Big Puppy Paws sa rovná Big Canine

Tento príspevok môže obsahovať pridružené odkazy. Od spoločností diskutovaných v tomto príspevku môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky.
Je to vzrušujúci deň … prinášate si tento šteniatko prvýkrát domov … Predstavujete ho svojim priateľom a rodine a všetci hovoria: „Má veľké labky, bude to veľký pes!“ To sa stalo s mojimi poslednými tromi šteniatkami a som si istý, že to znova počujem. V skutočnosti moji psi skončili na veľkej strane, ale trvá to trochu času, kým dostanú tie obrovské nohy.
Príkladom je tento obrázok, s ktorým som sa nedávno stretol. Pozri sa:

Šteniatko! , pôvodne nahrané derime
To je mama a jej šteniatko. Myslím, že môžete povedať, že najskôr sú labky šteňa malé a druhé, že šteniatko bude mať nakoniec veľké labky. Yikes! Teraz je to veľký iný vo veľkosti labky. Dokážete uhádnuť, aký je to psie? Urobím to pre vás trochu jednoduchšie. Pozrite sa na tento obrázok:

NEWFOUNDLAND Šteniatka a matka, pôvodne nahrané spoločnosťou Derime
Vieš teraz? To je mama s jej mláďatami … sú to Newfoundlands fantastické plemeno, ktoré môže rásť viac ako 100 libier. Teraz sú to veľké labky a veľký pes.
Narazil som na fotografie šteniatkov labky a myslel som si, že je príliš milé, aby som nezverejnil príspevok. Dúfam, že si užívaš!
Najlepšie tipy pre naše šteniatka
Najlepšie šteniatko, ktoré sa nám páčia: Puppy hračky s tepelným a tepelným balíčkom – ideálne pre nové šteniatka. Pomáha zmierňovať úzkosť v ich novom dome.
Najlepšie psie žuvanie, ktoré sa nám páčia: Bones & Chews Bully Sticks – všetky naše šteniatka milujú uhryznutie, štipky a žuvanie. Rád používame šikanované palice, ktoré pomáhajú odvrátiť tieto nežiaduce správanie.
Najlepšie psie dobroty, ktoré sa nám páčia: Crazy Canine Train-Me Latss-používame ich ako naše vysoko hodnotné dobroty pre naše sprievodcovské psie šteniatka.
Najlepšie čerstvé psie jedlo, ktoré sa nám páčia: Farmársky psík – pred pár mesiacmi sme začali kŕmiť čerstvé psie jedlo Raven a ona ho miluje! Získajte 50% zľavu z prvého nákupu poľnohospodárskeho psa.

Pozrite sa na oveľa viac našich obľúbených položiek v našom novom kontrolnom zozname šteniat.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *