Získanie farebného kábla

od Dawn Omboy
4. novembra 2013
Aj keď vidíme oveľa viac, ako aj oveľa viac, šnúra pudla kabát nie je len nový výstrelok. Začiatkom 19. storočia boli kabáty s šnúrkami mimoriadne typické a bežne pozorované v kruhu show. Šnúra nie je okamžitým štýlom starostlivosti. Ak sa nemôžete vysporiadať so svojím pudlom, ktorý vyzerá dosť bez rozbaľovania niekoľkých mesiacov v predbežných fázach, tento štýl nie je pre vás. Keď sa vytvárajú šnúry, údržba na kabátovej farbe je pomerne jednoduchá.

Čo sú šnúry?

V podstate sú káble riadené rohožou. Mnoho pudlových kabátov, keď sú mokré, sa oddeľujú do krúžkov. Tieto krúžky, keď zostali samy, nakoniec skončili káblami. Toto sú slová drahého dobrého priateľa, ako aj kolegov Groomer, Barb Hoover z Leavenworth, Kansas. Početné porozumieť Barb z Groomers Lounge alebo Groomers.net. Barb má tri pudla, ktoré sú v rôznych štádiách káblov. Addie, jej šesťročná, má dobre tvarované šnúry dlhé asi osem až desať centimetrov. Ako dobrý priateľ kráľovnej farby bol Barb ovplyvnený farbou Addie, rovnako ako som len zomrel, aby som videl šnúry viacfarebné!

“Mali by ste sa uistiť, že si vyberiete farbu, ktorá sa vám skutočne páči, pretože nevystúpi z káblov ako s vyčisteným kabátom, ako aj ju nemôžete len odrezať,” uvádza Hoover. Bola uviaznutá oranžovými ušami rok, ako aj pol predtým, ako vybledla, a vyrastala dostatočná na to, aby odrezala niekoľko dĺžky kábla a zvyšok zakryla jednou ďalšou farbou.

Na zafarbenie šnúry semipermanentným farbivom sa Barb zriedila kráľovná ružovej Petúnie (jedna z mojich obľúbených) do striekacej fľaše a postriekala ju a prepustila ju do šnúr. Mali by ste si byť istí, že zdvihnite káble, aby ste skontrolovali zmeškané miesta. Nechajte ich oddeliť skôr, ako začnete zaručiť rovnomernú farbu pre predbežné sfarbenie. Keďže je postriekané, rovnako ako od extrémneho množstva opláchnutia, je dosť mokré. Po čakaní doby spracovania asi 30 minút, opláchnite, opláchnite, opláchnite, opláchnite, opláchnite, opláchnite, opláchnite, oplachnite, oh, ako aj opláchnite! Barb tvrdí, že má problémy s farebnou utekajúcou v nefarebných oblastiach bez ohľadu na to, čo robí, pretože neexistuje rýchle opláchnutie, ktoré by tomu zabránili. Opustenie neobsadených oblastí nezaslúžené až neskôr pomôže ho chytiť. Po vyschnutí zastrihnite túto časť. Niektorým pomáha, zatiaľ však to nie je trikový dôkaz.
Reklama

Pokiaľ ide o moju časť, chcel som vidieť Addie vo viacfarebných kábloch. Nedávno som mal možnosť to urobiť na All American Grooming Show v Chicagu. Addie bol vynikajúci šport, pretože som využil farbu domácich miláčikov, ako aj kriedu domácich miláčikov, aby som dosiahol tento vynikajúci účinok. Pri farbe domácich miláčikov som zdvihol každú šnúru, ktorú som chcel zafarbiť, a postriekal farbu na spodnú polovicu kábla. Pre domáce zviera bolo rovnako ľahké trieť palec cez kriedu domáceho maznáčika a potom ju vtierať na šnúru. Addie spala s nami v hotelovom priestore bez absolútneho prenosu farieb z farby domácich zvierat alebo z kriedy domácich miláčikov, ako aj keď bola kúpaná o dva dni neskôr, všetka farba bola preč z šnúry okrem kráľovnej ružovej Petúnie. Addie bola späť k svojej typickej farbe v ružovej farbe! Je vynikajúce pochopiť, že aj kabáty s káblami môžu byťinované farebné šnúry!

Celkom

110

Akcie

12

0

98

0

0

Reklama

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *