Appa’s King: Chase je teraz kráľ!

Poznámka: Tento rozhovor sa uskutočnil pred odchodom do dôchodku Steva Kinga s účinnosťou od 31. decembra 2021. Slúžil v priemysle domácich miláčikov už desaťročia a želáme mu v jeho nových podnikoch dobrú dobu. APPA vykonáva nové hľadanie prezidenta a generálneho riaditeľa.

Spýtajte sa niekoho na to, aby ste si počas pandémie dostali domáceho maznáčika a odpoveď je rovnaká: „Ako som predtým bez neho žil (alebo ona?)!“ Steve King, American Pet Products Association (APPA) Prezident a generálny riaditeľ z celého srdca súhlasí. GoodNewsforpets.com redaktor Lea- Ann Gerdinder je už dlho obdivovateľom Kráľovskej práce na ľudskom zväzku. Nedávno sa podelil o príbeh o tom, ako jeho milovaný domáci miláčik prišiel do života jeho rodiny, prácu združenia počas pandémie a poznatky za 103,6 miliárd dolárov v predaji Pet Industry v oblasti priemyselnej správy v roku 2020 – a čo viac očakávať v roku 2021.

Začnime základmi. Povedzte nám o Chase The Beagle.

Keď začala pandémia, nemali sme domáceho maznáčika. Stratili sme nášho psa a rozhodli sme sa, čo robiť ďalej – rovnako ako mnoho rodičov domácich miláčikov sme neboli celkom pripravení znova sa ponoriť. Moja žena a ja sme pracovali z domu a povedali sme, že musíme získať iného psa. Takže, Chase The Beagle prišiel do našich životov.

V minulom roku sme ho v júli adoptovali v júli, a tak ako aj oni, prešiel do našich sŕdc. Milujeme ísť von na našu loď a on to tiež miluje. Stále som v správnej rade Pet Partners a Pet Partners sponzoruje každý rok najväčšiu prechádzku psov na svete a ja sme sa toho zúčastnili. Je to úžasný doplnok k našej rodine.

Úvahy postgandemické

V roku 2019 ste boli menovaní prezidentom a generálnym riaditeľom spoločnosti Appa. Pandemický hit v roku 2020, len rok po práci. V čase Global Pet Expo 2020 nám všetkým chýbali naši kolegovia v Ázii a ešte sme nevedeli, čo je pred nami. Nejaké úvahy o tom, ako sa to cítilo v roku 2020 a ako sa to teraz cíti?

Rovnako ako všetci ostatní nás zarazili závažnosťou pandémie. Na začiatku, okrem účinkov zákazu cestovania z Číny a neschopnosti našich priateľov a kolegov odtiaľ na účasť na show, sa takmer zdalo, že to bolo obvyklé, keď sme boli minulý rok na Global Pet Expo. Nevedeli sme, že do jedného mesiaca sa celý svet vypne. Appa sa okamžite zamerala na to, ako sme potrebovali zmeniť to, čo sme urobili, aby sme pomohli našim členom – opäť nevedeli, ako dlho bude pandémia. Väčšina ľudí mala pocit, že hovoríme o týždňoch, nie o mesiacoch a mesiacoch, ktoré sa zmenili na rok. Appa začala poskytovať vzdelávací obsah pre našich členov, ktorý sa točil okolo riešenia rôznych aspektov pandémie.

Kritickým krokom, ktorý sme urobili, bolo pomôcť našim členom využívať rôzne vládne programy, ktoré sa implementovali na pomoc podnikom v tom čase, t. J. Zákon o Cares a program ochrany výplaty (PPP). Mali sme webináre o témach určených na pomoc podnikom prežiť. Appa spolupracovala s Pet Industry Industry Advisory Council (PIJAC) a ďalšími priemyselnými organizáciami, aby sa obchody s domácimi zvieratami vyhlásili za základné podniky, aby maloobchodné obchody s domácimi zvieratami mohli naďalej fungovať. S mnohými ďalšími maloobchodníkmi, ktoré boli zatvorené, bolo to skutočne dôležité, pretože majitelia domácich miláčikov zjavne potrebovali miesto na získanie jedla a dodávok, ktoré potrebovali pre svojich domácich miláčikov.

Uskutočnili sme sériu pulzných štúdií Covid-19, ktoré sa zamerali na správanie majiteľa domácich zvierat a trendy v porovnaní s tým, ako si pozreli svojich domácich miláčikov počas pandémie a ako sa ich nákupné návyky zmenili. To pomohlo našim členom pochopiť, čo robia spotrebitelia, a skutočne poskytovali hodnotu počas kritického času.

Domáce zvieratá, ktoré nám pomáhajú cez pandémiu

Boli ste neúnavným šampiónom sily dlhopisu človeka a zvieraťa prostredníctvom „Domáceho zvieraťa v triede“ a Domáca starostlivosť o domáce zvieratá predtým, ako sa stanete prezidentom a generálnym riaditeľom spoločnosti Appa. Ako nám domáce zvieratá pomohli prostredníctvom tejto pandémie?

Ľudia sa počas pandémie obrátili na svojich domácich miláčikov v húfoch. Schopnosť mať domáce zviera v domácnosti, keď ste nemohli byť s priateľmi a dokonca aj ostatní členovia rodiny, bola neuveriteľne dôležitá. Celá sociálna izolácia a duševná únava, ktorú vyvolala pandémia, bola veľmi náročná. Určite, keď boli deti udržiavané doma a mali toľko svojich ďalších normálnych aktivít, ktoré boli obmedzené ako športy a nedokázali komunikovať s ostatnými deťmi v škole, ktoré mali domáce zviera v ich dni.

V skutočnosti, keď niektoré z prvých kontrol stimulov vyšli do rodín v marci a apríli, zaznamenali sme veľký nárast predaja typov domácich miláčikov, ktoré by ste sa bežne spájali s rodinami s malými deťmi. Predaj zvierat, ako sú morčatá a škrečky, skutočne zvýšil ako priamy výsledok ľudí, ktorí majú vo vreckách nejaké ďalšie peniaze, aby sa deti bavili a neschopnosť ich minúť za veci, ako sú dovolenky a cestovanie. Medzi týmito dvoma vecami bola priama korelácia.

Pokračujúci rast v láske k malým domácim miláčikom

Milujeme naše psy a mačky, ale v skutočnosti podľa Appa Small Animal CategoRY zvýšil celkový nárast o 30 percent. Myslíte si, že v kategórii malých zvierat predstavuje ešte viac aktivity?

Táto kategória zahŕňa vodné ryby, plazy, vtáky a škrečky, gerbily pre malé deti, ktoré sme spomenuli predtým. Veľkou podporou počas pandémie boli ľudia, ktorí trávili doma oveľa viac času. Je pravdepodobné, že sa bude udržiavať v priebehu času. Tieto zvieratá sa budú musieť naďalej starať a potrebovať jedlo, dobroty a hračky. Budú musieť udržať zvieratá zdravé a šťastné.

Ďalším aspektom je sladkovodná nádrž na ryby, ktorá je súčasťou domácej dekorácie. Ľudia trávia doma oveľa viac času a utratili oveľa viac peňazí na modernizáciu celkového domáceho dekorácie a pridávaní vecí ako krásny rybársky tank.

Počas pandémie sme hovorili skôr o hodnote domácich miláčikov. Vieme, že ryby najmä nižší krvný tlak a spôsobujú, že sa ľudia v čase vysokej úzkosti cítia ľahšie, ako sme práve prešli. Myslím si, že ľudia uvidia hodnotu nielen pri zvyšovaní domáceho prostredia, ale aj v tom, ako sa cítia.

Adopcie psa a mačky dole

Adopcie psov a mačiek sú dole. Čo to znamená pre priemysel celkovo napredovať?

Prístrešky nemali domáce zvieratá (kvôli dovozným obmedzeniam a zatvorenia atď.), To bolo viac hnacou silou ako nedostatok záujmu zo strany verejnosti. Je dôležité poznamenať, že adopcie predstavujú asi tretinu získavania psov a asi 35% od mačiek. Dve tretiny týchto zvierat pochádzajú z iných zdrojov, samozrejme, jednou z rodín a priateľov a chovateľov, a potom sa túlajú putovať. Je to týkajúce sa toho, že počet prijatých z útulkov bol dole, ale pravdepodobne sa to odrazí.

Je dôležité poznamenať, že ponuka psov bude držať krok s dopytom, najmä potom, čo sme videli, čo sme urobili s pandémiou. Počet zvierat, ktoré sú v amerických domácnostiach, sa zvýšil a dá sa očakávať, že budú pokračovať. APPA podporuje návrh zákona, ktorý bol zavedený v poslednom kongrese, ktorý bol zavedený tento rok s názvom: zákon o dovoze zdravého psa. Spolupracujeme so skupinami ako American Veterinary Medical Association (AVMA) a American Kennel Club (AKC) a ďalšími, ktorí by zlepšili federálny vládny dohľad dovážaných psov. Chceme sa ubezpečiť, že majú správnu veterinárnu certifikáciu, aby s týmito zvieratami neprichádzali potenciálne škodlivé zoonotické choroby.

Appa si myslí, že dovoz bude pravdepodobne stále dôležitejším zdrojom psov najmä, ktoré nestretávajú prístrešky a iné zdroje. Chceme sa ubezpečiť, že tieto zvieratá sú zdravé a dobre sa o ne starajú. Tento návrh zákona by mohol byť dôležitým prvkom s peniazmi, ktorý by pomohol federálnej vláde regulovať tento dovoz podrobnejšie.

Rast a trendy pre domáce zvieratá

Podľa APPA spoločnosť Pet Food and Lands viedla trh, pokiaľ ide o nárast objemu s predajom 42 miliárd dolárov alebo zvýšením o 15,1%. Existuje naďalej šírenie výberu produktu. Je objem v trendoch, skúška alebo zásobovanie? Vidíte túto kategóriu sploštenie ako pandémické hodiny?

Skladovanie potravín pre domáce zvieratá už ustúpilo. Včasné obavy sa obávali, že ľudia by nemohli získať jedlo pre svojich domácich miláčikov. To je do značnej miery ustúpené, aj keď tu a tam je nejaký bod na mieste. Vzťahuje sa to viac s problémami s dodávkou surovín a niektorými spomaľovaním výrobného procesu v dôsledku procesných bezpečnostných protokolov. Vidíme, že pokračovanie trendu prémizácie spolu so záujmom o všeobecné zdravie domácich miláčikov, ktoré vedie k zvýšeniu predajných dolárov.

To, čo zasiahlo domov s seminármi, ktoré sa konali v Global, bolo to, že niektoré z najrýchlejšie rastúcich kategórií potravín pre domáce zvieratá sú kategórie vyšších koncov. Aj keď sú relatívne malá časť celkového trhu, ich rast je oveľa vyšší ako iné kategórie potravín. Chladené a čerstvé rýchle občerstvenie v minulom roku vzrástli o 21% a mrazené jedlo vzrástlo o 14%. Druhým prvkom sú všetky nové domáce zvieratá, ktoré sú v domácnostiach naďalej rastú a potrebujú viac jedla, takže to bude mať vplyv.

Nakoniec pravdepodobne uvidíme, že tento rok prichádzajú niektoré inflačné faktory v cenách komodít. Niektoré z odhadov, ktoré som videl, naznačujú približne o 5% zvýšenie cien potravín pre domáce zvieratá vo vnútri len preto, že výrobcovia prechádzajú niektoré zvýšené náklady, ktoré majú za suroviny.

Demografia majiteľa domácich miláčikov

Milénia v posledných rokoch prekonali booméry, pokiaľ ide o svoj podiel na vlastníctve domácich miláčikov a výdavkov. Štatistiky o Gen Z boli hlásené prvýkrát v roku 2019. Existuje niečo pozoruhodné komentovať tieto demografické údaje a ich nákupy za rok 2020?

Najnovší národný prieskum vlastníkov domácich miláčikov, ktorý sa zameriava na všetky generačné demografické údaje veľmi úzko, nebude mimo júna. Nechceli sme skresliť čísla tým, že sme počas pandémie na poli. Všeobecne vieme, že tieto generácie považujú domáce zvieratá ako členovia rodiny, eVen viac ako generácia Boomer. Používajú výrobky, ktoré booméry používali na vnímanie luxusu ako nevyhnutné pre starostlivosť o svojich domácich miláčikov. Pet Tech, doplnky, móda sa rozrástli, keď sa tisícročia stali najväčším segmentom trhu, ktorý vlastní domáce zvieratá.

Niektoré z práce, ktorú sme vykonali minulý rok, pri pohľade a identifikácii trendov, najmä s generáciou Gen Z, budú zaujímavé ďalej sa na to pozrieť. Skutočne prichádzajú do vlastného vlastníctva, pokiaľ ide o majiteľov domácich miláčikov. Veľmi vidia svojich domácich miláčikov ako priateľov a spoločníkov, viac ako milénia. Keď začnú tvoriť domácnosti a vstupujú na pracovnú silu, budú naďalej podporovať tie typy výrobkov, ktoré im pomohli udržať svojich domácich miláčikov zdravých a šťastných a súčasťou domácnosti. Silné nákupné návyky tisícročia pokračujú s generáciou Gen Z.

Zvýšená veterinárna starostlivosť o nových domácich miláčikov

Poďme sa porozprávať o starostlivosti o veterinárov a predaja produktov, ktoré predstavujú významných 32,3 miliárd dolárov. Dokážete to rozbiť o niečo viac, pokiaľ ide o to, čo vedie k nákupu služieb?

Americká veterinárna lekárska asociácia (AVMA) uviedla, že veterinárni lekári zažili 50% nárast v nových domácich miláčikoch, ktoré boli privedení na veterinárne kliniky týždenne počas marca – augusta 2020. Banfield v správe na konci januára alebo začiatkom februára tohto roku tohto roku oznámil, že v roku 2020 v roku 2019 zaznamenal nárast mladistvých psov a o 12,4% viac mladistvých mačiek na veterinárne návštevy. Tisíc nemocníc zaznamenal výrazný nárast počtu nových domácich miláčikov prichádzajúcich na ich kliniky.

Elektronický obchod Vs. V OBCHODE

Čo sú spôsoby, ako sú nezávislí maloobchodníci úspešne konkurujúce?

Jedna vec, ktorá mala prekvapivý úspech, bol nákup online/pickup v obchode. V ten istý deň si môžete objednať online a vyzdvihnúť v obchode. Pre čisté online spoločnosti je ťažké ponúknuť túto rýchlosť a pohodlie. Niekoľko maloobchodných predajní tiež využíva tretie strany, ako je Uber na dodanie domov zákazníkov. To je súčasť ich všadeprítomného prístupu k službe svojim zákazníkom. Zákazníci majú tiež tendenciu interagovať s tradičnými obchodmi v všadeprítomnej záležitosti. Zákazník, ktorý prichádza do obchodu, ktorý sa má kúpiť, tiež uskutoční online nákupy prostredníctvom webovej stránky obchodu a buď ho nechajú doručiť do svojho domu, alebo ho vyzdvihnúť v obchode.

Obchody, ktoré investovali do svojej online prítomnosti a ich schopnosti vykonávať elektronický obchod prostredníctvom svojich webových stránok, sú úspešné. Obchody využívajú svoju online prítomnosť na vytvorenie komunity a obsahu pre svojich zákazníkov. To udržuje ľudí vracajúcich sa na svoje stránky a vidí, aké nové informácie majú alebo schopnosť spojiť sa s ostatnými majiteľmi domácich miláčikov. To všetko sú stratégie, ktoré obchody s domácimi zvieratami využívajú veľmi efektívne na konkurenciu s elektronickým obchodom. Keď sa vakcíny dostanú von a ľudia sa cítia pohodlnejšie pri nakupovaní v obchode, schopnosť priviesť so sebou svojho psa so sebou do obchodu s domácimi zvieratami a chodiť okolo a vidieť nové produkty, predaj v obchode sa odrazí.

Štatistika priemyslu

Priemysel sa neustále zvyšuje. Potom pandémia zasiahla. Mysleli ste si niekedy, že priemysel by v pandémii prelomil viac ako 100 miliárd dolárov? Aká je tvoja predpoveď na rok 2021?

Určite sme boli prekvapení. Naša pôvodná projekcia na rok 2020 bola pod 100 miliárd dolárov. V prvých dňoch pandémie sme dostali správy, ktoré naznačujú, že predaj výrobkov, najmä tvrdý tovar, by sa za rok výrazne znížil. Podpora, že priemysel prekvapil všetkých, a to aj s približne 21% poklesom služieb domácich miláčikov. To bola kategória, ktorá bola počas pandémie skutočne zasiahnutá. Pochopiteľne s ľuďmi, ktorí necestovali, tam bolo menej potreby sedenia stravovania a domácich miláčikov. Na začiatku pandémie neboli grooméri schopní prevádzkovať, pretože sa nepovažovali za základné podniky.

Za rok 2021,

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *