľvek!

od zamestnancov
11. júla 2013

Keď sa nabudúce pozriete na groomertogroomer.com, všimnete si, že stránka prešla hlavným redizajnom. Groomertogroomer.com bol nielen aktualizovaný tak, aby vyzeral ohromujúco na vašom počítači, smartfóne alebo tablete, ale tiež radikálne posunul, ako prináša úžasný obsah, ktorý ste očakávali od obľúbeného obchodného časopisu Grooming Priemysel!

„Pri práci na novom Groomertogroomer.com sme sa rozhodli úplne prehodnotiť všetky aspekty stránky,“ hovorí Todd Shelly, prezident spoločnosti Barkleigh Productions a redaktor spoločnosti Groomer spoločnosti Groomer. „Dospeli sme k záveru, že na to, aby sme čo najlepšie využili bezprostrednú povahu webu, museli sme zverejniť obsah hneď, ako bol pripravený namiesto toho, aby sme čakali, až potom, čo sme ho zverejnili v časopise.

„Výsledkom je, že webová stránka je teraz iným zvieraťom ako tlačový časopis. Stále nájdete všetky rovnaké úžasné články a talentovaných spisovateľov, ktoré by ste našli v tlačovom vydaní, ale budete môcť sledovať inštruktážne videá niektorých najlepších groomérov na svete. Expo a zostaňte v aktuálnom stave o všetkých najnovších správach v odvetví starostlivosti o domáce zvieratá, ako sa to deje. “

Shelly hovorí, že čitatelia môžu očakávať, že stránka bude aktualizovaná niekoľkokrát týždenne, ak nie denne. „Chceme, aby Groomertogroomer.com bol webom, na ktorý sa grooméri spoliehajú na informácie a zábavu každý deň. Aby sme to dosiahli, budeme uverejňovať nový obsah čo najvyd k tomu, ako je to možné. Kedykoľvek existuje príbeh, o ktorom sa domnievame, že profesionáli starostlivosti o domáce zvieratá potrebujú vedieť, nájdete ho na Groomertogroomer.com, “hovorí Shelly.

Čitatelia nájdu hlbšiu integráciu s Facebookom a Twitterom na webe, čo im umožní rýchlo a ľahko zdieľať články a iný obsah v sociálnych sieťach. Nový systém komentovania umožňuje používateľom zanechať spätnú väzbu priamo o článkoch a videách.

Okrem úplne novej webovej stránky bude Groomer pre Groomer spustiť aj mobilnú verziu časopisu pre zariadenia iOS.

„Je dôležité, aby sme sa uspokojili s našimi čitateľmi a ako uprednostňujú prijímanie nášho obsahu. Keďže nové platformy pre obsah, ako napríklad iOS spoločnosti Apple, prichádzajú a získajú popularitu, chceme rozšíriť svoj dosah tak, aby zahrnuli tieto platformy, “hovorí Shelly. „Naši čitatelia milujú tlačenú verziu Groomer pre Groomer a špičkové písanie, ktoré nájdu v každom čísle, a čoskoro si budú môcť prečítať časopis na iPhone a iPade, ako aj na webe a tlači.“

V nadchádzajúcich týždňoch a na Android a Kindle v blízkej budúcnosti hľadajte Groomera, ktorý Groomer v aplikácii Apple’s Newsstand.

Celkom

0

Akcie

0

0

0

0

0

Reklama

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *