Bella hovorí o udržiavaní pokoja pod stresom

AddsTis, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare, aby PinterestPinterestPinterestShare pre Moreaddthismore20

Ahojte všetko, som to opäť ja, Bella. Za pár krátkych týždňov budeme oslavovať ďalšie narodeniny, ako aj Amerika bude mať 237 rokov! Štvrtý sviatok v júli je čas, aby sa domácnosti zhromaždili okolo BBQ alebo táboráka pre nejaké skutočne chmúrne varenia, ako aj Everypawdy má veľký čas … s výnimkou niekoľkých z nás domácich miláčikov, ktorí idú úplne zonkers na hluk ohňostroja. Viac psov uteká na tejto dovolenke ako v akomkoľvek druhom dni v roku; Všetky ramená, ako aj rany, len posielajú pár z nás psov, ktorí sa v strachu snažia objaviť bezpečnosť.

Psy sú obdarené neuveriteľne skvelým sluchom, takže by sme boli prirodzene citlivejší na zvuky, ktoré sú hlasné, ostré, prenikavé a neznáme. Psy sa tiež môžu skončiť s nadriadeným nad ostatnými neznámymi okolnosťami, ako je napríklad prvá jazda vozidla, úplne prvá noc v prepravke sama v novej atmosfére po oddelení od vrhov (predstavte si, že sú unesení mimozemšťanmi), tiež cestovanie po lietadle. ako ísť k veterinárovi alebo k groomerovi. Skvelá správa je, že je k dispozícii asistencia. Majte pokojné, objmite svojho psa a pozrime sa na niekoľko možností, ktoré vám pomôžu pomáhať psovi.

Pre tých domácich miláčikov, ktorí uprednostňujú prírodné a holistické techniky pred liekmi na predpis, sú naturvetove pokojné momenty upokojujúce pomoc. Chcem sa zaujímať o slovo „pomoc“, pretože je najlepšie využívané holisticky, ako aj v spojení s poskytovaním toho, čo pes vníma ako bezrizikové aj bezpečné prostredie. Psy od prírody hľadajú bezpečnosť v denoch: Malé skryté miesta, ktoré majú ochranu nad hlavou. Z tohto dôvodu plazíme pod posteľami, Ottomanmi, stoličkami a dokonca aj autami. Ak máte psa, ktorý strašne reaguje na štvrtý júl a nenávidíte koncept drogovania vášho domáceho maznáčika, potom premýšľajte o použití pokojných momentov upokojujúcich pomoc spolu s zakrytou prepravkou v tichom, tlmenom mieste mimo hub-bub ako hluk.

Pre psa, ktorý sa snaží uspokojiť prirodzený inštinkt, môže prepravka predstavovať bezpečnosť a bezpečnosť v stresových časoch. Podobne aj malý poskytovateľ mäkkých oblastí oprávnený na cestovanie leteckých spoločností v kabáne alebo poskytovateľa chovateľskej stanice pre väčších psov dobre funguje pre psov prepravovaných buď vozidlom alebo vzduchom. Pre tých psov, ktorí sú ďalšími nervóznymi Nellies o cestovaní, môže dodatočná prínos pokojných momentov upokojujúcich pomoc pomôcť – a vy – s stresujúcou udalosťou s menšou traumou.

Niektorí z nás televíznych hviezdnych psov cestujú trochu štýlovejšie, keď sa objavíme Pawsonal na udalostiach Star Red Carpet. Musím priznať, že výťahy, ako aj metóda, ktorú trhajú, ako aj otras, môžu spôsobiť, že budem hádzať moje brány, rovnako ako to jednoducho nie je celkom urobiť neporiadok okolo mojich dizajnérskych šaty. Vtedy si najviac vážim svoje pokojné chvíle. Hlavnou súčasťou je harmanček, bylina, ktorú ľudia využívajú po stáročia na spánok, ako aj na upokojenie rozrušených búrok.

Láska,

Bella

Úzkosť

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *