Ženské konské mená: 160+ Skvelé mená pre vašu ženu kožu

Pokúšate sa nájsť mená koní? Pomenovanie koní je také ťažké ako pomenovanie novonarodeného dieťaťa. Je potrebné zvážiť veľa vecí. Jeho rodokmeň, fyzické vlastnosti, ako aj rutiny koňa – každá postava sa vymyslí pred začiatkom názvu hry.

Okrem toho je tu akýkoľvek typ mena, ktorý si vyberiete na svojom novom žriebskom mieste, je tu, aby ste zostali. Je to preto, že názvy koní sa majú zaregistrovať u príslušných orgánov, ktoré sa bežne zamračujú, ak si vyberiete zmenu.

Tu sa pozrime na niektoré nápady, ako presne zvoliť názov pre svoj ženský kôň, spolu s niekoľkými významnými titulmi tohto pohlavia.

Výtržník
Kobyly
Žriebä

Sedmokráda
Zložitý striebro
Galaxia

čerešňa
Jazmín
Epona

Bluebell
Zázvor
Calliope

Hviezdne svetlo
Zasnený
Zázrak

Blikanie
Lesk
Cisárovná

Breh
Gravitácia
Tanečník

Scénka
Zlatá baňa
Granát

Krása
Pandora
Ruka

Rubínový
Salsa
Piesočnatý

Prejdite tieto najlepšie nápady

Kolt Kardashian

Čierna kráska

Zložitý striebro

Západné blues

Sundance

Hviezdne svetlo

Zázvor

Tekvica

diamant

Susedia

Petunia

Primróza

Dahlia

Hibiscus

Mahagón

Flašovať

Klementín

Super mená koní

Vyzerám skvele je úplne prvý problém každého človeka, potom presne, ako ho môže náš domáci miláčik ignorovať, a výber skvelého mena ukazuje charakter nášho koňa.

Jantár

Aqua

Bella

Krása

Arabella

Ária

Anjelský

Snehová vločka

Snehová zúrivosť

Sedmokráda

Alžbeta

Sansa

Galaxia

Samora

Smotana

Krásny požiar

Nočná časť

Cukrík

Tabitha

Lesk

Arktický anjel

Čierna vdova

Polnočný diamant

Kúzelný škvár

čerešňa

Vrabci

Unikátne mená žien koní

Ženská koža alebo kobyla je mäkké stvorenie medzi koňmi, sú silné, ak s nimi zaobchádzame s láskou.

Je to zrejmé, že nadšenci koní vždy poskytujú ženským koňom aj poníka oveľa väčší záujem. Ženská koža potrebuje niektoré špeciálne mená na telefonický hovor priamo tu je zoznam.

Popoluška

Osud

Bluebell

Motýľ

Kvet

Čierna perla

Dahlia

Doly

Nechtík

Sladký hrášok

June Bug

Medový medveď

Syrový koláč

Škótske maslo

Buff

Bubliny

Fondán

Munhckin

Smaragd

Zázvor

Perzia

Opláchnutie

Hľuzalky

Zlatá baňa

Lesk

Roztomilé mená koní

Veríte tomu, že rozkošné meno pre vašu ženskú kožu je najlepším konceptom zo zvyšku návrhov? Odpoveď je teda áno. Pomenovanie rozkošnej identifikácie pre vašu ženskú kožu je chytľavá vec, ktorú sa nám vždy páčia, tu sú niektoré koncepty, ktoré si treba vybrať.

Búrka

Med

Gina

Nádej

Lexi

Lízanka

Kriket

Milosť

Šarvák

Broskyne

Tekvica

Sophie

Rebarbora

Cukor

fialový

Meď

Lôza

Bohatstvo

Aljaška

Alergia

Athina

Zriedkavosť

Rumba

Vanita

Slávne mená žien koní

Tu sú niektoré populárne mená žien koní pre koňa vášho dievčaťa, toto sú niektoré typické mená, ktoré sa používajú pre kobyly. Môžete si vybrať, či vám budú vyzerať chytľovo.

Káva

Bella

Krása

Tabitha

Flick

Sláva

Zara

Zelda

Sáf

Veľká mama

Natívny tanečník

Nechtík

Jazmín

Juliet

Jonstey

Jeseň

Korenie

Katty

Jantár

Ježiško

Holly Hock

Orechový meg

Londýn

Olaf

Fargo

Vták

Gucci

Rosie

Prada

Sydney

Paríž

Najlepšie mená žien koní

Hľadáte nejaké špeciálne nápady? Mená kobyly musia byť v skutočnosti v porovnaní s žrebcom špeciálne. Práve tu je niekoľko špeciálnych konceptov pre ženský kôň.

Trocky – obľúbený pre chôdze, najmä pre koňa Tennessee Walker

Moon Light alebo Moon Dancer – Najlepšie meno pre gaštan alebo lakovací kôň

Sirena – pre ženu kožu s farbou medi

Alvira – populárny producent, ale meno je pre Strawberry Roan najlepšiu

Titania – pre Perlino dievča

Trauma – najlepšie meno pre kobylu Bay Color

Celestia – Ak máte Dapple Grey Equine, nikdy mi chýba Celestia

Valentines Kiss – jeden ďalší špeciálny koncept pre kobyly

Camie ako – ak chcete chytiť fotografie svojej kobyly, Camie Like je naozaj kamera

Shadow – Shadow je ešte jeden skvelý názov pre Blue Roan, Dapple Gray alebo akýkoľvek typ inej neobvyklej farby

Pearl – Pre Silver Dapple

ZSA ZSA – pre Palomino Horse

Vtipné mená pre výplne

Funny mená nie sú skvelým konceptom pre registráciu, ale môžete ho využiť na stabilných alebo farme. Tieto vtipné koncepty prinášajú vášmu koňovi skvelý a chytľavý vzhľad. Práve tu sú niektoré identifikácie, ktoré sa majú zvážiť.

Nočná kobyla

Skok

Hadí

Lucy kožušina

Carmelo Anthony

Chvost poníka

Bitney Spurs

Drsná duša

Jon Bon Pony

Bozk

Usain Kolt

Drsná ninja

Bežec

Ragbyová kobyla

Výplň

Babka

Zavesenie

Ladová rover

Peniažný cent

Gaits of Hell

Hriva

Rogue

Horúce k klube

Čo Buck

Pohovka môže spomaliť

Nerdová duša

Malé dievča

Šerpa

Populárne kobylové mená s význammi

Tu je niekoľko konceptov mien pre vášho špeciálneho kolegu!

Rosie – Podľa nedávnej infographic od Horsemart – je Rosie jedným z najvýznamnejších mien pre ženský kôň. Uvedenie „Rose“ v angličtine je názov najlepšou voľbou pre kožu, ktorá je energická so svojimi stabilitami, ako aj s majiteľom.

Tajomstvo – Jedno ďalšie meno, ktoré je na vrchole zoznamu špeciálnych mien od Horsemart, je tajomstvo. pochádza z EnglisH, názov naznačuje niečo, čo je skryté alebo udržiavané tajomstvo. Názov má dosť hluk, ako aj jednoduché telefonovanie! Môžete to tiež skrátiť na Misty a tiež ju využiť ako jej prezývku.

Isabella – pochádza z mena Elizabeth, meno Isabella naznačuje „oddané Bohu“. Pochádza z hebrejčiny, meno sa dá skrátiť na veľa ďalších prezývok, ako sú Bella, Izzy, ako aj Izza.

Mierové – ako už názov napovedá, uvoľnené je vhodné meno pre kobylu, ktorá je pokojná, ako aj v pokoji so svojím okolím. Avšak v 50. rokoch 20. storočia „Fancy Pants“, Palomino Equine Bob Hope sa uvoľnil, ani zďaleka nebolo pokojné. V skutočnosti bola jeho koža chápaná ako bregingová koža, ako aj nebezpečenstvo pre motocyklistov pri oveľa viac ako jednej príležitosti.

Veselé – meno s anglickým pôvodom, Merry naznačuje šťastné aj veselé. Tradičné meno pre vianočné bábätká, názov je typický pre samce, ako aj pre ženy. Je to však najvýznamnejšie ako meno dievčaťa, ako aj vo formovaní akejkoľvek kobyly, ktorá poskytuje potešené aj pozitívne vibrácie.

Jeseň – pochádza z latinského slova „jeseň“, názov jeseň označuje jeseň alebo sezónu, ktorá prichádza po lete. Je to unisexové meno a je možné ho využiť pre mužské aj ženské koní. V ideálnom prípade sa poskytuje pomarančovým kobýlkam.

Hera – Hera bola druhou polovicou kráľa Zeusa a tiež zobrazovala vhodnú ženu. Názov je prevzatý z jej identity a naznačuje „kráľovnú“. Názov kráľovstva je vhodným menom pre koňú, ktorá má milosť, ako aj auru licenčných poplatkov.

Ametyst – Grécke meno, Ametyst odkazuje na kameň, o ktorom sa uvádza, že má liečivé sily pre oboje – fyzické aj emocionálne ochorenia. Samotný kameň je cenným šperkom-preto je názov ametyst úplne vhodný pre kožu, ktorá pochádza z dobre oceneného plemena.

PIP – Je tvoja kobyla krátka? Roztomilý? Zábavný? Potom sa možno môže rozhodnúť pre sladké, jednoduché a krátke meno ako Pip.

Willow – Anglický názov Willow pochádza zo stromu presne rovnakého mena, ktorý je výrazný pre jeho štíhle vetvy a listy. Strom má tiež schopnosť stáť elegantne, napriek ťažkostiam, ktorým čelí. Názov je v forme pre kobylu, ktorá prežila zložitý život a stále je schopná stáť so všetkou svojou milosťou a vitalitou.

Dobré mená koní

Popol – Meno popol pochádza zo stromu popola a je vhodné pre kožu čiernej farby.

Shimmer – Meno Shimmer je najlepšie pre kožu, ktorá má lesklú alebo bielu hrivu. Názov naznačuje niekoho, kto svieti, trblieva, ako aj lesk – napriek ťažkostiam, s ktorými sa nachádza.

Dinah – Majte na pamäti Dinah z Alice v ríši divov. Vo filme to bola mačiatko, ktoré sa tešilo spánku, ako aj jej pokojný čas na pripojenie sa k Alice v jej dobrodružstvách. Samotné meno pochádza z hebrejčiny a je možné ho využiť na kožu, ktorá je pokojná, ako aj dobromyseľná s jeho majiteľom.

Nana – Je tvojím koňom kamarát tvojich detí? Priateľský dôverník, ktorý dáva pozor na ostatných členov domácnosti – koní aj človeka. Prečo nepomenovať jej Nanu od prominentného domáceho psieho psa Disneyho filmu Peter Pan. Partner v Adventures, podporovateľ, ako aj vynikajúci dobrý priateľ – to je to, o čom je Nana!

Je zrejmé, že sa snažíte nájsť niečo dobré, je ťažké premýšľať o niektorých najlepších menách pre váš ženský kôň. Vidieť kdekoľvek inde, vyberte si z týchto mien.

ELVIRA – Všeobecne sa pre ženské kone vyberú celkom pomerne mená, ako aj Elvira vyhovuje týmto nákladom dokonale. Pochádza z španielskeho pôvodu, názov naznačuje pravdu, bielu alebo ženu.

Vévodkyňa – Vévodkyňa je meno poskytované dáme, ktorá má osobitnú hodnosť alebo možno vodcu. Názov je vhodné pre kobylu, ktorá je silne vôňa, a tiež zobrazuje silné vodcovské zručnosti medzi jej spoločníkmi.

LONDÝN – Veľa majiteľov koní chce pomenovať svojich rodinných domácich miláčikov po populárnom meste vo Veľkej Británii. Názov Londýn pochádza z keltského slova „Lond“, ktoré naznačuje divoké alebo tučné. Názov je úplne vhodný pre oboch samcov, ako aj pre ženy.

Athena – bohyňa múdrosti, meno Athena sa poskytuje koňom, ktoré ukazujú najväčšiu zručnosť a inteligenciu. Názov Athena, ktorý pochádza z gréčtiny, môže byť vhodným titulom pre kožu, ktorý sa očakáva, že bude závodiť, ako aj zúčastniť sa súťaží.

Snickers – Snickers je cukrík, ktorý sa páči v každej časti sveta. Pochopili ste však, že cukríky boli pomenované po koňovi? Áno, Snickers bol vážený kôň, ktorý mal Frank Mars – majiteľ spoločnosti Mars Inc., ktorý po svojom koni Pal pomenoval čokoládu. Môžete tiež využiť rovnaké meno pre svoju kobylu!

Candy – SpeakiNg čokolády, Candy je jedným z vynikajúcich názov pre ženskú kožu. Candy pochádza z latinského slova, naznačuje bielu, jasnú a žiarivú. Názov je vhodný pre oboje – biele aj hnedé farebné kobyly.

Názvy koní pre kobyly založené na farbe

Farba koňa sa nikdy neodstráni, kým sa nestane zrelým. Od Dapple Grey po šedú od Buckskin po gaštan môžu farby hrať efekt pri pomenovaní vašej kobyly.

Jade
Zelená v španielskom jazyku

Levanduľa
Fialová v latinčine

Zahaľovať
Najlepšie pre bieleho koňa

Lunárny
Biela žiara

Blanco
Biela v španielčine

Blanc
Biela vo francúzštine

čerešňa
Jasne červená v gréčtine

Karmín
Crimson Red vo francúzštine

Bianca
biely

Vtip
Biely v Holandsku

Altoid
Mincovňa

Havarovať
Blackbird, ktorý sa javí ako vrana

Smaragd
Zelená v gréčtine

Vŕb
Bledé ekologické a anglické priezvisko

Obloha
Svetlo modrá alebo modrá

Hniloba
Červená v nemčine

Aswad
Čierna v arabčine, ako aj najlepšia pre arabskú kobylu

Štrbina
Slovo pre šedú v španielskom jazyku

Soľ
Najlepšie pre bieleho koňa

Tekvica
Z tekvicového ovocia

Vanilka
Sladký kôň

Topaz
Žltá

Rubínový
Diamantové meno

Fiona
Bielka

Jade
Jade

Cukor
Vyzerá chytľavý pre skvelého bieleho koňa

Škorica
Hnedá v gréčtine

Nila
Modrá v sanskrite

Popol
Šedý

Kelly
Svetlozelená

Ako pomenovať svoj ženský kôň?

Tu je niekoľko bodov, ktoré treba mať na pamäti,

Pozrite sa na svojho koňa

Zvážte fyzický vzhľad svojej klisničky. Aká je jej farba? Existuje na jej tele nejaké viditeľné označenie, vďaka ktorému je z zvyšku davu výnimočná?

Môžete tiež vziať do úvahy jej osobnosť. Živé, ako aj láskavé koní sa môže rozhodnúť pre meno ako Lilly alebo Bella.

To isté by však nebolo vhodné pre divokú alebo nevrtú kobylu. Strávte pár dní so svojou kobylom, aby ste preskúmali jej znakové vlastnosti.

Aké je jej povolanie?

Plánujete v budúcnosti závodiť svoju kožu? Alebo bude domácim miláčikom? Možno chcete, aby bola uvedená v prehliadkach alebo konských predstaveniach.

Zamyslite sa nad tým, čo urobíte so svojím koňom. Ak ju plánujete pretekať na podujatiach, odporúčame vám využiť meno, ktoré upúta pozornosť.

Ak však bude poskytovať jazdy mladým ľuďom v blízkom karnevale, potom sa možno musíte rozhodnúť pre mená ako Clown alebo Mario.

Byť ovplyvnení ostatnými

Inšpirácia z názvov koní môže pochádzať odkiaľkoľvek – vrátane kníh, populárnych filmov, televíznych relácií, ako aj bývalých koní.

Vydajte sa na výlet po pamäťovom pruhu a verte koni, ktoré ste vždy milovali. Bolo to Bull’s Eye, populárna koža, ktorú mal Woody v Toy Story, alebo ste vždy fantazírovali o zázvori z čiernej krásy?

Spustite prehliadku Google aj pre show, ako aj pre dostihové koní, ktoré si v priemysle koní vytvorili svoje známky.

Ľudské mená môžu tiež fungovať

Web je vynikajúcim zdrojom pre názvy ľudských dojčiat. Prečo nevyužiť presne tú istú databázu na výber názvu vášho nového spoločníka.

Webové stránky pre názvy dojčiat majú k dispozícii jednoduché možnosti filtrovania, čo vám umožňuje naskenovať mená podľa iniciálov a naznačujú, že si želáte.

Vyskúšajte krátke mená

Pre stabilného koňa je najlepšie zvoliť si krátke mená – ideálne pozostávajúce z jednej alebo dvoch slabík na každodenné použitie.

Skúste zavolať na kožu s menom zo svojho zoznamu. Ako presne to vyzerá volá meno? Je jednoduché povedať, často – počas celého dňa? Reaguje koža?

Nepamätáte si kontrolu s orgánmi

Pri užšom zozname mien pre svojho nového spoločníka koní nezabudnite mať na pamäti aspoň tri.

Regulačný orgán pre registráciu koní je náročný, kto môže dokonca úplne odmietnuť vaše meno, ak objavia duplikované meno alebo titul, ktorý sa javí ako vulgárny alebo urážlivý.

Ak je vaša kobyla dostihovým koňom, úrady potrebujú názov, aby zahrnuli 18-znaky s obmedzením počtu oblastí a číslic.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *