Výlet na továreň na mlieko-Bone, 1938

Corporate Magazines môžu byť užitočné zdroje pre historikov, ktorí majú záujem o podnikateľskú a americkú spotrebiteľskú spoločnosť. Samozrejmosťou sa musí zohľadniť zrejmé záujmy oddelení s public relations v prezentácii firiem v najlepšom svetle. Napriek tomu zvyčajne obsahujú informácie a obrázky, ktoré sa nedajú nájsť nikde inde.

Štúdium histórie spoločností, ktoré vyrábajú domáce zvieratá, má veľa prekážok; Absencia obchodných archívov z mnohých malých firiem pôsobiacich v prvej polovici 20. storočia je veľká. Mal som šťastie, že som našiel túto otázku firemného časopisu Národnej sušienky firemnej spoločnosti z roku 1938. Krytový príbeh bol o sušienkach psov z mlieka – za scén, “článok zdôrazňuje moderné, čisté, mechanizované zariadenie, poskytovanie” dobré, zdravé výživu, vyrobené s takou úzku starostlivosť. ” Obzvlášť sa mi páči posledná fotografia a titulok, ktorý predstavuje skupinu žien, ktoré spracovávali žiadosti o bezplatné vzorky mliečnej kosti a brožúru o starostlivosti o psov, prijatá prostredníctvom poštových kupónov publikovaných v časopise Inzeráty. “Tieto dievčatá sú zaneprázdnení …

Pamätajte, že táto továreň na psov-sušienky bola v úspešnej prevádzke počas úžasnej depresie. Môj výskum dejín potravín psov navrhol, že z 30. rokov minulého storočia boli v skutočnosti prelomením desaťročia pre použitie komerčných potravín psov, najmä medzi mestskými a prímestskými domácnosťami. Môj príspevok na Canine Catering Company a jeho predaj prezradí, šteňa puddle, diskutuje o ďalšom depresii-ére pes potravinárske podniky, jeden zameraný na veľmi dobre-to-do clienty v oblasti Greater Philadelphia.

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook
Viac

Linkovaný
Tumblr

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Atlas Twrura sa zaoberá pôvodom kostí v tvare psov BiscuitJuly 9, 2017in “Poradenská literatúra na domácich miláčikov”
Čelia automatickým podávačom pre domáce zvieratá … .1939APRIL 25, 2015IN “DOG FOOD”
KUM-PET DOG A CAT FEEDER, 1947APRIL 22, 2015IN “CAT FOOD”

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *