Hodnotenie produktu, ako aj rozdávanie: Tipsy Nip Organic Catnip Products

Allegra a Ruby boli veľmi nadšené, keď im poštár priniesol zväzok, ktorý sa s nimi dostal druhý deň. Už teraz zistili, že to znamená, že pre nich existuje nový produkt!

Balík prišiel z produktov Tipsy NIP ™ Organic Catnip, tvorcov pôvodného Tickle Pickle ™. Podľa mačiek Behaviorist Jackson Galaxy „Vaša mačka potrebuje rituálnu hru – na lov, chytenie, zabíjanie, ako aj jesť každý deň. To je to, čo sú vyvinuté. “ Ľudia na Tipsy Nip zdieľajú tento názor, ako aj ponúkajú ideálne hračky na uspokojenie tohto rituálu.

Všetky výrobky Tipsy NIP ™ sú vyrobené iba z tých najkvalitnejších materiálov a ingrediencií. Ich poslaním je vyrábať výrobky, vďaka ktorým sú mačky šialene šťastné. Sú venované bezrizikovým vysokokvalitným hračkám, ako aj s dobrotami. Čokoľvek, čo ide do hračiek, sa vyrába, pestuje alebo sa vyrába v USA. Ich Catnip je licencovaný organický rez, ako aj preosiatý list a kvet, a tiež sa označoval ako niekoľko najlepších katnipov ponúkaných v USA.

Dostali sme Two Tickle Pickles ™, nádobu voľného katnipu, ako aj loptu Tipsy NIP ™, ktorá je naplnená a hniezdením v organickom katnipe.

Vedľajšia poznámka: Odhaduje sa, že 50% mačiek nereaguje na catnip. To, či mačky reagujú na catnip, sa zdá byť geneticky určené. Kitties nie sú ovplyvnené, kým nebudú mať asi dva mesiace (ak sú na jeseň do klasifikácie mačiek, ktoré reagujú). Možnosti sú také, že ak vaše mačiatko nereagovalo na Catnip, keď je šesťmesačná, spadá do nereagujúcej kategórie. Allegra spadá do tejto kategórie, takže na vyhodnotenie týchto výrobkov bolo rovnako ako Ruby. Bohužiaľ, je tiež navlečená na Catnip, aby zostavila recenziu, takže za ňu musíte vziať moje slovo, že všetky produkty boli s ňou obrovským hitom.

Toto je silný catnip! Mohol by som to zapáliť skôr, ako som dokonca otvoril škatuľu, aj keď výrobky boli zapečatené v plastových pohároch a taškách. Hneď ako som dostal z kabelky nakladanie, Ruby za to išiel. Môžete vidieť, že vo videu nižšie mala skvelý čas. Podľa Tipsy Nip, uhorka je postavená z odolného tesného bavlneného pletenia, takže by sa mala dobre držať aj Rubyho energického kopania!

httpv: //youtu.be/2RBD0EESKXE

Sphere Catnip je tiež neuveriteľne účinná a Ruby s ňou mala výbuch. Bola tak rýchla a prenasledovala ju s domom, nemohla som z toho získať skvelé video. Allegra sa potešila z drevenej gule, ale verím pre ňu, že to bol pohyb, ako aj Catnip, ktorý ponúkol zábavu.

Ruby spí zo svojej catnip vysoko, ale chcela ma povedať, že vám poskytuje tieto výrobky extrémne nadšené štyri labky hore. Jej komentár: „Far von, mami!“

Ak chcete získať oveľa viac informácií, ako aj na objednávku, prejdite na webovú stránku Tipsy NIP ™.

Poskytujeme jeden Tickle Pickle ™ na jednu Lucky Kitty! Ak chcete ísť do darčekov, zanechajte komentár a dovoľte mi pochopiť, prečo by ste chceli vyhrať uhorky. Ak chcete získať ďalšiu možnosť vyhrať, zdieľajte darček na Facebooku alebo o tom tweet a zverejnite odkaz v samostatnom komentári. Tento darček končí utorok 6. septembra.

Rovnako sa tešíte z čítania:

Ak nehovoríte s mačkou o Catnip, kto bude?

Ako udržať svoju vnútornú mačku šťastnú

Zblízka, ako aj Purrsonal s Jackson Galaxy

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Hodnotenie výrobkov na špičku

Tipsy Nip Tickle Pickle Giveaway Champion

Giveaway: Tickle Pickle Bundle

«Eutanázia: Najsladšie rozhodnutie
Cascades Shop Feline Teepee Giveaway Champion »

38 Komentáre k hodnoteniu produktov, ako aj darčekov: Tipsy Nip Organic Catnip Products

Gracey, najmenší tiger hovorí:

10. september 2011 o 14:42

Skvelé hodnotenie Ingrid! Páči sa mi moje šteklenie! Rovnako ako moja matka premýšľala, či sa vy ľudia môžete dostať do kontaktu s vysokou vôňou catnip? Toto je určite výnimočná výdrž.

Odpovedať

Ingrid hovorí:

10. september 2011 o 19:12

Nerozumiem tomu, že sa dostanete do kontaktu s High, Gracey, avšak to je určite nejaký významný katnik v tom štekliteľnom náleve!

Odpovedať

Linda hovorí:

6. september 2011 o 9:30

Pandora, Skye, Sweetie, Cain, Cole, Lily, ako aj Obi Wan Požiadavka Tickle Pickle, aby ste ich zabránili problémom! Vyžadujú nejaký „jemný“ čas. „

Odpovedať

Layla Gabrielle hovorí:

6. september 2011 o 9:29

Moja mama, rovnako ako mám troch chlapcov: Hank, Dean, ako aj Smokey. Smokey sa jej týkal z majetku a bol nejaký čas plachý a nepolapiteľný. Hank a Dean prišli z útulku po celej krajine, kde som žil, rovnako ako sú oveľa mladší. Dean je občas prakticky hyperaktívny, avšak Hank je veľký, milý, lenivý chlapec. Jediná vec, ktorá skutočne dostane Hank, je skvelá hračka … rovnako ako sme našli pri hraní, že Smokey mánullnull

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *