Leo vs Potty Training Pt. 3

AddsTis THE Shareing ButtonsShare to FacebookfacebookShare na TwittertwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare do Moreaddthismore1

V akom okamihu môžem štát Leo, je domáci? Týždeň, ktorý som publikoval Leo vs Potty Training Pt. 2 článok, Leo bol 3. po sebe nasledujúci týždeň s nočnou nehodou. Pred týždňami nemal asi mesiac nehodu, ako aj s ohľadom na to, že príspevok bol uverejnený, mal jednu nočnú nehodu, ktorá sa vyskytla asi pred 6 týždňami. V posledných niekoľkých týždňoch sme poskytli Leo oveľa väčšiu flexibilitu po celom dome a posilnili sme čas medzi nočníkmi. Verím, že nakoniec kliklo v jeho mozgu, že sa má zbaviť vonku.

Teraz ho môžeme s istotou nechať bezplatne po celom dome 4 hodiny bez nočnej prestávky. Verím, že tiež zistil, že spravuje svoj príjem vody, pretože vždy máme naplnenú vodnú misu a len ju berie tesne pred spaním.

Som si istý, že Leo nám tiež začal nechať pochopiť, keď musí ísť von. Ak potrebuje ísť von skôr, ako veríme, že je čas ho vytiahnuť, začne chodiť pred dvere, nohavice, ako aj pohľad na nás.

Jeho problém s piddlingom tiež celkom zmizol. Už sa viac neohrabá, ak ho niekto rodinuje, alebo sa stretne s ďalším psom na metóde na nočník. Je úžasné vidieť presne, ako ďaleko je k dispozícii za posledné 4 mesiace, keď sme ho mali. Presne ako dlho po poslednej nehode si myslíte, že môžem uviesť, že Leo je v domácnosti?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *