Blue Buffalo Pet Food: Zdravá voľba

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to Pinterestpinterestpinterestshare do Moreaddthismore1

Jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre svojho milovaného domáceho maznáčika, aby ste zaručili životnosť dobrého zdravia, je vybrať vysoko kvalitné a výživné jedlo pre domáce zvieratá. Vďaka rozmanitosti dostupných psích a mačacích potravín sa výber najlepšieho jedla pre vášho domáceho maznáčika môže javiť ako skľučujúca úloha. Najjednoduchšia vec, ktorú môžete urobiť, je začať čítaním štítku, ktorá uvedie ingrediencie pri nákupe hmotnosti. Zamerajte sa na prvých niekoľkých ingrediencií, ktoré tvoria väčšinu toho, čo je v jedle, a uistite sa, že prvou zaznamenanou ingredienciou je špecifická, napríklad skutočné mäso, ako je napríklad kuracie mäso, morčacie, losos, jahňacie alebo hovädzie mäso. Vyhľadajte formu zdravých uhľohydrátov, ako je hnedá ryža alebo sladké zemiaky, a zdravý zdroj živočíšnych tukov, ako je napríklad hydinový tuk a rybí olej. Ingrediencie, ktoré sa treba vyhnúť v potravinách vášho domáceho maznáčika, zahŕňajú konzervačné látky, vedľajšie produkty mäsa, syntetické farby a arómy a kukurica, pšenica a sója, ktoré sú výplne.

Petmeds teraz nesie rad zdravých modrých byvolov, ktoré sa nachádzajú prírodné zvieratá, ktoré sa vyrábajú v Spojených štátoch. Ak sa pozriete na štítok, uvidíte, že prvou ingredienciou je skutočné mäso (debované kuracie mäso, jahňacie alebo ryby) a nikdy neexistujú žiadne kuracie alebo hydinové vedľajšie produkty, kukurica, pšenica, sójové alebo syntetické farby, príchute alebo konzervačné látky. Modré psie a mačky majú tiež zdravé celé zrná a čerstvú zeleninu a ovocie. Ak sa pozriete pozorne na modré vzorce suchého jedla Buffalo, uvidíte malé tmavé kúsky; Sú to bity „Lifesource“, ktoré zahŕňajú zmes vitamínov, minerálov a antioxidantov, ktoré zaručujú, že váš psí alebo mačka získa optimálnu výživu.

Pretože naše zvieratá si nemôžu vybrať svoje vlastné jedlo, je na nás, aby sme si ich vybrali. Ak by ste to nejedli, mali by ste ho nakŕmiť svojmu milovaným domácim miláčikom? Ak sa rozhodnete prepnúť psie alebo mačku na oveľa výživnejšie jedlo, ako je modrý byvol, nezabudnite, aby ste prepínač postupne zabránili rozrušeniu trávenia.

Domáce zvieratá

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *