Chuckit! Ultra gumová hračka Sphere Dog v predaji v Chewy

Objednávajte Chuckit! Ultra gumová guľatá tvrdá hračka pre psov malá, 2 balenie od Chewy pri 71 % zľava a buďte pripravení na vonkajšiu hru. Vo väčšine krajín sneží, ale keď sa v území stavu zelene, budete pripravení sa dostať von so svojím malým šteniatkom na nejaké super zábavné cvičenie.

Cenník:

13,99 dolárov

Cena:

4,12 $ 1-3 Dayshippinginging nad 49 dolárov

Ušetríš:

9,87 dolárov (71%)

Prečo sa nám tento produkt páči? Pretože vám poskytuje aj vaše malé šteňaté hodiny cvičenia, ako aj na mnoho ďalších relácií na hranie! Tvrdé skákacie gule pokračujú dlho potom, čo boli vyhodené z odpaľovača alebo vyhodené. Prírodná guma sa dá ľahko utrieť, ako aj plaváky na vode.

Rovnako sa nám páči Chuck-It! Pretože ide o špičkovú hračku, ktorá je obzvlášť navrhnutá pre hru načítania. Jasne oranžové gule poskytujú fantastickú expozíciu a ľahko sa nachádzajú. A ak je to teplé dostatočné na hru vody, vysoké skákanie guľôčok sa môžu využiť vo vode, keď plávajú.
Všetky gule sú kompatibilné s Chuckit! Sphere Railing.
Hrajte čas, ako aj cvičenie so svojím šteniatkom je dôležité – dokonca aj za chladného počasia. A kto nemá rád fantastickú ponuku. Nezabudnite si teda odhlásiť Chuckit! Ultra gumová guľatá tvrdá hračka pre psov, malé, 2 balenie.

Upozornenie: Každý pes hrá iným spôsobom a keďže nie všetky hračky sú vyrábané rovnocenné, vždy je najlepšie sledovať svoje šteniatko v situácii, veci, ktoré majú rufť. Dohľadová hra pomôže hračky vydržať dlhšie, ako aj najdôležitejšie udržiavať vášho kamaráta v bezpečí. Žiadna hračka pre psov nie je skutočne nezničiteľná, takže ak sa kúsky začnú odlomiť, vždy eliminujte hračku od hry hry.

Pre jedného Chuckit! Hračka z Chewy Skontrolujte tu.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *