[Nový produkt] Richard’s Organics Pet Calm

AddsTis Dainting ButtonsShare to FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestShare do Moreaddthismore9

Stres môže získať oveľa lepšie z nás všetkých, dokonca aj našich domácich miláčikov. Či už ide o výlet do veterinára, obzvlášť hlučná búrka alebo nepredvídaní návštevníci, váš domáci maznáčik môže zažiť akútny stres a úzkosť, ktorú nepomôže potľapkať po hlave. Keď sme vystresovaní, pekná šálka bylinného čaju môže priniesť rýchlu úľavu a pomáha nám pokračovať v dni. Nebolo by fantastické, keby existovala prirodzená, jemná metóda na poskytnutie našim domácim miláčikom v rovnakom pokoji? skvelá správa! Teraz existuje produkt, najmä pre domáce zvieratá vyrobené z presne rovnakých upokojujúcich bylín, na ktoré sa mnohí rodičia domácich miláčikov už obrátili kvôli svojej vlastnej úľave zo stresu.

Ako uznať náznaky stresu u mačiek aj psov

Keď domáce zvieratá cítia stres, úzkosť a neistotu, môžu reagovať rôznymi spôsobmi. Niektorí domáci miláčikovia sa môžu skrývať, kňučať alebo krčiť, zatiaľ čo iné môžu byť rozrušené alebo dokonca agresívne. Tieto správanie sú prejavmi reakcie „boja alebo letu“ na desivé podnety. Presne, ako bude pes alebo mačka reagovať na rôzne okolnosti, je nepredvídateľné. Rovnako ako ľudia, aj každý miláčik má svoj vlastný temperament.

Známky, že váš domáci miláčik prežíva stres a úzkosť, môžu zahŕňať:

Vrčanie alebo štekanie u psov, syčanie u mačiek

Pustenie, prasknutie, hryzenie alebo pazúry

Skrytie pod nábytkom alebo v rohu miestnosti

Kňučanie alebo plač

Stimulácia

Slintať

Poškriabanie pri dverách alebo sa snaží dostať sa z domu

Čím viac pochopíte svojho domáceho maznáčika, tým lepšie budete očakávať, čo by mohlo stimulovať epizódu úzkosti. Rovnako zistíte, ako presne pomôcť vášmu domácemu miláčikovi zostať v pokoji. Niektorí domáci miláčikovia môžu potrebovať silnejšie a viac sedatívne lieky proti úzkosti, aby im pomohli získať stresujúce zážitky. Iní dobre reagujú na jemnejšie upokojujúce prostriedky, ktoré „len zložíte výhodu“ bez toho, aby boli ospalí alebo nepozorní.

Majte pokojné a tiež prineste s Richardovým organickým miláčikom pokojné pokojné

Richard’s Organics Pet Calm je ako relaxačný bylinný čaj pre vášho domáceho maznáčika. Táto jemná upokojujúca zmes, ktorá je vyrobená z prírodných bylín, ako je Valerian, harmanček, kvetina nadšenia, ako aj lebka, pomôžeme stresu jednoduchosti, ako aj stresu a úzkosti u mačiek, ako aj psov vo veku 8 týždňov vo veku alebo starší.

Len niekoľko kvapiek podávaných priamo ústami pred očakávanou stresujúcou okolnosťou pomôže vášmu domácemu zvierati vyrovnať sa s hlukom, návštevami veterinárov, starostlivosti o starostlivosť a ďalšie typické zážitky vyvolávajúce úzkosť.

Majte po ruke fľašu Richardovho organického domáceho maznáčika, aby ste pomohli upokojiť upokojujúcu myseľ vášho domáceho maznáčika.

Vyhrajte bezplatné Richard’s Organics Pet Calm!

Upokojil by Richard’s Organics Pet Pet Pet vášne úzkostlivým miláčikom? Povedzte nám, čo zdôrazňuje váš mačku alebo psa, rovnako ako by ste mohli vyhrať pokojné domáce zviera Richard’s Organics Calm z 1800PeMeds!

Zanechajte komentár nižšie, aby ste mohli vyhrať!

Jeden šampión bude vybraný náhodne v stredu 7. decembra 2016, takže každý, kto sa zúčastňuje, má možnosť vyhrať! (Obmedzené na obyvateľov USA) Veľa šťastia!

Gratulujem Dawnovi, víťazovi kreslenia!

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *