Keď zaútočí hračky: Presne ako zastaviť mačku!

Add, zdieľanie ButtonsShare na FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare pre PinterestpinterestPinterestShare to Moreaddthismore5

Chytil si ma, keď sa skrýval v mojej jaskyni! Ach, chápem, že to nie je skutočná jaskyňa, je však zábavné predstierať. Tiež ma teší z hrania v krabici, avšak papierové vrecká majú dodatočnú bonusovú ponuku, keď pri hraní v nich budete hrať úžasný praskajúci hluk. Predtým, ako sa vyšplháte do vlastného papierového vrecka, je mojou úlohou upozorniť vás na riziko, ktoré si možno nebudete vedomí.

Tu sa chystám vstúpiť do pasce! Áno, rukoväte na mnohých papierových vreckách môžu byť hrozbou. S sviatočnou sezónou sa rýchlo blíži, žiarivé darčekové tašky budú čoskoro všade. Ako zvedavá mačka je zjavne mojou úlohou prilepiť nos do každej ponúkanej tašky. Bohužiaľ, rukoväte papiera/plastov/pásky na množstve vreciek sú len ideálnou veľkosťou na chytenie nič netušiaceho mačacieho mačacieho (alebo psa), ideálne okolo krku! Akonáhle je taška okolo krku mačky, veľa mačiek bude panikáriť a bežať ako vietor, aby uvoľnil „útočníka“. To len zhoršuje veci, pretože nikdy nemôžeme predbehnúť nášho cestujúceho, ako aj hluk, ktorý vydáva taška, keď sa pretekáme, keď sa snažíme dostať preč od neho, je skutočne desivé. Vaša mačka by mohla byť na ešte hroznejšom utrpení, ak niekto nie je dom, ktorý by ho rýchlo rozpadol z kľučiek vrecka.

Práve tu môžete vidieť, že som sa tesne vyhýbal katastrofe. Nechám mačku z tašky, tak hovoriť, a tiež vám poviem, ako sa zbaviť nebezpečenstva: stačí odrezať alebo odstrániť rukovä . Ak máte darčekové tašky, ktoré chcete poskytnúť preč, držte ich ďalej od svojich zvedavých mačiek. Nenavrhujem, aby som nikdy nechával žiadny druh domáceho maznáčika hrať vo vnútri plastového vrecka, pretože tieto tašky predstavujú aj riziko udusenia.

Pozri, táto taška bola neutralizovaná, takže akýkoľvek typ mačiek sa teraz môže bezpečne hrať vo vnútri. Aj keď je to jeden z mojich mnohých preferovaných vreciek všetkých čias, nechám Harleyho, aby si to vzal na roztočenie.

Hmmm, zdá sa, že je podozrivý z tašky. Nerobte sa Harley, môžete ísť dovnútra. Zvládol som všetko! Tunel mačiek je bezrizikový alternatívny alternatíva k papierovému taške, ako aj to, že keď sa dostanete dovnútra, dokonca robí zábavný chrumkavý škaredý hluk.

Daisy The Curly Catpet Bezpečnosť

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *