Germinder menom Canine Writers Association of America Company of Record

GoodnewsforPets bude digitálna platforma tretích strán bude

(New York – 20. júna 2017) – Germinder & Associates bol vymenovaný za spoločnosť Record for Association Associations of America Arited Ariters of America (DWAA). Spoločnosť DWAA, ktorá bola založená v roku 1935 ôsmimi redaktormi, ako aj vydavateľmi pozvaných na výstavu Canine Club Club Westminster, sa stala najznámejšou odbornou združením, ktorá sa venuje najlepším priateľom človeka.

Jen Reeder, ocenená nezávislá novinárka, ktorá bola začiatkom tohto roka zvolená za prezidenta DWAA, uviedla, že je nadšená z spolupráce.

“Som nadšený, že budeme pracovať s Lea-Ann Germinder, ako aj s jej tímom,” uviedla Reeder. „Ako nový prezident DWAA by som chcel zaviesť úsilie o pomoc členom dosiahnuť pokračujúci úspech, ako aj zvyčajne povýšiť, propagovať a oslavovať komunitu písania psov. Bude skvelé mať Germinder & Associates, ktorí s nami spolupracujú na tomto cieli. “

Spoločnosť ponúkne taktický poradca, zverejňuje podujatia DWAA a vydá správy o knihách členov na svojej platforme GoodNewsforpets.com. Germinder & Associates tiež pomôže so sponzorskými aktivitami. Spoločnosť už začala dosahovať sponzorov špeciálnych ocenení a tiež propaguje každoročnú komponujúcu súťaž DWAA, ako aj ocenenia Banket, ktorá sa dohodla na sobotu 10. februára 2018 v hoteli New Yorker na Manhattane.

„Sme radi, že sa môžeme vrátiť ako AOR pre DWAA, ktorá je organizáciou blízko, ako aj mi osobne drahá. Pozeráme sa na prácu s touto organizáciou mimoriadne kvalifikovaných psích spisovateľov, autorov blogov a novinárov, “uviedol Lea-Ann Germinder, APR PRSA, prezident a zakladateľ, Germinder & Associates, Inc.

O DWAA

Asociácia psích spisovateľov Ameriky je najznámejšou odbornou združením, ktorá sa venuje psom. DWAA, ktorá bola založená v roku 1935, rozrástla z ôsmich zakladateľov na viac ako 500 členov vrátane novinárov, autorov, blogerov, publicistov, fotografov, ilustrátorov a osobností médií. Pod záštitou dlhopisov ľudskej a baníny sa členovia pokrývajú psie súťaže, zdravie, školenie, záchranu, módu pre domáce zvieratá, veterinárny výskum, pracovné psie organizácie, právne predpisy týkajúce sa dobrých životných podmienok zvierat, fundraiserov a mnohých ďalších tém. Viac informácií nájdete na stránke: DogWriters.org.

O Germinder & Associates, Inc.

Germinder & Associates je ocenená spoločnosť v New Yorku, ako aj spoločnosť so sídlom v Kansas City, ktorá ponúka taktický poradca, obsah digitálneho vydavateľstva, kampane pre trhové trhy vrátane zdravia zvierat a wellness, ako aj produkty PET. Spoločnosť bola založená v Kansas City v roku 1998 a otvorila kanceláriu v New Yorku v roku 1999. Medzi známe úsilie patrí Rada Catalyst; Pochopte srdcové červy, ako aj zdravie zvierat v Kansas City a Wellness Corridor. Spoločnosť je členom Rady PR, sponzorom diamantov obrovských cien Apple Apple Apple, ako aj majestátnym sponzorom ocenení Higher Kansas City Prism Awards. Spoločnosť oslávi svoje 20. výročie budúci rok. Dodržiavajte na Twitteri: @germinderpr, ako aj Facebook: Germinderpr.

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *