Milovníci psov získavajú 9 000 dolárov, aby pomohli Stray Pet Dog zasiahnutého automobilom v Južnej Karolíne

, milovníci domácich miláčikov, doteraz zvýšili oveľa viac ako 9 000 dolárov, aby pomohli nemeckému krátkosrstovanému usmerňovaniu s názvom Ozzy, ktoré bolo zasiahnuté autom.

Potom, čo bol ukazovateľ zasiahnutý automobilom a zostal na ceste vo Fort Mill, S.C., podľa NBC Charlotte (N.C.) sa dobrý Samaritan zastavil, aby pomohol.

Dobrý Samaritán priviedol domáceho maznáčika k veterinárovi Charlotte a dozvedel sa, že domáceho maznáčika mala zranenia sérií, uviedla NBC.

Odhaduje sa, že lekárske účty dosiahnu 9 000 dolárov na opravu zlomenej prednej nohy a aspoň jednu z jeho dislokovaných zadných nôh plus ďalšie zranenia.

Dobrý Samaritán kontaktoval juhovýchodný nemecký skratovaný usmernení na záchranu a podľa NBC tiež zriadil stránku GoFundMe, aby získal peniaze na účty psa.

Od NBC:

Slovo Ozzyho boja sa rýchlo šírilo na sociálnych médiách a za dva dni sa zvýšilo oveľa viac ako 7 500 dolárov.

Carol a Randy zo Seattlu, Washington darovali 100 dolárov so správou „S množstvom lásky a modlitbami za Ozzy celú cestu zo Seattlu“.

Správa Mary Lou povedala: „Modlitby za toto milé dieťa z Oregonu. Po skončení operácie bude uľavené a môže začať dostať život, ktorý si zaslúži. Vďaka hrdinom, ktorí ho zachránili. “

Juhovýchodná nemecká ležadlá Rescue Rescue nedokázala nájsť majiteľa psa, ale medzitým ho pomenovali Ozzy. Oz naznačuje silné v hebrejčine.

Doteraz sa na stránke GoFundMe zvýšilo oveľa viac ako 9 000 dolárov.

Odhaduje sa, že spoločnosť Ozzy má asi 2 roky a podľa NBC sa očakáva úplné uzdravenie.

Úplný príbeh

Už ste niekedy poskytli dar, aby ste pomohli domácemu psovi, ktorého ste ani nevedeli?

Obrázok z juhovýchodnej stránky GSP Rescue na Facebooku

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *