Mačky, ako aj bubny: Presne to, ako mačky nakoniec stali rozhodujúcou súčasťou života Jeff Plate

Jeff Plate, je jednou z najprísnejších a najťažšie pracujúcich bubeníkov v skale aj Roll. New York Špecifikujúci rodák začal absolvovať lekcie bubna vo veku 12 rokov po tom, čo športové zranenie ukončilo svoj sen o tom, že sa stane džbánom pre New York Yankees. Najlepší pochopený pre svoju prácu s trans-sibírskym orchestrom (Jeff urobil pri každom vydaní TSO, pretože zapálil začiatok kapely v roku 1996, ako aj súčasťou každého zimného a jarného turné TSO), bol bubeníkom pre ťažký kov. Ikony Metal Church vzhľadom na to, že rok 2006, ako aj sa zaoberali Savatage, gitaristom TSO Chris Caffery, ako aj s bývalým huslistom TSO Mark Wood’s Electrify Your Strings Program. Jeff zdieľa svoj vidiecky New York Špecifikovaný dom s druhou polovicou Cathy, dvoma mačkami a psom.

Mal som možnosť dobehnúť Jeffa a Cathy po tom, čo Jeff dokončil mimoriadne úspešné turné TSO 2016.

Povedzte nám o svojich domácich miláčikoch.

Snickers je 20-ročný tiger, ako aj Bodi je 5-ročná polydactyl Grey, ako aj čierna makrela tabby. Má sedem prstov na každej zo svojich predných labiek, ako aj šesť na chrbte. Pri 17,5 libier je to obrovský chlapec, najchladnejšia mačka, akú som kedy poznal. Lucy je žltý labradorský retriever. Bude mať budúci mesiac 9 rokov. Pôvodne ju mali naši synovci, avšak kvôli ich rutinám, ako aj nedostatku času s ňou stráviť, najprv odišla k otcovi, potom sa rozhodla, že s nami zostane, ako aj tu bola práve tu 3 roky. Skutočne sme online vedľa všetkých ostatných, takže to nebola pre nikoho významnou úpravou. Je mimoriadne inteligentná, mimoriadne priateľská a mimoriadne ochranná. Vynikajúci pes.

Cathy, presne koľko mačiek ste mali, keď ste začali chodiť aj Jeff, rovnako ako ste sa obávali, že ho vaše mačky nemusia prijať? Ako presne to bolo prvé uspokojujúce?

V tom čase som mal tri mačky: Angel, biele (pár miest) krátke vlasy; Coco, čierne vlasy stredné vlasy, ako aj snickers. Jeff zriedka videl Snickers alebo Coco, pretože sa vždy skrývali, keď som stále býval v Ohiu. Hneď ako sme sa presťahovali, všetko sa zmenilo, rovnako ako sa skutočne stali rôznymi mačkami. Pochybujeme sa, či to bolo len v novom dome, rovnako ako to práve urobili ich – nie sme si istí, všetci však spolu neboli, ako sa už nikdy neskrývali pred Jeffom!

Jeff, nebol si skutočne mačkovým človekom, kým si neurobíš Cathy. Povedzte nám, aké to bolo pochopiť jej mačky.

Úprimne som bol vždy skvelý s mačkami. Od môjho cestovného rozvrhu som nemal domáceho maznáčika už mnoho rokov. Angel bol trochu drsný, ako aj teritoriálny, ale vychádzali sme dobre. Ako povedala Cathy, Snickers a Coco sa vždy skrývali a pravdepodobne som ich videl celkovo 30 minút za kus za program 2 roky.

Jeff, Cathy sa presunula do vášho domu v New Yorku, keď ste sa oženili, špecifikujte z Ohia so svojimi mačkami. Presne ako mačky zvládli zmenu, ako aj to, čo pre vás bolo najneobvyklejšie na bývaní s mačkami?

Jeff: Prekvapivo to bol jednoduchý prechod. Mali sme všetky mačky v nosičoch na výlet. Keď sme sa ukázali v našom novom dome, vytiahol som Snickers z poskytovateľa a držal som sa mu pevne a prešiel som ho po dome, pričom každý priestor na poschodí aj dole. Verím, že to bolo úplne prvýkrát, čo som sa ho dokonca dotkol, nieto ho držal. Potom bol mojím najlepším priateľom, ako aj v súlade so mnou všade.

Coco vzlietol a schoval sa pod posteľ. Angel pokojne chodil a skontroloval veci.

Zdalo sa, že sa im skutočne páči ich nový domov. Od začiatku boli priateľskejší a oveľa sociálnejší ideálny. Keď si prišli, kde sa majú skryť, keď som bubnoval, upadli sme do rutiny.

Cathy: Ako povedal Jeff, veci boli skutočne ľahké. Verím, že sme boli obaja skutočne šokovaní rovnako ako nadšení z toho, koľko priateľskejších snickerov, ako aj Coco!

Vychádzajú všetky zvieratá?

Áno, všetci to skutočne robia. Snickers starne, rovnako ako je to smiešne, sú chvíle, keď len skočí na Bodi, akoby bol stále mačiatko a pripravený hrať!

Jeff, trávite veľkú časť roka cestovaním s TSO a Metal Church. Musí byť ťažké byť preč od vašich domácich miláčikov. Ako presne sa vysporiadate?

“K tomu dochádza vždy, keď odídem,” uvádza Jeff.
Programu mi chýba. Pre všetky zámery, ako aj funkcie, sú to moje deti. Sú súčasťou môjho každodenného života, keď som doma, avšak chápem, že sú vo veľkých rukách. Všetci sú trochu depresívni, keď uvidia, ako vyjde kufor, ako aj Cathy uvádza, že všetci sú na chvíľu vo funkcii. Verím, že Lucy ma chápe, že tam nie som tak dobre ako dĺžku času, keď som preč, nie som si však istý, či to mačky pochopia. Vždy ma potešia, že ma znova vidia,nullnull

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *