Daisy predvádza svoju matku Deň umení a remesiel

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfaceBookFaceShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestPinterestPareShare to MoreaddthismoRe5

Mali ste včera nádherný deň matiek? Urobil som! Vieš prečo? Pretože som pre svoju mamu urobil niečo mimoriadne špeciálne. Toto sú niektoré z mojich remeselníckych potrieb. Musel som nosiť tieto džínsové obaly, aby som si neznečistil kožušinu. Počkajte, kým neuvidíte, čo som urobil! Som si celkom istý, že na mňa budete trochu ohromení.

Najprv som vybral farbu karty. Prirodzene som si vybral ružovú z dôvodu, že je najúžasnejšia farba. Ďalej je čas nakresliť na kartu nejaké dobré veci. Z tejto časti som uviazol, ale potom som si uvedomil, že veľa riadkov bude vyzerať skutočne dobre. Potom som pridal nejakú peknú farbu. Naozaj som chcel použiť svoju hlinu, ale nemohol som ju držať karty. Potkany!

Tah-dah! Tu je moja hotová karta. Uprednostňujem abstraktné návrhy, takže som maľoval tri riadky, aby som zastupoval seba, Harley a moju mamu na karte. A tiež som namaľoval veľké červené srdce, pretože to znamená lásku. Nakoniec som podpísal svoje majstrovské dielo s niekoľkými labkami. a hádaj čo? Moja mama milovala prítomnosť, ktorú som pre ňu vytvoril. Dala mi veľké objatie, veľa bozkov a niektoré z mojich obľúbených dobrôt. Dokonca položila moju kartu na chladničku. Som celkom dobrá mačka.

Čo si urobil pre Deň matiek?

Daisy kučeravá mačka

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *