Petmeds® Manažovanie bolesti artritídy Pet Dog Arthritis

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestpinterestpinterestShare do MoreaddThismore19

Artritída naznačuje, že zápal kĺbov, ako aj taký zápal môže mať veľa prospektívnych spúšťačov z genetických anatomických defektov, ako je dysplázia bedra, nákazlivé ochorenie, ako je Lyme choroba prenášaná kliešťami, Rocky Mountain identifikovala horúčku a ehrlichióza, k rôznym lupusovým podobným Imunita vyvolala zápal kĺbov. Akýkoľvek typ týchto potenciálnych spúšťačov môže viesť k rôznym stupňom opuchu, teplému a nepríjemnému nepružnému pohybu nárazových kĺbov.

Fascinujúce je, že veľa z týchto podmienok sa môže presunúť z jedného kĺbu na druhý. Rôzne nestability väziva alebo šľachy konkrétnych kĺbov, ako sú luxácie patelly, ako aj prasknutie krížového väzu, môžu mať za následok dlhodobú artritídu, ak sa nelieči primerane. Rozlišovanie týchto rôznych podmienok zvyčajne zahŕňa veterinárne spracovanie, ako aj vyšetrenie okrem potenciálne X lúčov, testovania krvi alebo získanie vzoriek kĺbovej tekutiny nárazových kĺbov. V závislosti od závažnosti, ako aj od príčiny artritídy bude diktovať liečbu chirurgickou korekciou, až po využívanie antibiotík, ako je doxycyklín, okrem liekov proti zápalovým liekom PET, ako je napríklad predvox alebo rimadyl alebo kortizón. Doplnky tu môžu byť často užitočné aj tu, vrátane neuveriteľne zosilňovača kĺbov, omega 3 mastných kyselín, ako aj antioxidantného proantozónu. Zatiaľ čo skákanie z postelí, ako aj pohovky môže potenciálne zhoršiť stav, má 1800Peds úžasné príslušenstvo, ako sú schody pre domáce zvieratá, ako aj rampy, ktoré môžu pomôcť nepríjemným artritickým domácim miláčikom.

Zdravie artritídy

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *