Zabezpečenie bezpečnostného pásu pre zvieratá

Add, zdieľanie tlačidiel na FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestpinterestPinterestshare pre Moreaddthismore3

Keď som bol malý, všetci sme si pozreli Batmana v televízii, keď on, ako aj Robin skočil do batmobile. Predtým, ako vzlietli, sa obaja hrdinovia zastavili, aby pracovali na bezpečnostných pásoch. Rovnako ako keby ste chceli byť skvelí ako duo netopierov, urobili ste konkrétne, že ste urobili to isté.

Dnes sa vzpery skončilo rutinné a právne predpisy v mnohých štátoch. Podľa údajov z centier pre kontrolu choroby viac ako polovica šoférov, ako aj cestujúcich zabitých pri automobiloch a nehodách nákladných vozidiel nepoužívalo bezpečnostný pás. Navrhujú používanie bezpečnostných pásov ako najúčinnejšieho kroku, ktorý môžete urobiť, aby ste sa udržali bez rizika v motorovom vozidle. Pretože 1975 sa odhaduje, že bezpečnostné pásy zachránili viac ako 250 000 životov.

Výrobcovia automobilov bežne využívajú nárazové figuríny na zlepšenie bezpečnosti automobilov a bezpečnosti nákladných automobilov pre ľudských cestujúcich. Centrum pre bezpečnosť domácich miláčikov teraz využíva psú figurínu nehody na zistenie, ktoré bezpečnostné pásy pre domáce zvieratá ponúkajú pre psov najlepšiu bezpečnosť. Existujú tri rôzne psí dummies-25-libra teriér, 45-librová hranica Collie, ako aj 75-libra zlatý retriever. Mnoho bezpečnostných pásov primerane neposkytlo psa. Trojbodový bezpečnostný zväzok SleePypod ClickIt však neustále zabránil tomu, aby psová figurína nehody zaviedla zo sedadla. Kliknutím doprava tu skontrolujete úplné výsledky, ako aj zobrazenie videí, ktoré presne ukazujú, ako obmedzenie zabezpečilo všetky veľkosti psov. Toto testovanie je prvým krokom pri stanovovaní požiadaviek na trhu na rozvoj automobilov s psíkmi a obmedzeniami nákladných vozidiel.

A v situácii si myslíte, že to nie sú obrovské správy, výrobcovia automobilov a nákladných automobilov robia poznámky o tomto výskume. Subaru plánuje začať poskytovať vo svojich vozidlách zdržanlivosť SleePypod Clickit. Nebuďte prekvapení, ak začnete vidieť psy bezpečne pripútané na sedadlá, ako očakávame s malými deťmi v autách a sedadlách nákladných automobilov.

Americká asociácia automobilov poskytuje tipy na jazdu s vašim psími trezorom. Aj keď 84 percent ľudí zahŕňa svoje zvieratá na autách a výletoch nákladných vozidiel, iba 16 percent obmedzuje svojich psov. Viac ako polovica majiteľov maznáva svojich psov počas jazdy a 17 percent udržuje svojich psov v kolách. Toto správanie môže rozptýliť šoféra a nie je bez rizika pre psie alebo človeka.

Bezpečnosť domácich miláčikov

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *