Aikiou Canine Bowl – Recenzia – Uvedenie na test

Tento príspevok môže obsahovať pridružené odkazy. Od spoločností diskutovaných v tomto príspevku môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky.
Pred niekoľkými dňami sme vám povedali o najnovšom produkte Aikiou Canine Bowl, ktorú sme dostali poštou na preskúmanie. V prípade, že ste zmeškali túto počiatočnú kontrolu, pozrite sa tu: Aikiou Canine Bowl – In pre kontrolu. Náš Black Labrador Retriever, Stetson potopil zuby do (doslova) a mal prvých pár šancí na použitie misky Aikiou Canine počas jedla.
Aikiou Canine Bowl Midweek Review
Ako som diskutoval, nedávno sme dostali veľmi chladnú misu Aikiou Interactive Food Bowl. Stále diskutujeme o tom, či je to oveľa viac psej hračky alebo misky. Každopádne sme chytili nášho ultrarých rýchlych stravovacích majstrov, Stetsona a nechali sme ho dať misku cez jeho počiatočný test.
Chvost pásky
Challenger (produkt): Aikiou Canine Bowl

13 x 2,5 x 13 palcov; 1,6 libier
Interaktívna psová misa alebo je to hračka?
Spomaľuje stravovanie
AIDS pri trávení
Odolný plast

Šampión (recenzent produktu): Stetson

75 libier čierneho labradorského retrievera (dáva si pár kíl, pretože tento obrázok bol nasnímaný)
Vždy hladný
Šampión
Sŕde jedlo
Už zložil ostatných rýchlo sa jedných psích misiek

Stetsonova počiatočná reakcia na psú misu Aikiou bola „Čo je to sakra? A ako z toho dostanem jedlo? “ Podarilo sa mu dostať jedlo z počiatočných exponovaných priehradiek, ale okamžite neprišiel na to, ako posunúť páky, aby sa dostal k jedlu v opačných priehradkách. Raz a odteraz som mu ukázal, že prišiel na to, ako posúvať páky nosom a labkami.

Otočiaci sa disk v hornej časti misky Aikiou bol ešte ťažší. Trvalo mi niekoľko pokusov s pomocou a pomoci, aby som ukázal Stetsonovi, ako točiť a otáčať disk. Jeho počiatočnou reakciou bolo len zasunúť celú psú misu okolo miestnosti v nádeji, že dobroty magicky vypadnú. Po tom, čo pracoval na točení disku pre Stetsona, prišiel na to, ako otáčať disk iba pomocou nosa sám.
Za pár krátkych dní Stetson zvládol psú misku Aikiou a raz ráno a raz večer zje z misky. Rovnako ako inzerovala, táto misa drasticky zvyšuje čas, ktorý je potrebný na dokončenie toho istého jedla, ktoré vyleští za pár sekúnd s pravidelnou hliníkovou psovou misou.
Koľko času však teraz bude trvať v našej nadchádzajúcej poslednej recenzii videa Aikiou Canine Bowl. Budeme tiež hovoriť o tom, prečo budeme alebo nebudeme naďalej používať psú misu Aikiou ako pravidelnú misu na kŕmenie Stetsona.

Zostaňte zverejnení prostredníctvom nášho informačného kanála RSS alebo sa prihláste na odber nášho e -mailového informačného kanála a nenechajte si ujsť nadchádzajúcu recenziu videa Aikiou Canine Bowl. Ak ste zmeškali našu počiatočnú recenziu, skontrolujte ju okamžite v Aikiou Canine Bowl – In na preskúmanie.
Opäť nás veľmi zaujíma, keď počujem vaše myšlienky na psú misku Aikiou alebo na akejkoľvek inej psej miske, ktorú by ste mohli používať na spomalenie rýchleho stravovania vášho psa. Zanechajte nám komentár v sekcii komentárov nižšie.
Dostali sme úplne bezplatnú recenziu kópie misky Aikiou Canine. Snažíme sa, aby sme predstavili dobro a zlé z každého psieho produktu, ktorý preskúmame, a snažíme sa byť zaujaté pre alebo proti žiadnemu výrobcovi.
Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: Puppy hračky s tepelným a tepelným balíčkom – ideálne pre nové šteniatka. Pomáha zmierňovať úzkosť v ich novom dome.
Najlepšie psie žuvanie, ktoré sa nám páčia: Bones & Chews Bully Sticks – všetky naše šteniatka milujú uhryznutie, štipky a žuvanie. Rád používame šikanované palice, ktoré pomáhajú odvrátiť tieto nežiaduce správanie.
Najlepšie psie dobroty, ktoré sa nám páčia: Crazy Canine Train-Me Latss-používame ich ako naše vysoko hodnotné dobroty pre naše sprievodcovské psie šteniatka.
Najlepšie čerstvé psie jedlo, ktoré sa nám páčia: Farmársky psík – pred pár mesiacmi sme začali kŕmiť čerstvé psie jedlo Raven a ona ho miluje! Získajte 50% zľavu z prvého nákupu poľnohospodárskeho psa.

Pozrite sa na oveľa viac našich obľúbených položiek v našom novom kontrolnom zozname šteniat.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *