Zajtra je Národný obliekanie vášho domáceho dňa!

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare pre PinterestPinterestPinterestShare to MoreaddthismoRe9

Som veľmi nadšený, pretože zajtra je dôležitý deň … 14. januára je Národný obliekanie Deň domácich miláčikov! Ako už možno viete, rád sa obliekam do luxusných oblečení. Prečo sa mi páči obliekanie? Okrem toho, že vyzerám ešte krajšie ako obvykle, moja mama mi uistí, že mi dáva veľa objatí a bozkov a zaobchádza ako moja odmena za to, že vyzerala dobre a konala ako dáma. Ak máte záujem zajtra sa obliecť na oslavu tejto príležitosti, mám pre vás niekoľko tipov!

Najdôležitejšie a čo je najdôležitejšie, vyberte si oblečenie, ktoré sa dá ľahko nosiť. Väčšina mojich oblekov sa pripevňuje pomocou suchého zipsu, takže je ľahké nastúpiť a vypínať. Páči sa mi oblečenie, ktoré sa ľahko pohybuje a hrá sa, a veci, ktoré nie sú príliš záväzné. Ak si nie ste istí, že sa vám bude páčiť oblečenie (bez ohľadu na to, aké roztomilé), skúste namiesto toho začať s niečím jednoduchým ako farebnou šatkou. Alebo by ste dokonca mohli vyskúšať luxusný golier! Nerobte si starosti, budete vyzerať rovnako roztomilý.

Vždy hľadám oblečenie v lichotivej farbe. Nebojte sa experimentovať; Napríklad si zvyčajne užívam mäkké farby, ako je ružová a levanduľa, ale pozrite sa, ako skvele vyzerám v tomto červenom čísle! Ak vyskúšate rôzne veci, čoskoro nájdete svoj osobný štýl.

Akonáhle nájdete štýlový a pohodlný outfit, precvičte si svoje najlepšie výrazy. Usmievanie sa je trochu ťažké zvládnuť a vyžaduje veľa koncentrácie. Najdôležitejšie je vyzerať prirodzene. Môžete povedať, že môj úsmev je tu falošný? Nemyslel som si to!

Nakoniec udržujte svoje modelovacie relácie krátke a uistite sa, že ste dobre odovzdaní dobrotami pre všetku svoju tvrdú prácu. Ak pracujete dlhšie ako 5 minút, pravidlá hovoria, že by ste mali byť platení za nadčasy.

Plánuje sa váš pes alebo mačka zajtra obliekať?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *