Bojové plemená psov pre domáce zvieratá: Populárne 15 psov na bojovanie

Batttling Dog

Bojovanie so psom je skutočne začarovaná krvná hra o stvorení, kde šteniatka boli umiestnené na prísnych diétnych a tréningových režimoch, spolu s víťazným šteniatkom vyhrá peniaze majiteľa. Obzvlášť chované pre túto hru bolo obzvlášť chovaných veľa bojových psích plemien domácich zvierat a veľa bojových plemien domácich zvierat je stredne veľké s vytrvalými telami, silnými čeľusťami a uhryznutím.

Ale napriek tomu, že ste oboznámení s niekoľkými plemenami, ktoré sa nazývajú táto hra, vás môžu prekvapiť aj ďalšie populárne bojujúce psy, ktoré sa v tejto hanebnej akcii prekvapia.

V súčasnosti je Battting Pet Dog Batttling v mnohých rozvinutých krajinách nezákonný a veril, že krutosť zvierat s neuveriteľnými pokutami a väzenským časom majiteľovi.

V prvkoch ruskej federácie a v Japonsku zostáva šteniatka bojujúce proti legálnej hre. Je často identifikovaný v USA a tiež v Spojenom kráľovstve.

Fighting Pet Dog plemená Úvod Úvod

Podľa rozprávania z NPR vznikla hra Bátková hra Puppy, keď by prví Rimania postavili bojujúce psy od seba od bojov v štýle Gladiátora až po smrť. Tieto zápasy vydržia až do smrti domáceho maznáčika, necháva Pitor zanedbávať poškriabanie. Ako história odhaľuje, že domáci pes, ktorý stráca konflikt, následne berie jeho majiteľ, mučený alebo zbitý zle.

Okrem potešenia boja s psami pre domáce zvieratá nájdete veľké množstvo peňazí v stávke. Peniaze sa vyrábajú z poplatkov a vchodov na poplatky. Preto sa dosiahne herný formát. Ľudia sa môžu staviť na isté stíhacie šteniatko, aby získali trochu prebytočného cesta.

Našťastie v modernej spoločnosti ľudia zistia, že koncept dvoch šteniat, ktoré sú vyrobené na to, aby bojovali proti sebe za absolútne závažné a nemorálne. Rovnako ako nedávno v tomto roku, Mexiko tiež uviedlo „nie“ do akýchkoľvek akcií pre domácich miláčikov.

Zatiaľ čo veľa šteniat bolo bohužiaľ stále zamestnaných na boj v rôznych oblastiach Zeme, títo súčasní bojujúci psi, o ktorých všetci vieme, sa teraz dajú sledovať späť do piatich rôznych plemien:

Bojové domáce zvieratá Prehľad plemien

Teraz ani jeden z vyššie uvedených piatich nevytvára poskytovanie horúcich bojových psov. V minulosti boli bojujúce k kmeňom domácich miláčikov uctievané kvôli ich veľkým telám, silným stavbám a pozoruhodne silným čeľustím. Potrebovali hlasnú a nízku kôru. Teraz však bojujú s psovami domácich miláčikov, ktoré uprednostňujú psov miernych a vytrvalých psov.

Ďalšou krutou črtou boja proti psom psom, ktorý nie je známy alebo opustený, sú návnady.

Zvieratá návnady sa používajú na kontrolu bojovej schopnosti takmer akéhokoľvek stíhacieho šteniatka. Tieto metódy koučovania tiež zahŕňajú zabíjanie a zabíjanie rôznych zvierat, aby sa skontrolovala účinnosť boja proti šteniatke.

Záznamy ukazujú, že veľa návnadových tvorov sa dosahuje prostredníctvom podvodov s adopciou domácich miláčikov a ukradnutia domácich miláčikov ľudí, dokonca si osvojujú rodinné domáce zvieratá z blchy pod zámienkou, že váš domáci miláčik bude fantastický dom a zamestnáva „bezplatné do dobrého domova“ reklamy. Nájdete príbehy, ktoré krúžia o tom, že Američania sú oklamaní v online zárobkoch šteniat.

Bojové psy

Z tohto dôvodu nemusíte nikdy predávať svojho domáceho maznáčika online, kde nemôžete vidieť, kde sa zvieratá čoskoro budú pohybovať.

Aj keď sa väčšinou pozerá na dolu a zakázané zo Spojených štátov a tiež z iných oblastí, bojovanie s psami psov stále prekvitá v mnohých rôznych krajinách.

Najmä v Južnej Afrike je boj s psami pre psov obrovským problémom pre tento deň, najmä menšie štáty, ako je západný mys. Aj keď je to tiež nezákonné, o tieto úlohy sa stará aj menej práce. SPCA robí čo najviac, aby sa pokúsila eliminovať nelegálnu hru, ale vzhľadom na to, že je veľmi podzemná, takže je ťažké dosiahnuť všetkých a šíriť vedomie.

Zostavili sme poskytnutie niekoľkých z najhorúcejších bojových plemien domácich zvierat na trhu, ktoré sa pohybovali späť storočiami. Niekoľko z týchto bojujúcich psov boli chované na začiatku pre toto použitie, hoci to bolo dosiahnuté neskôr u iných podobných psov, ktoré by mohli byť užitočné aj z jamy.

Najobľúbenejšie bojové plemená psov pre domáce zvieratá

(Niektoré z týchto šteniat prekvapia každého jednotlivca!)

1. American Pit Bull Terrier – Battting Pet Dog Freeds

Odkedy ste pravdepodobne očakávali, medzi tými prvými na zozname sa stala ľahko najznámejším bojom proti šteniatka-že americký pit bull Terrier. Všetci sme pochopili, že Pittie pravdepodobne vytvorí záznamy o bojových kmeňoch psov pre domácich miláčikov a za ním je dôvod. Zažili strašné výsledky, ktoré sa v Americkej spoločnosti vrátili o niekoľko desaťročí.

Pit Bulls sú najobľúbenejšie plemeno, pokiaľ ide o boj s psami pre psov, vzhľadom na to, že nie sú len silní a vytrvalí, ale tiež veľmi verní a sú oveľa konkurencieschopnejšie kvôli rozmnožovaniu. To, čo z nich robí ideálneho bojujúceho domáceho maznáčika, môže byť aj ich vytrvalosť – že šteniatko sa neodstránia od boja, aj keď na rozdiel od iných kmeňov zranení alebo blízko smrti.

2. American Bulldog -Bojujúce plemená psov pre domáce zvieratá

Toto plemeno sa s inými zvieratami nedarí, a to je presne to, čo z neho robí silného konkurenta z jamy. Platí to najmä vtedy, keď je ďalší domáci pes presne rovnaký kmeň a pohlavie. A vzhľadom na to, že sú pozoruhodne poháňané koristi, sú si želaní v planéte v boji proti domácim miláčikom a zostávajú medzi veľmi populárnymi bojovými kmeňmi domácich miláčikov mimo USA.

3. Bull Terrier – Bojujúce plemená psov pre domáce zvieratá

V skutočnosti bolo oveľa viac ako pitties, že plemeno Bull Terrier bolo pôvodne chované pre domácich psov bojujúcich v rímskych časoch a často sa môže vidieť na obrázkoch z rímskej ríše (mali by ste navigovať svoje knihy o histórii). Tento kmeň bol a nazýva sa šteniatko Gladiátor. Bez ohľadu na ich vzhľad skutočne majú, napriek tomu majú oveľa pozitívnejší temperament ako rôzne iné špičáky, pričom tento poskytuje boj proti psím plemenom.

4. Cane Corso – Bojujúce plemená domácich miláčikov

Cane Corso je stále ďalším známym vytrvalým a robustným plemenom, ktoré sa javí ako konkurencieschopné, a zvyčajne vytvára veľa zoznamov šteniat, ktoré majú hľadať. To siaha späť pre svoje vlastné zázemie, pretože tento taliansky mastiff bol využívaný ako šteniatko vojakom Rimanom. Sú veľké a mimoriadne zastrašujúce, keď ju prvýkrát navštívite.

Títo psi majú veľmi silnú čeľusť spolu so silnou korisťou. Tento kmeň môže ľahko vládnuť v dôsledku ich veľkej veľkosti a vytrvalosti v jamke a dôsledne ich prinútilo medzi najväčšie bojové plemená domácich zvierat. V súčasnosti sa využívajú aj v armáde a dostávajú obľúbené šteniatko v policajnej funkcii.

5. Doberman – Battting Pet Dog plemená

Spoločnosť Doberman, pôvodne chovaná ako bojové a poľovnícke šteniatko, je súťažou spoločnosti Pet Dog Battting Pit kvôli ich vytrvalosti a vytrvalosti. Aj keď sa tento domáci pes javí oveľa tenší ako množstvo rôznych kmeňov v tomto zozname, nenechajte ich oklamať – dobermani sú dobre populárni pre svoju agresiu a účinnosť.

Doberman zabalí veľké množstvo energie a svalov v ich štíhlom rámci. Sú tiež veľmi inteligentní a láska uspokojujú svojho majiteľa. Je to skutočne základný tlak na tréning a často berú dekorácie ako medzi šikovnými plemenami psov na planéte. Ale zatiaľ čo sú jedným z významných bojových plemien psov, Dobermans sú tiež populárni pre svoje nižšie genetické zdravie a sú teraz menej populárne tak, ako boli.

6. Rotvajler – Bojujúce plemená domácich miláčikov

Nie veľa jednotlivcov chápe, že rotvajlery sú zvyčajne oveľa konkurencieschopnejšie, oveľa silnejšie a oveľa škodlivejšie (ak nie sú správne vzdelané) ako významné pit bulls alebo ďalšie kmene. Na základe čísel by Rottweilers boli primárnym mnohým strašným domácim psom na trhu, pretože v porovnaní s niektorými inými sa pripisuje kmeňu veľa zranení pre domáce zvieratá.

Pokojné, odvážne a pozitívne, toto horúce bojové šteniatko bude čeliť čomukoľvek, čoho im čelí. Rotvajler patrí medzi najčastejšie používané bojové šteniatka v tento deň nielen kvôli ich trvanlivosti, uhryznutiu a agresivite, ale aj preto, že ako pit bulls nebudú ustúpiť.

7. American Staffordshire Terrier – Battting Pet Dog Breeds

Agilný, atletický, rýchly a konštantný, americký Staffordshire Terrier je stále ďalším populárnym bojovým plemenom domácich zvierat, ktoré sa teraz zamestnáva v nelegálnej hre. Amstaff, pretože títo psi sú tiež chápaní, je zvyčajne dosť agresívny voči iným tvorom. Sú vytrvalí a budú bojovať o smrť.

Nevstávajte ich ako iba jeden z obľúbených bojových psích plemien. Spolu s tréningom a správnym pohrebom zo šteniatka by Amstaff mohol byť pomerne dobre vychovaný spoločník a verný, pokojný chlpatý priateľ mnohým milujúcim majiteľom domácich miláčikov.

8. Staffordshire Bull Terrier – Battting Pet Dog Freeds

Ďalší teriér medzi „prvým“ Staffordshire Bull Terrier z Anglicka je rovnako populárny v bojoch s psami. Zdravotníctvo, vzhľadom na to, že sú často známe, sa bude bojovať, keď je napadnutý, a nie sú dobrí s inými zvieratami. Z dôvodu plemena Terrier majú tiež vysokú jazdu na koristi, vďaka ktorej je ideálnym uchádzačom o hru, ako je napríklad boj s psami.

Pomocou ich podsadnej zostavy a tlaku na boj sa tieto kmene v súčasnosti nachádzajú v bojoch pre psov pre domácich miláčikov. Sú tiež inteligentnými psami, ktoré sa dajú ľahko trénovať a chcú potešiť svojho majiteľa, vďaka čomu sú pre túto kliniku ešte oveľa ideálnejšie.

9. Kuchi – Bojujúce plemená psov pre domáce zvieratá

Veľmi zriedkavé plemeno domácich zvierat, Kuchi – tiež označované ako afganské pastierské šteniatko – patrí medzi najhorúcejšie bojujúce psy v Afganistane a ďalších krajinách v okolí. Títo psi boli pôvodne chované, aby si zabezpečili svojich majiteľov skôr, ako si ľudia uvedomili, že sú tiež dobrí za to, že si zarobia peniaze v bojoch so psami pre domácich miláčikov.

Pretože šteniatka Kuchi sú veľmi teritoriálne, drsné a priťahované, aby sa starali o seba, všetciVytvorte pomerne silných oponentov zo Stredného východu. Z vyššie uvedeného filmu môžete pozorovať rekord o boji proti domácim miláčikom v Afganistane spolu s afganským pastierskym šteniatkom v aktivite. Toto plemeno psov z USA zriedka nájdete z USA.

10. Nemecký pastier – Bojujúce plemená domácich miláčikov

Nemeckí pastierski psi vytvárajú záznam o bojových plemenách psov, ktoré sa zamestnávajú v určitých bojových krúžkoch pre tento deň, najmä kvôli ich schopnosti byť ľahko vyškolení na štrajk. Nie sú to najsilnejšie alebo najťažšie šteniatko medzi bojujúcimi psami, ani nemajú veľmi silné občerstvenie pre psov, ich múdrosť je to, čo ich robí horúcimi.

Nemecký ovčiak má inštinkt čisto štrajku v kombinácii s ich konkurenčnou postavou a oddanosťou, ktorá sa môže privedieť oveľa viac pri prinášaní šteniatka oveľa viac. Patrí medzi najchytrejších plemien domácich zvierat v tento deň, ale nezhodujú sa s mocou mnohým ďalším bojovým šteniatkom.

11. Akita – Bojujúca s plemenami psov pre domáce zvieratá

Napodiv Akita robí záznam o boji proti plemenám psov pre domácich miláčikov, hlavne kvôli ich veľkej koristi a tiež mimoriadne konkurenčnej postave. Tento kmeň nikdy nebol chovaný do boja, ale v súčasných časoch (najmä vo Veľkej Británii) boli použité v jamách na rozdiel od iných šteniat presne tej istej sily a divokosti.

Tento kmeň sleduje jeho zdroj späť do Japonska. Spočiatku boli chovaní, aby zabezpečili šľachtu vo svojom rodnom štáte. Boli tiež využívané na monitorovanie veľkých hier, ako sú medvedie a diviaky, takže boli v týchto dňoch výnimoční poľovnícki psi.

12. BoerBoel – Bojujúce plemená psov pre domáce zvieratá

Vďaka svojej sile a veľkosti je Boerboel veľa často využívaný ako bojujúci domáci pes v mestách, ako je Južná Afrika.

Patrí medzi najúčinnejšie plemená domácich psov na planéte. Mať svalovú a veľkú konštrukciu a pomerne silnú jazdu čeľuste a uhryznutia, nie je divu, že medzi bojujúcimi psami sa často využíva Boerboel.

13. TOSA INU – Bojujúca s plemenami domácich miláčikov

V dôsledku toho sú TOSA INUS veľmi konkurencieschopné, adept v boji s ostatnými psami a sú skutočne silné. Toto plemeno domácich miláčikov vzniklo v Japonsku a zostáva hlavne v tejto oblasti, bohužiaľ sa stále často používajú najmä pri príležitostiach bojujúcich s psami pre domácich miláčikov.

14. Anglický mastiff – Bojujúce plemená domácich miláčikov

Aj keď to nie je teraz také prospešné pre boj proti domácim miláčikom, ako to bolo späť popoludní, anglický mastiff zostáva využívaný v boji proti jamám v určitých oblastiach a štátoch. Títo obrovskí psi sú populárne pre ich zastrašujúcu veľkosť a elektrinu.

Narodili sa strážcovia psov, ale teraz sú známe svojmu jemnému charakteru, keď sú primerane vzdelávané v mladom veku. Tréneri kohútnia v prírodnej dominancii šteniat a tlačia na ochranu svojej pôdy, keď zdvíhajú anglický mastiff pre váš bojový prsteň, vo všeobecnosti je však tento kmeň celkom pokojný a tiež je vynikajúcim domácim miláčikom, keď je zvýšený.

15. Dogo Argentino – Bojujúce plemená domácich miláčikov

Ďalšie desivé a naznačujú, že vyzerá populárne plemeno domácich miláčikov, o ktorom sa očakávalo, že bude v tomto zázname – že Dogo Argentino. Veľká, svalnatá a normálne biela, Dogo Argentino je silným súperom, keď je umiestnený do jamy a tiež predstavuje nebezpečenstvo pre niektoré ďalšie stvorenie.

Kvôli voľnej pokožke okolo hrdla nie je základné, aby sa ďalší domáci pes mal priľnavosť a ťahať do DOGO dole. Medzitým je tento kmeň konkurencieschopný s veľmi silnou silou uhryznutia, čo vytvára desivého konkurenta proti každému ďalšiemu šteniatke v tomto zozname.

Populárne bojové plemená psov pre domáce zvieratá

Týchto pár psov je skutočne iba myšlienkou ľadovca, pokiaľ ide o boj proti plemenám psov pre domácich miláčikov. Iba jedno vyhľadávanie s Google vytiahne stovky videí a fotografií psov bojujúcich a uvedomíte si najpodivnejšie plemená, ktoré sú nútené zúčastniť sa tejto krutej akcie.

Je smutné zistiť, že táto zakázaná, barbarská hra stále nažive, ale oveľa viac orgánov sa týka úchytiek s vlastnou morálkou a neustále sa vykopáva bojovanie psov, zatiaľ čo majitelia domácich miláčikov alebo milovníci domácich miláčikov si toho uvedomujú.

Pokiaľ ide o plemená psov pre domáce zvieratá, ktoré už predtým poukázali, každý z nich urobí vynikajúcim rodinným domácim psom, ak bude socializovaný a správne vyškolený. Sú len konkurencieschopné kvôli vlastníctvu a školeniam, a ak to nie je ich životná práca, vytvoria fantastické domáce zvieratá.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *