Prečo vysokokvalitné záležitosti: Fresh Food for Cats

Toto publikovanie sponzoruje Smalls a pozostáva z pridružených odkazov*

Už ste niekedy otvorili plechovku jedla alebo vrece s bránom a premýšľali ste o obsahu? Prečo je zápach tak zlý? Prečo sú zoznamy komponentov také náročné a dlhé? Čo je v ňom? Mačky môžu byť záhadné, ich jedlo by však nemalo byť. To je miesto, kde prichádzajú Smalls. Smalls je pre mačky čerstvé jedlo pre človeka.

Krátka história mačacích potravín

Smalls bol založený na základnom objavení, že mačkové jedlo nebolo nikdy skutočne vyrobené špeciálnymi výživovými potrebami mačiek. Kibble bol vyvinutý z nevyhnutnosti uspokojiť požiadavky na pridelenie na mäso, ako aj konzervovacie materiály, ako je cín počas slovnej vojny II. A čo viac, Kibble bol väčšinou vyvinutý pre psy. Zdá sa, že mačky boli premyslené, ako aj tak, ako to chápeme, mačky nie sú malými psami.

Mačky sú povinné mäsožravce. Vyžadujú jedlá zabalené bielkoviny, ktoré sú plné prirodzenej vlhkosti, ako aj žiadne škroby. Spoločnosť Kibble skončila ako podmienka quo, pretože je to pohodlné, stabilné a lacné. Bohužiaľ, diétny plán s nízkym kvalitným kbinikom naznačuje, že mačky bežne neberú takmer dostatok vody, čo ich ponecháva v konštantnej špecifikácii dehydratácie, čo môže viesť k chronickým problémom s obličkami, ako aj v mnohých prípadoch, skrátenej životnosti. Rutinný diétny plán čerstvých potravín je jednou z najlepších metód na zastavenie chronických problémov so zdravím a zdravím.

Krátky a základný zoznam komponentov na čerstvej hydinovej recepte Smalls Human Glass, v porovnaní s tradičnou značkou mačiek s konzervou-dlhé, komplikované, tajomné.
Problémy s Kibble, ako aj konzervované mačkové jedlo, idú nad rámec toho, ako sa vyrába. Trh s potravinami pre domáce zvieratá je spoločný „kŕmenie“, ktorý naznačuje, že komponenty nie sú regulované FDA, a preto sa preto nepovažuje za bezrizikového pre ľudskú spotrebu. Vaši chlpatí dobrí priatelia sú ako rodina, tak prečo by sa im nejedli?

Naše mačky sú ako naši členovia domácnosti – tak ich nakŕmíme.
Smalls: Človek, čerstvé jedlo pre mačky

Smalls začína kvalitou, sledovateľným, regulovaným a bezrizikovým ingredienciám človeka-presne rovnakými komponentmi, ktoré by ste vyzdvihli na svojom regionálnom trhu. Začínaním s vyššími kvalitnými ingredienciami vám Smalls dokáže presne povedať, čo je v každom recepte, a starostlivo uvarte svoje vzorce, aby sa zamkli v živinách, ako aj vlhkosť, ktorú mačky biologicky potrebujú.

Po varení ingrediencií Smalls zamrzne každé balenie na prepravu. Smalls sa ubezpečuje, že nemusíte ohroziť zdravie a zdravie vašej mačky a pohodlie.

Zaujíma vás, že vyskúšajte Smalls, máte po svojom boku vyberavé mačiatko? Žiaden problém. Smalls, obchod s mačkami, chápe, že naši mačení dobrí priatelia môžu mať konkrétne palety, ako aj založili dvojtýždňový vzorkovač, aby vaša mačka mohla vyskúšať svoje rôzne štruktúry, ako aj recepty, ako aj zvoliť, čo je ich obľúbené. Odtiaľ si môžete prispôsobiť svoje členstvo, aby sa poskytlo mesačne.

Pre oveľa viac informácií, ako aj na objednávku, nájdete v Smalls

*Zverejnenie FTC: Toto je sponzorovaný príspevok, ktorý naznačuje, že som bol kompenzovaný za fungovanie tohto obsahu. Bez ohľadu na prijaté splácanie uvidíte iba produkty alebo služby uvedené na tejto stránke, o ktorých sa domnievam, že sú pre našich čitateľov zaujímavé. Vedúca mačka je účastníkom pridruženého programu Small. To naznačuje, že ak sa rozhodnete kúpiť s akýmkoľvek typom našich odkazov, dostaneme malú províziu. Šírime iba slovo o produktoch, ako aj o službách, ktoré sme využili, alebo by sme sa využili.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Recenzia: Smalls Čerstvé jedlo pre mačky

Recenzia: Nomnomnow čerstvé jedlo pre mačky

Potraviny pre domáce zvieratá Big Bear: čerstvé mrazené surové a varené mačkové jedlo

«Rozdanie: Vyhrajte plán pre domácich majstrov Catio podľa oblastí Catio na počesť národného mesiaca bezpečnosti zvierat a bezpečnosť zvierat
Výhercovia darcovstva aplikácie Pawprint »

7 komentárov k tomu, prečo záležitosti vysokej kvality: čerstvé jedlo pre mačky

Tracy Burton hovorí:

8. októbra 2020 o 16:45

Nedávno som začal kŕmiť malé mačiatko (v súčasnosti má 6 mesiacov), ako sa mu to páči. Rovnako som si všimol omnoho viac močenie v jeho podstielke v každodennom základe, ktorá je vynikajúca, pretože ho nikdy neuvidím, že pije veľa vody, aj keď si ponechám niekoľko možností vrátane fontány ponúkanej okolo domu. Páči sa mi, že je vyrobený najmä pre mačky, ako aj pre druhú veriacu za značku, ktorá začala s potravinami pre psov.

Pre tých z vás, ktorí sa pýtajú, si skutočne môžete prispôsobiť bielkoviny. Smalls je mimoriadne pohotový a priateľský, stačí im poslať e -mail o vzorkovači. Keď začnete dostávať škatuľu každý mesiac, je to tiež úplne prispôsobiteľné.

Odpovedať

Abby F. hovorí:

8. októbra 2020 o 14:06

Som boomer, ktorý mal mačky vzhľadom na to, že mi bolo 18 rokov. Asi pred 25 rokmi som sa začal snažiť poskytnúť svoje mačkynull

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *