Jesť lepok bezplatný

Nedávno som skontroloval výnimočnú knihu o téme konzumácie bezlepku:

Pri konzumácii bezlepku poskytuje Shreve Stockton, autor „každodenného kojota“, ako aj odborný fotograf, osobitnú zmes informácií, ako aj recepty vrátane užitočného varenia, ako aj prípravných rád. Stockton bola diagnostikovaná neznášanlivosť lepku v roku 2003, ako sa venovala zdieľaniu všetkého, čo zistila, že žije dobre, ako aj dobre stravuje, s týmto prevládajúcim stavom.

Z knihy:

„Plán diéty bez pšenice/bezlepku je jedným z najrýchlejšie rastúcich výživových vzorcov v tejto krajine. … Intolerancia lepku spúšťa autoimunitnú reakciu v tele, čo naznačuje, že telo sa vo všeobecnosti útočí. … Výsledné poškodenie môže byť fyzické alebo neurologické, ako aj príznaky sa môžu rozmaniť od gastrointestinálnej tiesne po depresiu, stres a úzkosť, ako aj únavu. … V jej mnohých vážnych formách, celiakii, sa v malom čreve zobrazuje poškodenie. Keď sa požije aj najmenšie množstvo lepku, spustí telo, aby sa napadol sám, čo je proces, ktorý zapája výstelku malého čreva, čo znemožňuje prijať živiny. … Intolerancia lepku je často nesprávne diagnostikovaná, ako aj príznaky sa často pripisujú mnohým ďalším stavom. “

„Mnoho ľudí, ktorí nie sú neznášanlivé lepokom, napriek tomu hľadajú zdravotné a wellness výhody bezplatnej stravy bez pšenice/lepku. … Zrná pozostávajúce z lepku sa ťažko strávia, ohrozujú schopnosť tela zachovať maximálne zdravie, ako aj môžu mať dokonca nepriaznivý vplyv na chémiu mozgu. “

Aj keď nie som neznášanlivý na lepok, objavil som knihu inšpirujúcu všeobecne, pokiaľ ide o zdravé stravovanie, ako aj úpravy stravovacích postupov. Zaujíma ma zdravotné a wellness prínosom z plánu stravovania nižší alebo bezplatný na pšenicu, ako aj iné škodlivé zrná, ako aj plánujte ďalej skontrolovať. Kniha ma môže dokonca prinútiť začať varenie, vzhľadom na to, že autor robí začatie hluku relatívne zvládnuteľným. Ako overený ne-cook (môj sporák v súčasnosti slúži ako ďalší stôl …), to niečo uvádza!

Mnohé z receptov hluk úplne chutné, od horúcich koláčov vyrobených z cirokovej múky, ako aj jablkovej omáčky po banánový chlieb z pohánky po krémovú karfiolovú polievku až po hippie bary (čiastočne cookie, čiastočný koláč). Veľká škála receptov na smoothie ma už dostáva z môjho bielkovinového prášku/koľajnice smoothie.

Ľudia nie sú jedinými typmi, ktoré môžu mať problémy s tráviacimi sa zrnami. Naši rodinní domáce zvieratá tiež robia oveľa lepšie pri diéte bez obilia. Prezrite si moje predchádzajúce články „Amber je na diéte“, ako aj „Ako vybrať zdravé potraviny pre svojho domáceho maznáčika“, kde nájdete oveľa viac informácií o zdravých a bez zrna diéta pre vašich domácich miláčikov.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Spoločnosť Radagast Pet Food Inc. pripomína jednu veľkú hydinu s voľným výbehom radu, ako aj jednu veľkú morku s voľným výbehom

Recenzia: Holistic Vyberte zŕn bez zrna konzervovaných mačiek

Opýtajte sa mačacieho dokumentu: Kedy objať jednu ďalšiu mačku, socializáciu mačiatka, mačací prosí po jedle, ako aj oveľa viac

«Hrozno, ako aj toxicita hrozienka u psov
Dane a vďačnosť »

2 komentáre k jedlu bezlepku

Ingrid hovorí:

19. apríla 2009 o 22:10

Ďakujeme za odkaz na eliminačnú diétu, Julia – aký fantastický zdroj!

Verím, že často tolerujeme veci, ktoré sú k dispozícii únava alebo bolesti hlavy ako „normálne“, pretože veríme, že nemáme žiadny vplyv na naše zdravie. Keď pochopíme, že máme oveľa viac riadenia nad našimi telami, ako veríme, že aj my začneme kontrolovať presne to, ako lepšie jesť, oveľa lepšie sa starajte o naše telá, mysle a duchovia (a jogu je Taký úžasný spôsob, ako to urobiť), uznávame, že čokoľvek menej ako skvelé, nie je prijateľné.

Odpovedať

Julia Kalish hovorí:

19. apríla 2009 o 17:20

Skvelý príspevok, Ingrid! Skontroloval som, že až 60% Američanov netoleruje pšenicu / lepok, a nie si toho nie je vedomý. Intolerancia sa môže prejaviť ako nadúvanie, únava, bolesti hlavy – všetky, ktoré môžeme rýchlo zložiť ako „dobre, je to len metóda, ktorú som“ alebo kvalita na stres. Jednou z najlepších metód, ako presne zistiť, ako vás tieto potraviny ovplyvňujú, je ísť na plán eliminácie – urobil som tento diétny plán v roku 2004, ako aj skutočne otváranie očí, ako aj mi pomohol vytvoriť plán stravovania, ktorý funguje pre mňa. Na mojej webovej stránke som zverejnil kópiu diétneho plánu – možno vaši návštevníci budú premýšľať o tom, že to vyskúšate?

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Potrebné polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Ty cnull

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *