Lákate svoju mačku späť do podstielky

AddTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare do PinterestpinterestPinterestShare do Moreaddthismore1

Trik, ktorý všetci vlastníci mačiek chápu, je, že nemusíte skutočne „trénovať“ svoju novú mačku, aby ste využili krabicu na odpadky. Mačky sú prirodzene náročné, takže výcvik obvykle pozostáva z toho, že dodáva iba čistú skrinku na vrh, ako aj podstielku, ako aj potom, aby sa ubezpečila, že váš nový mačička alebo mačiatko chápe miesto podstielky. Zatiaľ čo mentor váš mačička na využitie boxu na podstielku je ľahký, bohužiaľ nie je neobvyklé, že mačky prestanú využívať podstielku, ako aj určenie, ako aj opraviť problém nie je dosť jednoduché. Problémy s vrhmi sú odrádzajúce, ako aj v skutočnosti, nesprávne eliminácia je hlavným dôvodom, prečo sa mačky odovzdávajú. Zložením problému existuje veľa možných dôvodov, prečo môže mačka prestať využívať podstielku, takže nie vždy existuje zjavná možnosť problému.

Pretože choroby, ako je infekcia močových ciest, môžu mať za následok úpravu správania v podstielke, výlet k veterinárnemu lekárovi sa nakupuje vždy, keď sa vaša mačka začne vyhnúť podstielke. Keď ste vylúčili základnú lekársku príčinu, ďalším mnohým pravdepodobným dôvodom je to, že existuje niečo o podstielke, že mačička sa nepáči: umiestnenie, typ vrhu, nie dosť čistý atď. Litter box svedomivo čistý a zaistenie, že máte dostatok podstielkových škatúľ pre počet mačiek, ako aj veľkosť vášho domu; Veľa profesionálov navrhuje pre každú mačku jednu krabicu na odpadky, plus ešte jednu. Možno budete musieť preskúmať rôzne druhy vrhu, miesto podstielky, ako aj typ, ako aj veľkosť podstielky, ktorú používate. Všeobecne platí, že mačky majú radi pokojné, osobné miesto, ktoré podnikajú svoje podnikanie, mimo nebezpečenstva, že ich prepadnú domáce zviera alebo iné mačky. To neznamená, že musíte vstúpiť do skrinky na vrh do rohu suterénu alebo podobného nepokojného miesta, pretože vaša mačka musí byť stále ľahko ľahko dostupná.

Mačky sú tvormi rutiny, takže je vždy najlepšie určiť, ako aj vyriešiť problém s podstielkou krabičky čo najskôr predtým, ako sa zbavia vonkajšej strany z podstielky, stane sa zakoreneným zvykom. Jednou z metód, ktoré môžete pomôcť prilákať mačku späť do podstielky, je so špeciálnym vrhom, ako je mačací čerpanie v vrhu mačiek. Zariadený veterinárny lekár, mačkový remíza v podstielke je vyrobená tak, aby nalákala mačku späť do podstielky. Tento naberateľný vrh má jemnú štruktúru, ako aj veľkosť častíc, ktorú preferuje veľa mačiek, a tiež sa skladá z prírodných bylinných atraktantov, ktoré lákajú mačku späť do podstielky. Tento zhlukovací vrh je 99% bez prachu a obsahuje bezplatnú brožúru, ktorá vám pomôže vyriešiť problémy s podstielkou vašej mačky.

správanie mačiek

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *