Víťaz série Cesar Millan Mastering Leadership DVD

Tento príspevok môže obsahovať pridružené odkazy. Od spoločností uvedených v tomto príspevku môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky.
A víťaz série DVD vedenia Cesar Millan Mastering Leadership je….
Ospravedlňujeme sa všetkým, mal som to urobiť začiatkom mesiaca, ale nová rok ma nanešťastie zaneprázdnila. Súťaž prebiehala v priebehu decembra a všetko, čo ste museli urobiť, bolo pridať zmysluplný komentár na webovú stránku. Odstránil som niektorých komentátorov z konkurencie, pretože som nepovažoval, že sú to zmysluplné komentáre (ako už bolo spomenuté „pekný príspevok“, ho jednoducho nezníži).
Mali sme relatívne malý zoznam súťažiacich (celkom 18). Použil som Random.org na randomizáciu mena každého a osoba v pozícii číslo 1 je víťazom. Tu je snímka obrazovky výsledkov:

Gratulujem Colleenovi víťazovi DVD Cesar Millan Mastering Leadership DVD. Colleen má svoj vlastný blog a môžete si pozrieť jej dobrodružstvá a vzrušenie so svojím psom Luna.

Ak ste nevyhrali set DVD, môžete si ho kúpiť prostredníctvom Amazon.com na nasledujúcom odkaze: DVD Mastering Leadership DVD Cesar Millan
Ďakujeme všetkým, že ste v najbližších mesiacoch vstúpili do súťaže a zostali naladení na ďalšie šteniatko v súťažiach.
Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: Puppy hračky s tepelným a tepelným balíčkom – ideálne pre nové šteniatka. Pomáha zmierňovať úzkosť v ich novom dome.
Najlepší žuvačky, ktoré sa nám páčia: Kosti a žuvacie tyčinky – všetky naše šteniatka milujú uhryznutie, štipky a žuvanie. Rád používame šikanované palice, ktoré pomáhajú odvrátiť tieto nežiaduce správanie.
Najlepšie psie pamiatky, ktoré sa nám páči: Crazy Dog Train Me Lats-používame ich ako naše vysoko hodnotné pochúťky pre naše šteniatka vodiacich psov.
Najlepšie čerstvé psie jedlo, ktoré sa nám páči: Farmársky pes – pred pár mesiacmi sme začali kŕmiť čerstvé psie jedlo Raven a ona ho miluje! Získajte 50% zľavu zo svojej prvej objednávky poľnohospodárskeho psa.

Pozrite sa na viac našich obľúbených položiek v našom novom kontrolnom zozname šteniat.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *