#PetPawlooza Ako vyzerá darčekový kôš s domácimi zvieratami vo výške 200 dolárov? Prejdite do win

[frame src = ”http://www.thatmutt.com/web/wp-content/uploads/2015/05/petpawlooza.jpg”/> ”‘ cieľ ”620 ″ výška =” 325 ″ alt = ”Sampler Pet Paw-Looza” Alialt = ”Center” PrettyPhoto = ”False”] Poznámka: Partnerstvo so spoločnosťou Sampler, aby som vám priniesol tento príspevok.

Všetci radi dostávame balíčky poštou. Či už sme ich kúpili pre seba alebo niekto poslal darček, je vždy zaujímavé vidieť, čo je vo vnútri.

Zadajte, aby ste vyhrali vzorkovač 200 dolárov Grand Ceny Basket plný produktov od všetkých zúčastnených značiek. Podrobnosti nižšie.

Nerozumiem vám, ale 90 percent zväzkov, ktoré dostávam, je pre svojho psa. Zakaždým, keď príde škatuľka, Ace je pri dverách nadšená, že zabaľuje zabalenie, aby našla svoju novú hračku alebo ošetrenie. Nakoniec bol skôr nárok!

Tento týždeň vám chcem umožniť porozumieť na internetovej udalosti, ktorá sa deje, pretože vám poskytne možnosť pokaziť vašich domácich miláčikov.

Je to na internetovej udalosti odberu vzoriek od spoločnosti Sampler s názvom PET Paw-Loza, ako aj 6 600 vzoriek, ako aj 8 545 zľavových kupónov bude pripravené na drapáky od vynikajúcich značiek.

Rovnako budú existovať „bleskové darčeky“, ako aj kôš na veľkú cenu plný výrobkov.

Takto to funguje:

Pet Paw-Looza na udalosti vzorkovania produktov Pet Internet Pet sa koná tento 20. mája až 28. mája.

PET Paw-Looza je na internetovej udalosti jednostranným týždňom, kde máte možnosť vyskúšať produkty domácich miláčikov z vynikajúcich značiek, ako sú Riley’s Organic Canine Luns, ako aj Bravo Pet Foods.

Ako sa zúčastniť:

RSVP na udalosť na stránke Facebook Sampler.

To vám umožní:

1. Choďte do víťazstva v koši veľkej ceny plného produktov od všetkých zúčastnených značiek a hodnotení na oveľa viac ako 200 dolárov.

2. Získajte prístup k rutine udalostí vzorkovania, ktoré sa umiestnia na stránkach Facebook Brands.

Na ktorých značkách sa zúčastňujú?

Značky poskytujúce vzorky a kupóny zahŕňajú:

[check_list]

Rileyho organické psie pochúťky

Ostrov psov

Jedinečné prírodné produkty

Od prírody

Bravo Pet Foods

Výrobky zo severného domáceho maznáčika

[/check_list]

Viac podrobností o tom, ako presne fungujú udalosti vzorkovania

1. RSVP.

Môžete to urobiť tu, rovnako ako dostanete kalendár vzorkovacích udalostí.

2. „Prajem“ produkty, ktoré by ste chceli.

Akonáhle získate kalendár, budete mať možnosť „priať“ vzorky produktov, ktoré by ste chceli dostať.

To vám však nezabezpečuje vzorku. Jedinou metódou na získanie vzorky je, aby vám ho poslal dobrý priateľ na Facebooku, takže je najlepším priateľom s dobrým priateľom na Facebooku, ako aj nechať odoslať vzorky každému druhému.

Dáva zmysel?

Napríklad by som rád získal produkty od spoločnosti Bravo, takže by som si želal vzorky z Bravo, ako aj potom, ako by mi dobrý priateľ odoslal vzorky, ako by som jej nechal odoslať vzorku.

Bude to vyzerať takto:

3. Skutočné udalosti odberu vzoriek.

Udalosti odberu vzoriek sa umiestnia v pondelok 25. mája do štvrtka 28. mája.

Udalosti vzorkovania sa budú konať na vlastných stránkach Facebook Brands na základe špeciálnej karty (nie v spravodajskom kanáli). Napríklad spoločnosť Bravo usporiada svoju vzorkovaciu udalosť na svojej stránke Bravo Facebook. Keď ste RSVP’d, dostanete rozvrh.

4. Flash darčeky!

Nakoniec bude niekoľko spisovateľov blogu o domácich miláčikoch poskytovať darčeky Flash počas celého týždňa. V určitom okamihu počas celého týždňa budem držať darček pre blesk (čo znamená prekvapivý čas a prekvapivú položku!). Dodržiavajte túto mutt na Facebooku, takže vám neunikne.

Viac informácií o zúčastnených značkách

Moje psie eso odobralo vzorky mnohých produktov, ktoré sa objavia v celom Pet Paw-Looza, ako aj tu je pohľad na značky.

Dovoľte mi pochopiť, o ktorú z týchto značiek by sa váš psí psí mnohí zaujímajú!

Bravo Pet Foods

Bravo poskytuje špičkové jedlo pre psov aj mačky podľa svojej stránky na Facebooku. Niektoré z jeho výrobkov zahŕňajú mrazenú surovú diétu, zmrazené surové diéty, pochúťky, žuvanie, kosti a doplnky.

Ace musela vyskúšať niekoľko z zmrazených surových jedál spoločnosti, ako aj program, ktorý sa mu páčil. Som obrovským zástancom surového jedla pre domáce zvieratá.

Udalosť odberu vzoriek spoločnosti Bravo sa tu umiestni.

Rileyho organické psie pochúťky

Podľa jej stránky na Facebooku sú psie o organických látkach Riley’s Organics Organic a pečené v pekárni ľudskej triedy.

Neboj sa pripustiť, že som sa vyskúšal jeden z týchto dobrôt po tom, čo som sa pozrel na ingrediencie, rovnako ako to bolo také skvelé, že som mal viac! Vážne, chutia ako kúsok plyšové grahams however without all the sugar!

I was glad to later checked out on the company’s Facebook page: “These treats are so great as well as so healthy that we can eat them ourselves.”

Oh say thanks to goodness, I’m not the only one snacking on canine treats!

The Riley’s sampling event will take location here.

Od prírody

By Nature makes natural as well as organic pet foods as well as treats formulated to assist support the pet’s natural defenses, according to its Facebook page. products include dry food, canned food as well as treats.

Ace sampled the grain-free turkey as well as wonderful potato recipe, as well as it was a hit! much more importantly, I am pleased with the components (real, particular animal protein as well as genuine fruits as well as veggies). It’s a dry food brand I’m comfortable recommending.

By Nature’s sampling event will be here.

Jedinečné prírodné produkty

The distinct pet odor as well as discolor eliminator utilizes a blend of natural as well as healthy bacteria as well as microbes that actually biodegrade spots as well as odors, according to the company. It works on any type of surface as well as turns spots into carbon dioxide as well as water.

All pet owners ought to have a great odor eliminator on hand, particularly puppy owners or those who foster dogs as well as cats.

Unique’s sampling event will take location here.

Výrobky zo severného domáceho maznáčika

Northern Pet products makes all-natural, holistic canine biscuits utilizing fresh meats as well as vegetables sourced from Canadian growers, according to its Facebook page. products include wheat-free as well as grain-free canine biscuits as well as wheat-free dental chews.

Ace got to sample the pumpkin dental chews you see pictured.

Northern Pet Products’ sampling event will take location here.

Ostrov psov

Isle of Dogs offers grooming products for dogs such as shampoos, conditioners as well as odor sprays.

One of the products Ace got from Isle of Dogs was the Deep cleaning Shampoo in the signature fragrance, red berries + champagne. seems good, right? The shampoo is likewise sulfate as well as paraben free.

The Isle of Dogs sampling event will take location here.

Want to be my Facebook friend?

This week, I welcome any type of of my visitors to send me a Facebook good friend request. You can unfriend me best after the event if you’d like. count on me, I won’t be hurt. „

I’ll do my finest to accept your requests as well as send you a couple of samples throughout the Pet Paw-Looza event. just make sure to RSVP as well as to “wish for” the products you’re interested in.

If you have any type of questions, leave them in the comments as well as I’ll find the answers. Or, go ahead as well as RSVP as well as Sampler will walk you with the process.

Good luck, as well as let me understand if you plan to participate!

-Lindsay (and Ace!)

Which brand is your canine or feline many interested in?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *