Kitten Bowl sa vracia na Hallmark Channel

Teraz, keď sa tohtoročná neuveriteľne misa uskutoční v Arizone medzi Seattle Seahawks a New England Patriots, môžeme všetci hrať, aby sme sa zamerali na hru, na ktorej skutočne záleží: Kitten Bowl II Will Will Will Will Will Premiéra na Hallmark Channel v nedeľu neuveriteľne misa! Toto je najväčšie zúčtovanie v mačacích športoch a vy nechcete nechať ujsť roztomilosť!

Hovorkyňa televíznej osobnosti a North Shore Animal League America Beth Stern sa vráti, aby usporiadala šampionát spolu s legendárnym, slávnym rozhlasovým hlasom New York Yankees John Sterling ako oficiálneho oznamovateľa hry. Záchrana a rehabilitácia zvierat v North Shore Animal League a Last Hope Animal Animals Animal poskytnú na účasť na podujatí viac ako 90 osvojiteľných mačiek. Všetky mačiatka, ktoré sú súčasťou futbalovej ligy mačiek, budú prijaté bezprostredne po zápasoch.

Tímy budú pozostávať z najroztomilejších, agilných a, čo je dôležitejšie, mačiatok s adopciou. K mačiatkam sa pripoja celebrity a osobnosti zo všetkých aspektov sveta potešenia, keď mačiatka súťažia o prekážkové kurzy plné návnad ako priadze, lasery a hračky na strune.

Ale nemusíte čakať na nedeľu neuveriteľne misu, aby ste sa zapojili do zábavy. Môžete sa stretnúť s hráčmi, vychutnať si živé zábery z výcvikového tábora Kitten Bowl, spoznať hráčov a zvyčajne sa zaoberajte vývojom nad najvyššou roztomilosťou, ktorou je mačiatko. Nech najlepší tím vyhrá a dúfajme, že tento rok nebudú žiadne škandály Catnip!

Nie sme tu veľkí futbaloví fanúšikovia, hoci Ruby robí nejaké odpadky, ktoré hovorí o Seahawks (hovorí, aké ťažké by mohlo byť zložiť vtáka?), Ale určite si budeme užívať mačiatko!

Viac informácií o Kitten Bowl II nájdete na webovej stránke Hallmark Channel. Na Facebooku nájdete tiež Kitten Bowl II.

Obrázky pomocou Hallmark Channel

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Kitten misky z Hallmark Channel sa zvýši na úplne novú úroveň

Mews a NIPS: Cat Bowl a Kitten Bowl Návrat na Hallmark Channel

Mews a NIPS: Prvé každoročné výročné premiéry Cat Bowl pre premiéry spoločnosti Hallmark Channel dnes

«Čo môžete očakávať, keď vaša mačka čaká
Je to národná odpoveď Deň otázok vašej mačky »

3 komentáre k mačiatkovej miske Vracia sa na Hallmark Channel

Jess M hovorí:

1. februára 2015 o 14:26

Linda Pravdepodobne nájdete živý prenos na stránkach ako livetvcafe.net alebo tvpc.com, buďte opatrní, pretože zatiaľ čo sa snažia udržať v bezpečí, môže to byť dosť spam. Nemali by ste si sťahovať nič iné ako Flash Player atď.), Môžu existovať vyskakovacie reklamy, ale ak sa budete veľmi opatrne pozrieť, bude ich kliknúť na X, aby ste ich uzavreli.

Odpovedať

Linda Szymoniak hovorí:

21. januára 2015 o 23:54

Prial by som si, aby to mali na svojich webových stránkach vzhľadom na to, že nedostaneme kanál Hallmark. Budem si užívať misu šteňa a rád by som si to užil.

Odpovedať

Jess M hovorí:

1. februára 2015 o 14:31

Ignorujte môj ďalší komentár, Hallmark má na svojom webe živý prenos

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *