Nájdenie motivácie

beží vo Fargo

Počas dnešného behu v nákupe som musel spomaliť každých 10 minút, aby som zlomil ľad z rias. Teplota o 6:00 tu vo Fargo bola balzam 4 stupne, blízko rekordného minimum 8. marca, je to teplé v porovnaní s niektorými z minulých soboty, keď to bolo -15 a moja tréning bežal vonku. Rozhodli sme sa zrušiť pred niekoľkými týždňami, keď to bolo -25 s ochladením vetra -45. Myslím, že nie sme blázni.

Keď hovorím ľuďom, že trénujem na maratón, nič nehovoria. Moji priatelia a rodina sú zvyknutí počuť, že to hovoria. Minulý rok som sa pripravil na maratón Fargo, len aby som si vytiahol hamstringy a zranil som kolená dosť zlé, aby mi zabránil v registrácii aj na 5K. O päť mesiacov neskôr som ukončil svoj ďalší tréningový program skoro a nedokázal som prísť do maratónu Twin Cities, problém znova kolene kolene.

Ale trénujem po tretíkrát a práve som dokončil 12 míľový beh. Teraz tu sedím na gauči, ľadujem ľavú holennú holennú s vreckom zamrznutej zeleniny a myslenia, v nasledujúcich dvoch mesiacoch mám ešte dlhú cestu.

Je to len to, že hľadám konkurenciu. Vždy som bol zapojený do plávania a ragby v škole a súťažil som aj v kapele a klavíri. Bez konkurencie mi niečo chýba. Stále pracujem každý deň, chodím so svojím psom psom každý deň, ale nie som motivovaný tlačiť sa navyše, pokiaľ nemám na mysli cieľ.

Takto sa motivujem trénovať: zaregistrujte sa na preteky a okamžite platiť. Potom o tom povedzte všetkým.

To je to, čo tu robím a oznamujem, že sa prihlásim na maratón Fargo. Opäť.

Potrebujem však oveľa väčšiu motiváciu, než keď som vedel, že som zaznamenal registračný poplatok vo výške 80 dolárov. Naozaj sa mi veľmi nepáči bežať, aby som bol úprimný. Aspoň nestačí na to, aby ste v sobotu vstali z postele o 6 ráno.

Namiesto toho som závislý na vedľajších účinkoch, ako keby som bol sám za slnečného rána v jaskyni mrazivých stromov, prvý, ktorý drví sneh a opustil stopy. Rád si užívam svojho psa psa Zig Zag, voňajúce stopy zvierat a čokoľvek iné, čo nemôžem cítiť. A je tu niečo o návrate z polovice moru, ktorý má v úmysle chytiť môjho partnera, ktorý stále spí.

Beh sa stal súčasťou mňa, či sa mi to páči alebo nie. Je to potrebný čas v mojom dni, aby som sa zamyslel nad mojím životom a tým v ňom, čas pre mňa, môjho domáceho maznáčika a vonku.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *