Sú podnikové karty minulosťou?

Mary Oquendo
30. marca 2018
Od roku 2014 som čítal články o zániku kariet spoločnosti z dobre uznávaných publikácií spoločnosti. Existuje však nejaké zásluhy o ich nárok? Áno a nie. Všetko záleží na tom, ako ich používate a navrhujete.

Hlavným dôvodom, prečo sa tieto články cítia, že karty spoločnosti sú strata peňazí, je to, že sa odhaduje takmer 90% všetkých firemných kariet končí v koši. Teraz súhlasím s percentuálnym podielom, pretože zakaždým, keď sa vrátim z sieťovej udalosti, hodím do odpadu veľa kariet.

Ale podľa môjho názoru, čo tieto články nezohľadňujú, je dôvod, prečo je veľa firemných kariet vyhodených.

Tu je niekoľko dôvodov, prečo som vyhodil karty:

1. Nemohol som prečítať nápisy. Bolo to ľahké písmo na svetelnom pozadí, tmavé písmo na tmavom pozadí, veľkosť písma príliš malá, (na čítanie karty nepoužívam lupič v telefóne) alebo ozdobné skriptové písma (skutočné, ale nemožné, ale nemožné je nemožné číta.) Alebo akúkoľvek kombináciu vyššie uvedeného. Ak potenciálny klient musí rozlúštiť vašu firemnú kartu, hodí ju.
Reklama

2. Nepamätal som si, do ktorého karta patrila. Fotografia mohla mi zabehnúť pamäť. Profesionálne vykonaná fotografia, to je. Nie je to selfie z vášho telefónu. Alebo možno aj slogan, ktorý popisuje, čo robia a prečo by som ich mal nazvať, by tiež pomohol.

3. Myslel som, že som vzal násobky firemnej karty, ale v skutočnosti som vyhodil niekoľko, ktoré boli presne ten istý dizajn vistaprint. Nechápte ma zle, milujem Vistaprint, ale vedeli ste, že by ste mohli zverejniť svoje vlastné logá a návrhy? Ak nemáte logo, urobte jeden profesionálne.

4. Vyzerali, akoby boli vytlačené z počítača veľmi ráno. Boli fuzzy, mimo sústredeného alebo atramentu. Každý kus propagačného materiálu, ktorý rozdáte, je odrazom vášho podnikania. Naozaj chcete nedbalé a neprofesionálne vyzerajúce karty, ktoré predstavujú vašu firmu?

Ďalším dôvodom pre smrť podnikových kariet je to, že sa používajú ako barla. Stačí ich rozdávať a nehovorte s osobou, ktorej dávate kartu. Neexistujú žiadne spojenia. Nehanbite sa. Dajte potenciálnemu klientovi dôvod, aby ste si ju zapamätali.

Diskutovali sme o tom, čo nerobiť, takže čo by ste mali robiť namiesto toho. Pozrime sa na firemné karty Daryla Connera a na to, čo sa jej darí:

1. Jej karty sú označené. Farby sa nachádzajú na všetkých jej propagačných materiáloch, sociálnych médiách a dokonca aj v jej starostlivosti. Jej logo bolo vyvinuté profesionálne a odráža jej osobnosť.

2. Karty sú vytlačené na vysokokvalitnom, hrubom papieri. Cítia sa podstatní. Priamo odráža, ako je vaša spoločnosť vnímaná. Pevné a profesionálne prekonávajú bežné a lacné. Klient je oveľa pravdepodobnejšie, že svojim priateľom rozdá dobre skonštruovanú kartu.

3. Na kartách je veľa informácií, počnúc jej profesionálne vykonanou fotografiou. Daryl opustila svoje predchádzajúce miesto zamestnania, aby začala podnikať. Mnohí klienti si možno nepamätali jej meno, ale rozpoznali jej fotografiu. Ďalšou fotografiou je jej štúdio. Keď klienti prvýkrát navštívia, vedia, čo hľadať. Má viacnásobné naznačuje kontakt; Telefónne číslo, webová adresa a e -mail. Uľahčite vás klientom nájsť vás. Môžete tiež pridať odkazy na Facebook a Instagram.

4. Namiesto vymenovacích riadkov použila Daryl tento priestor na zdôraznenie, prečo je výnimočná. Nech je vaša „špeciálna omáčka“ čokoľvek, dajte ju na kartu.

“Mnoho ľudí komentovalo moju kartu, v zmysle:” Keď som videl tvoju kartu, vedel som, že to bola kvalitná firma. “Mám svoje karty vytlačené v Moo, a hoci sú oveľa drahšie ako niektoré, viem, pre Fakt, ktorú za seba zaplatili mnohokrát. “ – Daryl Conner

Čo predstavuje ako „špeciálna omáčka“? Existuje niečo, na čo sa špecializujete; Ručné stripovanie, konkrétne plemená, staršie domáce zvieratá, agresívne domáce zvieratá alebo mačky, aby sme vymenovali aspoň niektoré? Dajte ju na kartu. Ste na vnútroštátnej úrovni certifikovaní? Dajte ju na kartu. A čo pár viet popisujúcich, ako vyriešite problém (tagline)? Moje súčasné je: Pomáham majiteľom domácich miláčikov tým, že poskytujem jeden na jednej holistickej starostlivosti o domáce zvieratá na príjazdovej ceste s mojou najmodernejšou mobilnou starostlivosťou o starostlivosť o mobilné zariadenia, takže rodinné domáce zvieratá sa cítia zvnútra rovnako dobre ako zvonka. Dajte ju na kartu.

Dávate im dôvod, aby si udržali svoju kartu? Videl som odlišné firemné karty, ktoré si pamätám, vrátane nástroja All In One Tool, Pop Up, Canine Tag, Penny Shooter, Street Map do ich obchodu a jednu tvarovanú do hrebeňa. Áno, stoja omnoho viac peňazí, ale ak sa uchováva namiesto vyhodenia, váš dosah sa zvyšuje.

Dosahujú vaše karty vaše cieľové publikum? Zoberme si sprostredkovateľského partnera s veterinárnym lekárom, domácim sitterom alebo trénerom. Rozdávate svoju kartu svojim klientom a rozdávajú svoju kartu svojim klientom.

Sledujte technológiu. Keď som bol malý, 8 skladieb bolo zlosťou. Na čo sa pýtate 8 stopy? Presne môj názor. technologické zmeny a potrebujemenull

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *