[Nový produkt] Novox Carprofen Žuvacie tablety

ADDTOSHISTICKÉ BUDONSSHARE na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPirestShare to MoreaddthismoreSore

Ako náš domáci miláčik vek, spoločné problémy sa zvyčajne stávajú problémom. Obmedzená mobilita z bolesti artritídy môže byť pre domácich miláčikov ťažká, ktorí sa tešia z životného štýlu behu, skákania a hrania. Novox Carprofen Lumovateľný tablety sú ľahko riadené lieky na NSAID, ktoré pomáhajú zmierňovať bolesť a zápal v dôsledku artritídy a iných kĺbových chorôb, takže váš domáci miláčik sa môže vrátiť späť k tomu, aby si užíval aktívny život.

Pomáhame domácim miláčikom s bolesťou kĺbov

Aj keď zvyčajne považujeme bolesť kĺbov ako o niečo, čo sa objaví neskôr v živote po rokoch opotrebenia, pravda je, že veľa domácich miláčikov ju zažívajú počas celého svojho života. Niektoré plemená psov sú geneticky náchylné k problémom s bokmi, chrbtom a kolenami.

Napríklad je známe, že nemeckí pastieri sa zvyčajne rodia s dyspláziou bedra, čo je malformácia bokov, ktorá spôsobuje problémy s chôdzou a skákaním. Niektorí malý psi, ako napríklad Maltese, Yorkies a Pomeranians (okrem iného), sú náchylní k luxácii patelar, čo je dislokácia kolena. Je známe, že jazvečíky majú bolesti chrbta kvôli svojim podlhovastým telám. Príznaky spoločných problémov, ktoré treba sledovať, patrí:

Ťažkosti s vstávaním z ležiacej alebo sediacej polohy

Zmeny v alebo neschopnosti chodiť alebo bežať

Olizovanie kĺbov

Strata záujmu o hranie

Neschopnosť vyliezť na schody

Zahrnutie alebo hryzenie, keď sa namontuje

Ako pomôcť domácim miláčikom s bolesťou kĺbov a artritídou

Existuje mnoho spôsobov, ako pomôcť podporovať zdravie kĺbov u mačiek a psov. Poskytnutie ortopedickej postele pre domáce zvieratá pomôže zmierniť stres a stuhnutosť kĺbov, ktoré domáce zvieratá zažívajú zo spánku na tvrdých podlahách. Použitie rampy alebo krokov, ktoré pomáhajú domácim zvieratám dostať sa na vysoký nábytok a vypnutý nábytok alebo dovnútra a mimo automobilov, tiež pomôže znížiť zbytočný stres na kĺboch.

Poskytnutie denných spoločných doplnkov pre domáce zvieratá môže byť mimoriadne efektívnym spôsobom, ako správne fungovať kĺby a zabrániť rozpadu chrupavky. Medzi kľúčové prísady, ktoré sa majú hľadať v dobrom doplnku pre domáce zvieratá, patrí glukozamín, chondroitín sulfát a MSM.

Ak váš domáci miláčik vykazuje príznaky a príznaky artritídy alebo problémov s kĺbmi, môže byť potrebné lieky na predpis, aby sa znížila bolesť a zápal, aby sa zlepšila jeho kvalita života. Váš veterinárny lekár môže predpísať NSAID alebo iné lieky, aby pomohol minimalizovať bolesť a nepohodlie.

Novox Carprofen Žuvateľný tablety liečia bolesť a zápal artritídy

Novox Carprofen Žuvateľný tablety pre psov sú cenovo dostupné, ľahko riadené lieky NSAID, ktoré znižujú zápal a bolesť v dôsledku artritídy. Je tiež cenné znížiť horúčku a kontrolovať bolesť po operácii. Novox pracuje tým, že znižuje hormóny, ktoré spôsobujú bolesť a zápal v tele vášho psa.

Tieto žuvacie tablety s príchuťou pečene sú chutné a ľahšie poskytujú vášmu psovi ako tradičné kapsuly alebo tabletky. Novox je generický ekvivalent populárne, ale drahšieho rimadylu. Novox Carprofen Lumovateľný tablety obsahujú rovnakú zložku ako Norokarp, Vetprofen, Carpaquin a Putney’s Carprofen.

Novox Carprofen Lucable Tablets sú k dispozícii iba na predpis a sú bezpečné pre psov staršie ako 6 týždňov. Je k dispozícii v silných stránkach 25 mg, 75 mg a 100 mg a vo fľašiach 30 ct, 60 ct a 180 ct. Ak váš pes trpí bolesťou a zápalom artritídy, opýtajte sa svojho veterinárneho lekára, ak sú tablety žuvateľné Novox Carprofen pre vášho domáceho maznáčika správne.

Arthritisjoint Healthpet Healthpet Lieky

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *