Ako zastaviť šteniatko v močení v chovateľskej stanici alebo prepravke

Všetci Rozumieme základom výcviku šteniat.

Ak nie, môžete si skontrolovať moje publikovanie na nočnom výcviku šteňa. V zásade zahŕňa veľké množstvo dohľadu a prevencie. Často vytiahne šteniatko. Obmedzenie šteňa na malú oblasť, keď nemôžete dohliadať.

Väčšina šteniat nechce zašpiniť oblasť, v ktorej spia, takže ich obmedzujú na chovateľskú stanicu, keď nemôžete dohliadať, je fantastická prevencia. Čo sa však stane, ak sa zdá, že vášmu šteniatke nevadí močenie v chovateľskej stanici?

Podelím sa však o svoje nápady, o programe, ktoré skutočne chcem počuť vaše tipy, najmä ak je to niečo, s čím ste sa zaoberali. Nemám jednoduchú odpoveď, takže chcem o tom začať diskusiu.

(Využívam vzájomne zameniteľnú prepravku/chovateľskú stanicu, ako aj to by tiež mohlo znamenať malú bránu ako kúpeľňu.)

Po prvé, poďme usmerniť niektoré potenciálne problémy.

Je možné, že to vaše šteniatko nemôže držať tak dlho, ako očakávate?

Možno nebude chcieť cikať vo svojej chovateľskej stanici, ale možno to vaše šteniatko nemôže držať tak dlho, ako ste si mysleli. V závislosti od jej veku môžete vyžadovať, aby ste ju vytiahli oveľa častejšie, ako každé dve hodiny namiesto každých štyroch. Cez deň môžete vyžadovať, aby ste si najali psie chodec alebo suseda, aby ste ju našli, prinajmenšom počas nasledujúcich niekoľkých týždňov.

Je vaše šteniatko choré?

Je pochopiteľné, že ju nebude schopná držať, ak má žalúdok alebo infekciu močových ciest.

Pije rovnako veľa vody pred tým, ako pôjde do chovateľskej stanice?

Odrezal by som ju pár hodín pred spaním a obmedzil jej vodu skôr, ako sa vydáte do práce.

Má jej návod na kŕmenie vymeniť rutinnú požiadavku?

Uistite sa, že nemáte „bezplatné kŕmenie“ svoje šteniatko tým, že vynecháte jedlo neustále. Aj keď je to pre vás praktické, ako sa jej môže zdať láskavé, je rovnako náročné predvídať, kedy bude vyžadovať ísť do kúpeľne. Namiesto toho ju nakŕmte presným presne rovnakým časom dvakrát alebo trikrát každý deň, aby ste mohli primerane naplánovať časy toalety (napríklad, najlepšie po jej zjeme!).

Je vaše šteniatko zaobchádzané s separáciou?

Opatrne to naznačujem, pretože som presvedčený, že separačný stres a úzkosť u psov je nadmerne používaný termín, najmä pre šteniatka. Je typické, že šteniatka trochu plače, keď zostanú samostatne prvý týždeň. Žiadny obrovský obchod. Ich plač sa zvyčajne zastaví, ak na to vlastníci nereagujú.

Ale ak sa vaše psie alebo šteniatko zdá byť obzvlášť znepokojené tým, že sú v jej prepravke alebo sú sami, môže sa z toho zbaviť oveľa pravdepodobnejšie kvôli stresu. Ak je to tak, vrátil by som sa k základným metódam výcviku chovateľských staníc, ktoré jej pomôžu cítiť sa oveľa pohodlnejšie byť samostatne a byť v jej chovateľskej stanici.

‘Nie, nie je to nič z vyššie uvedeného. Môj psíc len pees v jej prepravke. “

Dobre, takže ak ste vylúčili všetky vyššie uvedené, mohlo by to byť veľmi dobre, že vášmu psovi nevadí močiť v jej prepravke z akéhokoľvek dôvodu. Pravdepodobne to bolo, že to skončilo ako prax v určitom okamihu, keď nemala inú možnosť.

Rozumiete histórii vášho psa?

Bohužiaľ, mnoho šteniat zo obchodov s domácimi zvieratami je uchovávané v malých klietkach, ako často (vždy?) Objavujú citlivý vo svojej uväznenej oblasti, pretože početné nie sú skutočne odobraté vonku.

Príslušní psy môžu tiež zistiť, že močia v oblasti chovateľskej stanice, ak sa nedostanú vonku na prechádzky dosť často. Bohužiaľ, keď psí psie tak početné „nehody“, nakoniec sa stane zvykom.

To isté by mohlo byť pravda, ak váš psík pochádza z pestúnskeho domu alebo predchádzajúceho majiteľa, kde boli krmivaní rovnako dlho počas dňa. Možno, že psík to jednoducho nemohol držať 10 hodín, takže močenie v prepravke skončilo normálne.

Ďalšou možnosťou je, že váš psík pochádza z pozadia mlyna šteňa. Je smutné, že títo psi často nemajú inú možnosť, ako sa zbaviť najlepšieho, kde žijú, spia a jedia.

A nakoniec, pravdou je, že nemusíte rozumieť histórii vášho psa, stále však môžete prísť s plánom, ktorý jej pomáha objaviť, aby v jej prepravke nešiel nočník.

Ako zastaviť psieho psieho močenia v prepravke

Dobre, teraz, keď sme vylúčili veľa možností, poďme s plánom, čo robiť, ak sa psovi naozaj nevadí močiť v jej chovateľskej stanici.

Obmedzený čas v chovateľskej stanici (prevencia)

Jednou z základných je prevencia. Čím menej je psík v chovateľskej stanici, tým menej je pravdepodobné, že sa stane nočník v chovateľskej stanici.

One technique I frequently suggest for dogs as well as puppies that are still discovering potty training guidelines is to keep them on a leash when you’re home. This avoids the pup from wandering off to pee in one more room,since she is stuck with you.

If the pup is on a leash, you would be able to see when she needs to go out. Regardless, you would still take her out as frequently as needed. potentially every 45 minutes at first.

Basically, whatsoever times the canine ought to either be on a leash with you indoors, outside with you so you can reward great potty practices or confined to a little area.

When you do have to put the canine in her kennel, try to limit that time to an hour or two if possible. I understand this is not always realistic, which leads us to the next idea.

Use an ex-pen or gated area as well as potty pads

Ja viem, ja viem. I am not a fan of mentor a canine to go potty on fake turf or potty pads or newspapers. I typically would not suggest potty pads, however they can be a possibility for mentor a canine to pee outside of her kennel vs. in her kennel.

If you understand your canine will practically always pee in her kennel after three hours (or whatever time it may be), as well as you understand you won’t be able to let her out in that time, then the potty pads are an option.

Simply location the open kennel in a small, blocked off area such as a restroom with a infant gate. ideally you would select an area with tiles or linoleum for simple cleaning.

Another choice is to put an ex-pen around the kennel, which is essentially like a small, indoor fence. Think, a child’s “play-pen” area. A kitchen area might be a great location for this.

Then, location the potty pads on the floor outside of the kennel. It’s possible your canine will naturally want to pee on the pads (great!) because of past experience. Or, she may have no concept she is expected to pee on them. If that is the case, keep the area as little as you can as well as cover the entire area with the pads.

If she seems to always go in one area, you can ultimately decrease the pads to that area. With time, you can cover a smaller as well as smaller area with the pads. Reward her if you see her going potty on the pads.

See my post: exactly how to train a canine to utilize pee pads.

Keep gratifying great behavior

The finest thing you can do, obviously, is to keep taking your canine outside frequently as well as providing her a tasty treat each time she goes potty outside (like genuine bacon or chicken). If she does occur to have an mishap in the home or in her kennel, just clean it up with a top quality odor remover. keep utilizing the potty pad method when you can’t supervise. When you are home, take her outside as frequently as possible.

With time, many dogs will be successful if:

They are taken out often, like every 45 minutes if needed
The owners do not wait on the dogs to “tell them” they requirement to go; they just take them out regardless
The canine is kept on a leash as well as near the owner while in the house
The canine is confined to a little area when the owner can’t supervise
The canine is provided a extremely valued treat each time she goes potty outside

Have any type of of you had to offer with this issue?

What did you do to train your canine not to go potty in her crate?

Let me know, as this seems to be a relatively typical issue with dogs. I don’t have all the answers, as well as it’s good to hear some different opinions/experiences.

*This publish includes affiliate links.

Related post:

My canine won’t poop in the yard

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *