Odovzdanie svojho domáceho psa do útulku alebo záchrannej skupiny

Viete si predstaviť, že musíte veriť, že sa vzdáte svojho domáceho psa do útulku?

Na blogu je zásadné publikovanie na blogu Beyond Breed, ktoré by som chcel, aby ste sa skontrolovali s názvom „Páči sa mi títo psi“: Squiggly Lines of Majiteľ podpora domácich miláčikov. Skontrolujte to tu.

Je to presne o tom, ako nie sú vždy možné „navždy domy“ a že prehodnotenie psa nie je „zlyhaním“. Zabezpečenie domáceho maznáčika často vyžaduje veľa výdrže.

V príspevku sa Kim Wolf skladá o príbehu chlapa menom Derek (na obrázku nižšie), ktorý sa ťažko rozhodol prehodnotiť svojich psov Sheba, Butch a King. Rovnako ako keď Derek robil čokoľvek správne, boli ľudia, ktorí uviedli veci ako: „Nikdy by som nezabezpečil svojich psov – škoda na vás!“

Dokážete si predstaviť presne, aké by to bolo škodlivé?

V príspevku sa vlk tiež podelil o svoj vlastný príbeh o opätovnom dome svojho 12-ročného Pitbulla.

Od Kim Wolf v Beyond Breed:

V roku 2014 som rehabilitoval svojho 12-ročného pit bull, Martha Washington. Cítil som sa ako najhorší človek nažive.

Nedávno som sa rozviedol, rovnako ako peniaze boli pevné. Robil som to najlepšie, aby som sa staral o svojich domácich miláčikov, ale môj ako nestačil. V októbri ráno si môj bývalý manžel vybral Martha, ako sa nikdy nevrátila. Mala nový domov, ale nebol v mojom.

Takže keď Derek, člen domácnosti Ruff Motorcish, povedal, že jeho osobný život sa rozpadá a požiadal o pomoc, mal som na pamäti, aké to bolo najhoršie nažive.

Prečítajte si celé publikovanie tu.

Čo veríš v príspevku?

Som si istý, že niektorí z vás sa môžu spojiť s realitou re-homing psov a mačiek. Som vďačný, že som nikdy nebol za okolností, keď som musel urobiť také ťažké rozhodnutie o akomkoľvek type mojich zvierat.

Rovnako som vďačný za predchádzajúceho majiteľa môjho domáceho psa Ace v Ade, Minn. Poskytla môjmu domácemu psovi, že sa v živote začína solídny, rovnako ako je skvelé porozumieť Ace nikdy nepochopilo nič, ale láska. Chápem, že je pre ňu ťažké ho poskytnúť, ale tiež pochopila, že robí to, čo je pre eso najlepšie. Vždy budem mať na pamäti jej láskavosť.

Dovoľte mi pochopiť, či máte akékoľvek podobné príbehy, ktoré chcete zdieľať.

Už ste niekedy homali domáceho maznáčika alebo vzali u psa pre domáceho maznáčika od niekoho iného?

Súvisiace príspevky:

Vráťte záchranu alebo útočisko

Prečo ľudia poskytujú svoje rodinné domáce zvieratá, keď sa pohybujú?

Vzdať sa psa

Podpíšte rovnako ako nápady na školenie a oveľa viac v mojom pravidelnom bulletine:

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *