Máte ‘srdcové plemeno’ psa?

“Verím, keď zistíte, že vaše srdce plemeno, zriedka sa od neho zatúla.”

To je to, čo kamarát uviedol na tom Mutt’s Facebook Wall minulý týždeň.

Verím o tom, rovnako ako som verím, že má pravdu.

Som ecstatic, aby som dostal druhý pes psa tohto pádu, rovnako ako sa pozerám dopredu na proces objavovania toho, že pes.

Snažím sa byť k dispozícii všetkým možnostiam, veľkým množstvom psov, ako aj rôznych metód na získanie psa. Buddies už vyjadrili nesúhlas s možnosťou toho, že som dokonca premýšľal o chovateľov. To bude musieť byť ich problém, nie môj.

Keď sa stretnem s čistokrvnými psami, ktoré obdivujem, urobím si bod, aby som sa opýtal majitelia, kde dostali svojich psov. V najbližších mesiacoch dúfam, že sa dostanete do kontaktu s niekoľkými z týchto chovateľov, ako aj uspokojiť niekoľko svojich psov, ako aj šteniatka.

Normálne premýšľam o športových plemenách, ako sú čierne laboratóriá, ako aj ukazovatele. Josh premýšľa o Rottweilers, ako aj pastierov, plemená, ktoré Excel na výstupe, ako aj bezpečnostné školenie. Obaja sme vždy radi nemeckí pastieri, ale máme energiu pre jedného? Nie som si istý. Nie som si istý, či môžem zvládnuť ukazovateľ.

Keď som skutočne verím o atribútoch u psov, ktorí sú pre mňa veľmi dôležité, poznávam, že vysvetľujem “Black Lab Mix” na nohách.

Čo chcem veľa v domácom psovi, je pet pes, ktorý môžem vziať kdekoľvek. Domáci pes môžem závisieť od okolitých detí. Domáci pes by som mohol vziať do opatrovateľských domov, ako aj nemocnice. Domáci pes, ktorý bude tolerovať neúctivé návyky od iných psov, ako je hlavný pozdrav.

Chcem pet psa, ktorý má rád vodu, pes pes, ktorý bude získavať, domáce pes, môžem závisieť od vodítka. Domáci pes, ktorý si vyberie 8-míľový beh alebo zdriemnuť 8 hodín, kým zostavím pri mojom stole.

Nie som presne vysvetliť pastier alebo ukazovateľ.

Nikdy som sa o sebe skutočne veril ako laboratórna osoba. Čierne laboratóriá sú len tak … obyčajné. Napriek tomu, keď hľadám pes pes na záchranných stránkach laboratóriá sú druhy psov, ktoré ma dostanú k pauze.

A toľko, koľko by som chcel získať šteňa z chovateľa pracovných labradorov, čo naozaj chcem, je ešte jeden spoločník. Rovnako ako tam sú len tak veľa typov čierno-laboratórií ponúkaných v záchranách, ktoré by mohli byť len to – veľký maznáčik, ako aj veľký priateľ.

A tak, aj keď chcem byť k dispozícii možnosť rôznych plemien, ako aj získavanie domáceho psa zo šľachtiteľa, vždy sa objavujem sám premýšľať o čiernom laboratóriu záchranu psov veľa zo všetkých.

Ak mám “srdcové plemeno” predpokladám, že je to “veľký, čierny laboratórny mix.”

Nemôžem sa dočkať, kým zistíme.

Máte “plemeno srdca”?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *