Necháte svojho domáceho maznáčika hrať v dome?

Keď bol môj domáci pes mladší, nedovolil som mu hrať interiéru.

Hlavným dôvodom bolo to, že som chcel, aby bol pokojný v mojom byte. Chcem, aby bol môj obytný priestor relaxačný, čo naznačuje žiadne beh, prenasledovanie, štekanie atď.

Ace má tiež extrémnu odhaľujúcu posadnutosť a bude sa zameriavať na akýkoľvek typ hračky a očakáva, že ju hodí najbližšia osoba.

Keď bol mladší, bolo oveľa ľahšie udržať všetky jeho tenisové loptičky a hračky na hračky odložené. Priniesol by som ich asi na päť minút tu a tam na hranie, ktoré som začal.

A tiež sme hrali vonku. Veľa. Každý deň.

Hrali sme prenasledovanie hier, načítali, ťahali, skrývali a hľadali, pomenujete to.

V interiéri mal Ace svoje žuvacie hračky a tie boli pre žuvanie, nehrali. Každý deň by som otočil, ktoré jeden alebo dve žuvacie hračky by dostali, ako nylabón, Kong, surová koža atď.

Môj domáci pes hrá v interiéri, keď je starší

Teraz, keď je môj domáci pes starší (8), hráme v interiéri spravodlivé množstvo. Má svoj kôš hračiek v rohu miestnosti a niekoľkokrát každý deň prejde, vyberie jeden a predloží mi ho za hodenie.

Hráme v našom byte trochu nízko kľúča a hráme dosť silného remorkéra vojnových a zápasových hier.

Prečo zmena?

Väčšinou je to vek môjho psa. Jeho loptu pre neho môžem hádzať iba asi trikrát vonku, kým sa skutočne bolene. A teraz, keď žijeme v oveľa viac mestskej oblasti, je menej miest, kde je pre neho bezpečné hrať vodítko.

Nahradíme to hraním v interiéri.

Stále mám veľmi pokojné životné prostredie v porovnaní so všetkými ostatnými, ktorých poznám, ale určite hráme oveľa viac v interiéri, ako sme zvykli.

Necháte svojich psov hrať sa v dome?

Môžete si myslieť, že to bola zvláštna téma, ktorá sa dá vynášať. Vyzerá to, že veľa ľudí umožňuje svojim psom bežať, hrať, zápasiť a búšiť v dome, najmä ak majú dvoch alebo troch psov.

Keď čitateľka blogu Rachel z mojich dvoch pitties zanechala komentár k tomuto príspevku druhý deň, keď trénovala svojich psov, aby nehrali v dome, uvedomil som si, že som urobil to isté s Ace.

Teraz, keď vážne premýšľame o pridaní druhého psového psa do nášho domu, je to téma, na ktorú znova premýšľam. Prikláňame sa k adopcii mladšieho psa, čo robí tieto typy politík ešte oveľa dôležitejšie.

Myslím si, že psy sa musia učiť, keď môžu a nemôžu hrať, a pokiaľ im každý deň dostanú veľa cvičenia, tréningu, interakcie a lásky, môžu sa naučiť byť pokojní v dome.

To je len môj prístup. Viem, že každý stanovuje svoje vlastné politiky a má svoje vlastné názory.

Dajte mi vedieť vaše myšlienky.

*Tiež sa zaregistrujte na môj bulletin tu. You’ll receive my best content before everyone else, usually twice per month.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *