Top 25 psov bežecké pásy v roku 2021

Pes Bežec

Požiadavky na fyzickú aktivitu plemien psov sa môžu líšiť, ale veľa psov chce, aby veľa cvičenia udržalo zdravé a pobavené pomocou bežiaceho pásu psov. Je smutné, že súčasný životný štýl niekoľkých majiteľov domácich miláčikov bráni svojim psom preč v tom, aby získali dostatočné cvičenie, aby si udržali svoju veľkú fyzickú formu.

Našťastie je fantastické riešenie pre túto ťažkosť bližšie, ako si viete predstaviť. Existujú rôzne druhy cvičenia pre psov, ale ukázalo sa, že chodci pre psov sú rovnako dostupné a dobré pri udržiavaní dostatočného množstva cvičenia vášho domáceho maznáčika.

Nižšie sú uvedené naše najlepšie 4 bežecké pásy pre šteniatka plus celú nákupnú príručku, ktorá vám umožní vytvoriť iba najlepšiu voľbu.

Mnoho ľudí sa snaží venovať čas chodiť na našich psov každý deň, a občas nepriaznivé počasie alebo dokonca hodiny, ktoré pracujeme, nám môžu zabrániť udržiavaniu pohody nášho domáceho maznáčika.

Ak za týchto okolností skončíte, bežecký pás šteňa môže byť presne tým, čo hľadáte ako spôsob, ako predĺžiť každodennú prechádzku pri podniku.

Sú fantastické pre všetkých tých ľudí s aktívnym životným štýlom alebo rušným počasím a tiež ďalšou odmenou pre váš domov pre nás ostatných.

Prečo bežecký pás pre psa?

Ak si myslíte, že pojem znie absurdne, zistíte, že je skutočne funkčnejší, ako by ste si mysleli. Tieto zariadenia môžu byť záchrancom v niektorých scenároch, ktoré vám ušetria čas a udržujú svojho domáceho maznáčika zdravého.

Ťažké psie – Ak je pes obézny, bežecký pás je iba jedným z najlepších prístupov, aby sa ubezpečil, že ponechajú normálny cvičebný program a ste schopní dostať svojho tukového domáceho maznáčika bez toho, aby ste museli natiahnuť každodenné prechádzky.

Organizátori s predĺženými dňami – čelíme tomu, niekoľko ľudí pracuje veľa hodín a keď sa dostaneme domov, sme príliš vyčerpaní na to, aby sme prešli svojimi psami na prechádzku. Zdravie vášho domáceho maznáčika nemusí z tohto dôvodu vydržať, ale bežecký pás vám umožní chodiť svojho domáceho maznáčika bez toho, aby ste opustili dom.

Vysoko energetická mutts – Psy s veľkou energiou môžu potrebovať určité prebytočné cvičenie, aby sa zabránilo tomu, aby sa stali škodlivými. Mať bežecký pás, je možné sa ubezpečiť, že nie je pravdepodobné, že nebudú unavení a unavení z chutného nábytku a obuvi.

Neočakávateľné počasie – či už je príliš horúce, príliš chladné alebo len príliš vlhké, môže byť občas vážne bolesti na výber našich domácich miláčikov na prechádzku. Ak ste na mieste s intenzívnymi poveternostnými podmienkami, je to fantastická investícia.

Každý pes vyžaduje aspoň určitý stupeň cvičenia, ale stačenie by mohlo byť problémom pre spoločníka človeka.

Či už váš životný štýl neumožňuje iba rozšírené prechádzky šteniat, váš dom znamená, že nemôžu získať toľko, koľko by ste chceli, alebo dokonca nepriaznivé podmienky podnebia, ktoré by prekážali, dostatočné cvičenie pre domáceho maznáčika môže byť náročné.

A zabezpečenie toho, aby sa váš pes pohyboval, je veľmi dôležitou súčasťou ich relaxácie a wellness.

Bežecký pás

Bežecké pásy však nie sú lacné a iné cvičebné vybavenie môže sťažiť posúdenie toho, koľko cvičenia sa vaše šteniatko stáva. A s niekoľkými výstrojmi prichádzajúcimi v štyroch množstvách je ideálna voľba nesmierne významná.

Pozreli sme sa na hromady rôznych možností pre chodcov psov, ako aj na ďalšie cvičebné vybavenie, ktoré pomáhajú pravidelným domácim miláčikom v sortimente rozpočtov.

Zohľadnili sme faktory, ako sú rozmery, skladovanie, rôzne plemená psov, recenzie na internete, spolu s ďalšími faktormi, aby sme našli 25 najlepších.

Najlepší výber psov Teadmills 2021

bežecký pás

Uspokojte bežecký pás Minipacer Dogpacer, kompaktný a dostatočne prenosný pre mnoho priestorov

524,30 dolárov

Podľa recenzií, funkcií a nákladov sme uznali bežecký pás MiniPacer bežec na Dogpacer ako najlepšiu voľbu. Prichádza za skutočne rozumnú cenu a je to fantastická veľkosť, ktorá zodpovedá mnohým domom alebo bytom.

Okrem toho je úplne prenosný a vyrábaný z materiálov prémiového stupňa, čo znamená, že musí pokračovať dobre. Mal typické skóre Amazonky 4,4 celebrít, je to pre mnohých majiteľov psov múdry výber.

5 najlepších psích bežeckých pásov

Naša najlepšia voľba: Dogpacer MiniPacer Bežec

Náš finalista: Gopet bežec

Najväčší výber rozpočtu: Dogpacer 3.1 Pes Pacer Bežec

Najväčšie prejavy pre menších psov: Petzen Dog bežec

Najlepšie prejavy pre veľkých psov: Gopet bežecký pás pre veľké psy

Kto si musí kúpiť bežecký pás?

Základné vlastnosti, ktoré treba zvážiť

Často kladené otázky

Ďalšie bežecké mlyny a cvičebné vybavenie pre automobily, ktoré sme skontrolovali

Cvičenie psov v štýle obruča

súpravy agility psov

Prekážkové cvičebné vybavenie

Cvičenie psov v štýle tunela

psie kolesá

Vypracovanie cvičenia psov

bežecké mlyny

produkty, o ktoré by vás mohli zaujímať:

Bežecké pásy s najvyšším hodnotením

Editorské výbery
Značka
Potkang

Najlepšie celkovo
bežecký pás
4.5

Pretekať
Gopet bežecký pás v malom médiu
5.0

Najlepší rozpočtový nákup
DogPacer 3.1 Pes Pacecer bežec
4.2

Najlepší bežecký pás pre malé psy
Petzen Dog bežec
3.7

Najlepší bežecký pás pre veľké psy
Gopet bežecký pás pre veľké psy
n/a

*Hodnotenia sú z Amazonu v čase uverejnenia a môžu sa zmeniť

Naša najlepšia voľba: Dogpacer MiniPacer Bežec

V prípade, že hľadáte bežecký pás šteniatka, ktorý by zodpovedal obrovskej škále potrieb, potom sa nehľadajte ďalej ako bežecký pás Minipacer Dogpacer.

Fantastická alternatíva pre každého, kto práve začína cestovanie s psovou fyzickou zdatnosťou, to môže byť pomerne lacné za 675,25 dolárov.

A recenzenti tvrdia, že stojí za to svoje stredné náklady. Bežecký pás je vyrobený z špičkovej a výkonnej uhlíkovej ocele, avšak, je úplne prehľadateľný.

To znamená, že by sa dalo zachrániť z dohľadu, keď sa nepoužíva – ideálne pre ľudí, ktorí potrebujú bežiaci pás pre dôsledok nedostatku priestoru.

Vhodné pre šteniatka s hmotnosťou až 55 libier, behúň tohto minipacera schodov 38 ″ dlhých ”x 16 ″ široký. Celý bežecký pás váži iba 48,4 libier, čo robí bez námahy ukladanie a prepravu.

Scitch má uhol 4,5 úrovne a bude fungovať rýchlosťou 0,5 až 7,5 mph. A Dogpacer s potešením zálohuje najvyššiu kvalitu bežiaceho pásu a dodáva v rámci celoživotnú záruku.

Brilantnou aspektom tohto bežiaceho pásu je rozsiahle množstvo nastavení sadzieb. Začína sa iba rýchlosťou 0,5 mph a zvyšuje rýchlosť 0,1 mph okolo 7,5 mph.

Vďaka tomu je perfektnou voľbou pre rehabilitáciu domácich miláčikov po zranení alebo operácii, a tiež na cvičenie zdravých psov. Minipacer obsahuje aj vstavané plány tréningu na optimalizáciu halth a potešenia šteniat.

Klienti milujú, ako tichá a diskrétna je táto verzia, čo je pre majiteľa príjemnejšie a ľahšie si to zvykne. Dokonca aj Minipacer je tiež jednoduchý a naučte sa využívať.

Kľúčové charakteristiky Dogpacer Minipacer:

Široké množstvo nastavení rýchlosti

Jednoduché zostavenie a uloženie

Dosť malé a diskrétne

Za lacnú cenu

Náš finalista: Gopet bežec

Pretekať
Bežecký pás

Vyrobené pre psov akejkoľvek veľkosti a zároveň dodávajú pohodlné skladovanie

1 150,00 dolárov

Prichádza za mierne vyššiu cenu, je váš bežecký pás GoPet, ktorý dosahuje 900 dolárov. Je to o niečo väčšia voľba pri 15 x 123 x 74 palcov a váži 123 libier. Zahŕňa kolesá, vďaka čomu je dosť jednoduché manévrovať a prijať a odložiť.

Pole Gopet je navrhnuté tak, aby zodpovedali takmer akémukoľvek typu psa, avšak veľa psov typických rozmerov si takmer určite užije alternatívu s malými strednými.

Jeho nastaviteľná rýchlosť sa môže zmeniť tlačidlami v bežiacom páse alebo z diaľkového ovládača, čo je ideálne, ak sa vášmu šteniatku nepáči porušenie stredného spustenia.

Jeden liter motora dodáva výber sadzieb pri miernej chôdzi jednej míle za hodinu, aby získal starnutie alebo ublíženie šteniatka, aby sa získal rýchlejší poplatok 8 km / h, aby získal živšieho zákazníka.

Scryv sa môže tiež napraviť, aby pomohol spáliť viac kalórií pre šteniatko, ktoré potrebuje vyhodiť pár libier.

Tento invalidný vozík je navrhnutý tak, aby bol tichý, aby sa nestratil vlastného psa, obsahuje tiež kvalitu inteligentného dizajnu kovového očného oka, ktorý umožňuje namontovať hračku. To je určené na to, aby ste pomohli inšpirovať vášho domáceho maznáčika, aby prešiel.

Po stranách je tiež ochrana, aby sa zaručila, že kožušina sa nezachytí, čo z neho robí perfektný výber pre dlhšie vlasy šteniatka. Bežecké pásy GOPET zahŕňajú záruku 1 rok.

Gopet bežecký pás pri malých stredných kľúčových charakteristikách:

Prijateľné pre šteniatka až do 132 libier

Konkrétne očné okuláre na zavesenie hračky šteňa z

Kolesá umožňujú jednoduchý pohyb

Možné pre diaľkový výkon

Najväčší výber rozpočtu: Dogpacer 3.1 Pes Pacer Bežec

Rozpočet na bežiacom páse psov

DogPacer 3.1 Pes Pacecer bežec

Dokonca aj dogpacer 3.1 je ľahký a ľahko sa prenáša, s rozložením dizajnu

559,70 dolárov

Alternatíva z DogPacer, Dogpacer 3.1 Dog Pacer Bežec, obsahuje elegantnú a jedinečnú skladaciu funkciu spolu s elegantným dizajnom.

Je mimoriadne ľahký a jednoduchý na prenos a ukladanie, čo z neho robí fantastickú alternatívu pre úsporu vzdialenosti. Je to 10 x 26 x 47 palcov a váži iba 97 libier.

A hoci je to porovnateľná cena tohto minipacera, je priateľskejšia pre rozpočet, pretože je prijateľná pre psov až do 180 libier a stojí iba 675,49 dolárov.

Vzhľadom na to, že je to omnoho menšia, mobilnejšia a oveľa viac priateľská k rozpočtu, že bežecký pás 3,1 skladacieho psa je skutočne prekvapivo silný a zabalí 1,5 koní.

Bezbruh o tejto voľbe bude 71 x 16,5 palca, vďaka čomu je bezpečnejší a vhodný na získanie zdĺhavejšieho psa. Rámec obsahuje záruku celoživotnej záruky.

Rozsah rýchlosti je od 0,5 mph do 7,5 km / h, pričom 0,1 míle sa každá prírastok domov umožní nájsť rýchlosť, ktorá je ideálna pre vášho domáceho maznáčika.

Úroveň svahu môže byť tiež upravená z5 až 9 úrovne. Rovnako ako náš ďalší Dogpacer Select, bežecký pásik 3,1 skladacieho psa ponúka aj pohodlné zabudované počítačové aplikácie na vylepšenie fitnes režimu vášho domáceho maznáčika.

Dogpacer 3.1 Kľúčové charakteristiky skladacieho psa na bežiacom páse:

Patentovaný skladací rám pre jednoduché ukladanie

Podstatný rozsah rýchlosti pomocou malých prírastkov rýchlosti

Celoživotná záruka na ráme

Prijateľné pre veľký výber dimenzií PET

Najväčšie prejavy pre menších psov: Petzen Dog bežec

Najlepšie pre menších psov

Petzen Dog bežec

Špváňový motor, ktorý využíva menšie sklony, vyhovuje malým psom absolútne

499,00 dolárov

Ideálne pre malých psov v malých priestoroch, takže je to perfektný výber pre vašich drobnejších domácich miláčikov.

Je to krásny, elegantný dizajn a môže byť bez malých otvorov alebo otvorov, kde by sa mohol uväzniť kompaktnejší pes. Okrem toho dodáva šepotový motor, aby udržal vášho domáceho maznáčika v tom, aby sa prekročil alebo vystrašil.

Bezbrňový pás Petzena pre 30 libier sa môže zložiť na vlastný nos a je to vynikajúca charakteristika zachraňujúca vesmíru.

Prichádza na kolesách, čo uľahčuje skladovanie a prepravu. Pretože by ste mohli očakávať, ide o kompaktnejšie rozmery bežiaceho pásu v 44 od 21 x 21 palcov a váži iba 47 libier.

Na rozdiel od iných bežeckých pásov je sklon okolo bežiaceho pásu psa Petzen oveľa nižší (od 0% do 14 percent), čo je jednoduchšie a bezpečnejšie menším šteniatkom.

Pedále by sa mohli ovládať na diaľku, z dôvodu jednoduchosti spotrebiteľa, spolu s bežiacom pásom obsahuje pohodlný displej LCD. Rozsah sadzieb môže byť vhodný pre väčšieho psa, za 0,3 mph až 5 km / h

Úžasnou funkciou odmeny v Petzen je jeho vlastný držiak občerstvenia. To umožňuje bežiacemu pásu distribuovať občerstvenie v období počas tréningu vášho domáceho maznáčika.

Petzen obsahuje 1-ročnú záruku, voliteľnú 5-ročnú záruku za približne 150 dolárov plus 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Môže byť zakúpený na webových stránkach spoločnosti iba za 399 dolárov.

Kľúčové charakteristiky Petzen Dog bežec

Ľahké úložisko kvôli skladacom kolies a mechanizmom

Ticho a triasť sa zadarmo

Znížené náklady

Obzvlášť jasne liečite dávkovač

Najväčšie prejavy pre veľkých psov: Gopet bežecký pás pre veľké psy

Najlepšie pre veľké psy

Gopet bežecký pás pre veľké psy

Skladateľný pre jednoduché ukladanie so značnou schopnosťou prispôsobiť sa masívnym psom

Cena nie je k dispozícii

Vhodný pre šteniatka až do 175 libier je gopet bežec pre veľké psy vynikajúcou alternatívou.

Je pomerne veľká pri 90 palcoch po 24 palcoch po 16 palcoch, a hoci sa dá skladať na skladovanie. Bežecký pás tiež dodáva veľkú región 71 palcov a 16 palcov a váži 137 libier.

Gopet pre veľké psy poskytuje prístup na diaľku ovládaný diaľkovým ovládaním a rozsah rýchlosti od 0,6 do 10 km / h, čo je dobré pre šteniatka s dlhšou chôdzou alebo rýchlejšou rýchlosťou.

Scitch môže byť flexibilný, aby umožnil vášmu šteniatku získať čo najlepšie cvičenie. Táto voľba tiež ponúka pomalý začiatok, ktorý môže pomôcť psom zvyknúť si na cvičenie na bežiacom páse.

Pedále tiež bežia veľmi potichu a bude nevyhnutné získať bežiaci pás šteniatka. Zahŕňa bezpečnostný zámok.

Rovnako ako naša ďalšia voľba GOPET, aj tu existuje funkcia očného oka, ktorá umožňuje, aby sa hračka šteniatka pripojila, aby pomohla inšpirovať vášho psa počas ich tréningového režimu. Športoval 1 -ročnú záruku a prichádza na 1185 dolárov.

Gopet bežecký pás pre kľúčové charakteristiky veľkých psov:

Prijateľné pre šteniatka až do 175 libier

Obrovský behúň a vysoká maximálna rýchlosť

Twist pre jednoduchšie ukladanie

Voľba pripojiť sa k hračke Puppy, ktorá pomôže vášmu domácemu miláčikovi zvyknúť si na bežecký pás

Kto by si mal kúpiť bežecký pás?

Všetci psi, akokoľvek veľké alebo malé, potrebujú určité cvičenie. Existuje však sortiment dôvodov, prečo tradičná chôdza nemusí byť najlepším riešením pre množstvo ľudí.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *