Zastavte svojho psa vo plaču celý deň

Ako zabránite svojmu psa vo plaču celý deň, keď ste v práci?

Väčšina psov alebo šteniatok sa usadí a prestane plakať alebo štekanie do pol hodiny po tom, čo zostanú sami.

Niektorí psi však jednoducho nemôžu uvoľniť. Štekajú alebo plačú po celé osem hodín, ich majiteľ je v práci.

Je zrejmé, že to môže mať za následok, že niektorí nahnevaní susedia alebo vysťahovanie bytu. Niektorí ľudia dokonca čelia vzdaniu sa svojich psov, pretože majú pocit, že nemôžu psa nechať osamote štekať celý deň.

Cítia, že nemajú na výber, ale nájsť psa nový domov.

Skočte dopredu na:
skryť

Ako zabrániť tomu, aby váš psa štekal a plakal celý deň, keď zostane sám

1. Bežte so psom každé ráno

2. Kúpte si batoh psa, aby ste znížili kňučanie psa

3. Kúpte si chovateľskú stanicu, aby ste predišli úzkosti oddelenia

4. Ignorujte psa, ktorý plače alebo štekanie

5. Nerobte si veľa o príchode a odchode

6. Keď prídete z práce, znova si cvičte svojho psa

7. Použite hračky Kong na pobavenie svojho psa

8. Kúpte si psa Thundershirt, aby ste zabránili plaču svojho psa

9. Postupne nechajte psa dlhšie obdobia

Obľúbené výrobky pre psov, ktoré vám pomôžu

Ako zabrániť tomu, aby váš psa štekal a plakal celý deň, keď zostane sám

Existujú spôsoby, ako tento problém prekonať. Niektorí ľudia budú nazývať úzkosť oddelenia problémov. Môžete to nazvať to, čo chcete, ale vo väčšine prípadov to, čo pes skutočne potrebuje, je viac cvičenia a pravidiel.

„Separátna úzkosť“ je nadmerne používaný termín veterinárov a trénerov. Väčšina psov s nimi nemá nič zlé, ale plačú alebo štekajú kvôli zákrute energie a nudy.

Tu je niekoľko tipov, ako pomôcť vášmu psovi cítiť sa uvoľnenejšie, keď zostane sám.

1. Bežte so psom každé ráno

Mnoho psov sa hovorí, že má „separačnú úzkosť“, keď skutočne nemajú dostatok cvičenia.

Takže behajte so svojím psom hodinu ráno, než odídete do práce. Niektorí ľudia sa budú smiať, keď to poviem, ale nie je to vtip. Bežte s ňou (alebo aspoň rýchlo choďte rýchlo) minimálne 45 minút každý deň, aj keď je to malý pes.

Tip: Použite vodítko pre bungee bez použitia rúk, aby ste spustili zábavu!

Ako môžete očakávať, že pes alebo šteniatko spia celú noc a potom pôjdete do chovateľskej stanice celý deň, keď ste v práci? Nechajte ju uvoľniť v dome, sa nijako nelíši.

Pre psa je dom len veľkou chovateľskou stanicou. Aby ste zabránili plaču psa plakať celú noc alebo deň, viac cvičenia je nevyhnutnosťou.

Ak nie ste bežec, potom si vezmite cyklistiku svojho psa alebo kolieskanie alebo do parku pre psov.

2. Kúpte si batoh psa, aby ste znížili kňučanie psa

Batoh pre psov pomôže vypustiť ešte viac energie počas ranného behu psa. Pes môže mať v balení malé množstvo hmotnosti a bude ju fyzicky unavený.

Bude ju mentálne napadnúť tým, že jej dá prácu. To uľahčí psovi spať, keď ste preč, a prestanete ľuďom hovoriť: „Môj pes stále plače.“

*Tešíte sa z tohto článku? Získajte realistické tipy na výcvik psov e -mailom raz týždenne. Kliknite tu

3. Kúpte si chovateľskú stanicu, aby ste predišli úzkosti oddelenia

Ak ešte nemáte chovateľskú stanicu, získajte jednu. Nepoužívajte ho ako trest pre psa. Dajte psovi liečiť, keď ide do chovateľskej stanice, a povedzte jej, že je dobrý pes.

Nechajte ju v chovateľskej stanici pár minút naraz, možno najprv jednu minútu, a pustite ju, iba ak nebude plakať.

Ak šteniatko neprestane plakať 20 minút a je ticho po dobu 30 sekúnd, vypustite ju počas týchto 30 sekúnd, keď je skutočne tichá. Pracujte s ňou, kým ju nebudete môcť nechať v chovateľskej stanici, keď ste preč.

Cieľom je, aby sa váš pes cítil bezpečne a bezpečne v jej „denníku“ a vedel, že je to miesto, kde je pre ňu potichu odpočívať.

Akonáhle budete mať psa, ktorý môže celý deň zostať potichu v chovateľskej stanici, môžete ju začať nechať uvoľniť v dome.

4. Ignorujte psa, ktorý plače alebo štekanie

Najhoršia vec, ktorú môžete urobiť, je vrátiť sa k psovi alebo pustiť psa z jej chovateľskej stanice, keď plače alebo šteká. Uistite sa, že sa dozvie, že môže vyjsť iba vtedy, ak je pokojná.

Ak štekanie alebo plač skutočne eskaluje, potom jej pevne povedzte „nie!“ Kričanie na ňu nepomôže. Zvýši to iba jej úzkosť.

Len jej dajte vedieť, že správanie je nechcené. Keď sa učil, keď sa učil zostať potichu vo svojej chovateľskej stanici, položil prikrývku na chovateľskú stanicu môjho psa Ace.

Pomaly zvyšujte čas, kým nebudete môcť odísť na pol hodiny alebo hodinu na nákupy. Nakoniec bude pes zostať, keď budete celý deň v práci.

V ideálnom prípade by ste si mohli trénovať, ako ju opustíte v chovateľskej stanici cez víkend alebo dni, keď ste s ňou doma, takže je pripravená zostať počas pracovného týždňa.

Pozri môj príspevok:how to stop a dog from whining for attention.

5. Nerobte si veľa o príchode a odchode

When you leave, just quietly exit like it is no big deal. Don’t tell your dog she is a good girl over and over.

Don’t say “Goodbye, Honey! Je to v poriadku! mommy will be back soon!” This just gives her a reason to feel anxious because she will pick up on your excited, worried energy.

Put your dog in her kennel a few minutes before you go to work, and then leave without saying anything. When you come home, wait a few minutes before you let her out.

When you do, just calmly let her out and take her outside. Don’t throw a small party for her every time you come home for work or you will be encouraging your puppy to cry all day.

You do not want to “reward” your dog when you return because then she will anticipate your return. You want to “reward” her when you leave so that she actually looks forward to getting a treat when you leave.

6. Keď prídete z práce, znova si cvičte svojho psa

Another hour-walk or run would be optimal for a dog that has been left home all day. If this isn’t possible for you, then at least take your dog on a brisk 20-minute walk and then play with her in the backyard.

If you are someone who says, “My puppy will not stop crying” what you should really be saying is “Why don’t I make more time to exercise my puppy?”

7. Použite hračky Kong na pobavenie svojho psa

Buy three of four Kong toys and stuff them with different goodies like treats, peanut butter or squirt cheese. then put them in the freezer overnight and give them to your dog before you leave for work.

These should keep your dog entertained for at least a little while.

The chewing will help her relax and getting the treats out will give her mind something to focus on. also look for any kind of interactive toys that make the dog work to figure out how to get a treat.

8. Kúpte si psa Thundershirt, aby ste zabránili plaču svojho psa

There is a product called the Thundershirt that basically fits around the dog so she feels “swaddled.”

I have not tried this with a dog yet, but many people swear the product helps dogs feel much calmer. It’s not going to cure the problem, but it might help. See these Thundershirt reviews.

Make sure your dog is used to the Thundershirt by having him wear it a couple times before you leave him alone with it on. Some dogs might try to chew it off and you don’t want your dog to eat pieces of it.

9. Postupne nechajte psa dlhšie obdobia

Once the dog can stay in the kennel for 10 minutes quietly, increase that time to a half-hour. try this while you are home with the dog.

Once she is ok with that, you can act as though you are leaving by just stepping outside for a few seconds. then leave for five minutes.Did your dog ever have crying/barking issues when left alone? how did you solve the problem?

Let me know in the comments!

*Tešíte sa z tohto článku? Získajte realistické tipy na výcvik psov e -mailom raz týždenne. Kliknite tu

Related articles:

Puzzle toys for dogs
How to stop separation anxiety
Dog and puppy kennel training

Get all of our training tips HERE.

Obľúbené výrobky pre psov, ktoré vám pomôžu

1. Kong Toys. stuff with peanut butter or canned dog food and freeze. Entertain your pup when home alone!

2. Hands-Free dog Leash. use for walking or running your dog before and after work.

3. Raw Food from Darwin’s. Real, fresh food is the healthiest way to go for most dogs. get 10 lbs of food for just $14.95. Kliknite tu.

Lindsay Stordahl is the founder of That Mutt. She writes about dog training, dog exercise and feeding a healthy raw diet.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *