Zaobchádzanie s neustálym svrbením vášho domáceho maznáčika

AddsTis THIGING ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare na PinterestpinterestPinterestShare do Moreaddthismore16

Jednou z najzávažnejších a frustrujúcich podmienok, s ktorými sa my ako majitelia domácich miláčikov môžeme vysporiadať, je pes, ktorý sa neustále poškriaba. Toto poškriabanie často udržiava domáce zvieratá aj majiteľa hore v noci a frustrovane hľadí do tmy. Okrem nepríjemností a nepohodlia môže neustále škrabanie v jednej oblasti poškodiť pokožku vášho domáceho maznáčika a viesť k možnej infekcii. Najviac sa veril, že často vstupuje do mysle, medzi mnohými možnými príčinami, je to, že váš pes môže mať niečo plaziace sa na koži. To vedie k tomu, že potenciálne preceňuje domáce zviera s lokálnymi alebo ústnymi blším liekom, ako aj následnou stratou dôvery v schopnosť produktu chrániť pred zamorením, keď sa váš domáci miláčik naďalej poškriabajú.

Pravda je, že svrbenie pokožky môže byť spustená iba pokožkou, ktorá skončí rovnako suchá. Aj keď svrbenie môže byť výsledkom blch alebo iných parazitov, môže byť tiež vyvolané celým radom ďalších faktorov, ktoré nemusia mať nič spoločné s blchami.

Je mimoriadne typické, aby psi dostali svrbivú pokožku, pretože hoci psy môžu mať veľké množstvo kožušiny, majú iba jednu vrstvu pokožky. Existuje mnoho faktorov, ktoré môžu spôsobiť suchú pokožku, ako aj niektoré z nich sa môžu liečiť, ako aj stav uvoľnený alebo vyliečený, zatiaľ čo iné podmienky sú potenciálne vyvolané niečím, čo sa nedá liečiť iba zvládnuté. V týchto prípadoch riadenie stavu každodenného alebo týždenného týždňa niekedy umožňuje psovi, aby bol čo najpohodlnejší bez príznakov a najpohodlnejšie.

Začnime jedným z najtypickejších spúšťačov svrbenia pokožky, ktorá je suchou pokožkou. Určenie príčiny suchej pokožky vášho domáceho maznáčika môže pomôcť viesť k účinnej možnosti liečby. Napríklad poveternostné podmienky môže byť faktorom prispievajúci k tomu, aby zabránil správnemu zvlhčeniu pokožky, ako aj pri vyschnutí. Rutinné využívanie mierneho šampónu, ktorý obsahuje komponenty určené na zvlhčenie pokožky, môže pomôcť. Šampóny PET, ktoré obsahujú aloe vera, sa efektívne využívali pri zvlhčovaní pokožky a bránili jej svrbeniu. Spravovanie psa pomáha zabrániť tomu, aby sa vlasy zhlukovali, čo by mohlo potenciálne produkovať atmosféru, v ktorej môžu baktérie prekvitať a šíriť sa. Ďalšou výhodou pre starostlivosť je, že vám umožňuje udržať na vrchole akéhokoľvek typu vytvárania problémov s kožou skôr, ako sa zvládajú a ťažšie zvládajú.

Okrem počasia môže mať stravovací plán značný vplyv na zdravie domáceho maznáčika. Kŕmenie psa Pet jedlo s vynikajúcimi živiny, okrem doplnku nórskym rybím olejom, sú tiež metódy na udržanie pokožky pružná aj vlhká. Jeden z výrobkov, ktorý bol mimoriadne užitočný pri udržiavaní zdravej pokožky a zabránil jej skončeniu, ako je suchý, je Omega 3. Nórsky rybí olej, ako aj d-alfa tokoferoly vo výrobku pokožka, ako aj zdravie kĺbov a wellness u mačiek, ako aj u psov.

Aj keď nie vždy príčina, paraziti niekedy spôsobujú alebo prispievajú k problémom s pokožkou vrátane suchej pokožky. Správne ošetrujte blchami a prevenciou kliešťov, aby ste udržali týchto trochu nevítaných návštevníkov parazitov na uzde a nezabudnite tiež liečiť atmosféru. Mnohokrát sa s domácim miláčikom zaobchádza správne, ale bez liečby atmosféry, ako aj dom, paraziti nemožno odstrániť. Aj keď sa zdá, že lokálny alebo dokonca jeden z nových ústnych blchov, ako aj kliešťové lieky sú zlyhaním liečby, príčinou opakujúceho sa problému je v trávniku alebo na koberci.

Výhoda trávnika, ako aj premisný sprej je jedným z príkladov produktu, ktorý sa dá využiť v spojení s liečbou PET, keď sa zistí zamorenie. Flea, ako aj prevencia kliešťov, ako je Frontline Plus, nepotrebuje predpis, pretože neobsahuje prevenciu extra srdcový červ. Produkty ako revolúcia však obsahujú preventívne preventívne červy, ako aj potrebujú predpis od vášho veterinárneho lekára. Títo preventívni parazitov môžu byť potrebné po celý rok v závislosti od regiónu, v ktorom ste online, okrem návrhu vášho veterinárneho lekára, ktorý chápe okolnosť vo vašom geografickom regióne, ako aj požiadavky vášho konkrétneho domáceho maznáčika.

Najnovšou vecou bolo využitie ústnych liekov na liečbu blchov a kliešťov. Bravecto je úplne prvý ústny žuva, ktorý poskytuje až dvanásť týždňov bezpečnosti proti blchám, ako aj kliešťom. Jeden žuvanie sa vo všeobecnosti začne efektívne fungovať do 2 hodín a bude naďalej zabrániť blšiam spolu s kliešťom s čiernymi nohami, americkým kliešťom, hnedým kliešťom, ako aj kliešťom Lone Star. Tento produkt potrebuje predpis HoweVer má fantastickú výhodu, že trvá trikrát dlhšie ako lokálne liečby. Počas celých dvanásť týždňov nie sú blchy nielen odstránené, ale tento dlhodobý dopad však poskytuje bezpečnosť proti novému opätovnému infestácii.

Niekedy sa objavíme za okolností, keď je pokožka správne hydratovaná, dodávajú sa doplnky, domáce zviera jesť najväčšie kvalitné potraviny, ako aj neexistujú žiadne blchy alebo kliešte na míle, ale svrbenie pokračuje. To môže byť mimoriadne frustrujúce a stresujúce pre domácich miláčikov aj majiteľa. Ďalšou možnosťou za týchto okolností je, že domáce zviera môže trpieť alergiami. Rovnako ako ľudia, aj domáce zvieratá môžu vytvoriť alergie na čokoľvek v prostredí, potravinách alebo na lieky. Alergie, alergie spôsobujú, že pes neustále olizuje pokožku alebo poškriabanie pri svrbení, čo by mohlo skončiť, čo by malo za následok dermatitídu. Úplne prvou metódou na liečbu alergií je pokúsiť sa určiť spúšťače a ich zbaviť. Nie je však vždy možné zbaviť sa príčin, keď je napríklad domáce zviera alergické na predný dvor. Metóda na liečbu alebo manipuláciu s alergickými príznakmi, ako sú tie, je s využitím antihistamínov. Antihistaminiká, ako je difenhydramín, sú voľne predajné a poskytujú takmer okamžitú úľavu od svrbenia, ak je príčinou fyzická alergia.

Kedykoľvek sa zaoberáte domácim miláčikom, ktorý trpí stavom, ktorý sa zriadil z ničoho nič alebo sa zdá, že sa zhoršuje namiesto oveľa lepšie, je čas navštíviť veterinárny lekár. Veterinár vo všeobecnosti videl presné príznaky, ktoré váš domáci miláčik trpí, a má arzenál možností liečby vrátane liekov, ako sú kortikosteroidy, ktoré môžu byť mimoriadne užitočné pri špecifických podmienkach kože. Lieky ako prednisón sa niekedy predpisujú na krátku dobu na to, aby pomohli zmierniť príznaky, ak sa nakoniec neznesia. Vždy je oveľa lepšie byť opatrný, ako aj vziať psa k veterinárnemu lekárovi, než čakať tiež dlho, až kým okolnosti neskončia nekontrolovateľné.

Ako vždy, ak máte súvisiace s liekmi, môžete telefonovať volajte lekárovi s 1800Petmeds, ktorý bude rád za vás odpovedať.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *