Leo vs Potty Training Pt. 1

AddsTis THE Shareing ButtonsShare to FacebookfacebookShare na TwitterTwittertwitterShare to PinterestPinterestPinterestShare pre Moreaddthismore3

Pamätáte si neobmedzené články, o ktorých som diskutoval v prvom príspevku? Asi polovica z nich bola spojená s nočníkovým tréningom. Podstata integrovaných článkov bola konzistentnosť, rutinná, spravovaná príjem vody, ako aj neobmedzené prestávky na nočník, takže sme sa rozhodli urobiť.

Naším plánom bolo, aby sme Leo okamžite vytiahli po jedle, ako aj pri každej hodine, že bol hore. Zakaždým, keď sme ho vytiahli, postavili sme ho do presne tej istej nočnej oblasti, aby zapálil svoju vôňu a znova sa tam zbavil. Hneď ako bude eliminovať, poskytli by sme mu pochúťku a radšej vlastne usporiadali večierok. Keby mi niekto povedal pred pár mesiacmi, skočil by som na potešenie a tlieskal, keď sa moje šteniatko dreplo, zasmial by som sa tomu, čo som z toho veril. No, tu som teraz, fandím: „Dobrý chlapec, Leo! Sme tak šťastní z vás! “

Hlavné obtiažnosti (okrem pravdy, že celý náš dom je koberci), ktorý máme pri odstraňovaní Lea von, je dĺžka prechádzky od našich predných dverí k Leo’s Potty Spot. My online facka v strede budovy nášho domu na najvyššom poschodí, čo naznačuje najvzdialenejší dom od výťahu. Úžasné, však? Odvtedy privádzame Leo z nášho domu a tiež ho nezostavte, kým nebudeme na nočnom mieste. Zdá sa mu, že mu to nevadí. Verím, že má rád, že je v náručí. Uvidíme presne, ako to chodí, keď kladie libry.

Keď sme vo vnútri, pozerali sme Leo ako jastrab. Neopustil náš zrak, pokiaľ nebol v prepravke. Keby sme boli v obývacej izbe, blokovali by sme ho s nami, aby sme ho mohli dostať, keby sa chystal drep, ako aj ako metóda, ako ho dostať na jeho vodítko, by sme ho tiež držali priviazaného, ​​keby sme sa k nám priviazali Boli sme v kuchyni alebo inde.

Mali by sme mať skutočne šťastie s Leom, pretože doteraz nočníkový tréning v skutočnosti nebol bolesťou hlavy, niektoré články, ako aj ľudia, ktorí to robili, zdá sa, že to je (keď to píšem, klepám na drevo!). Programu, ktorý sme mali nehody, ale nie vyčerpávajúce množstvo.

Dajte si pozor na Leo vs Potty Training Pt. 2 V najbližších týždňoch!

V komentároch nižšie mi prosím zanechajte akýkoľvek typ návrhov na nočník tréning môjho šteniatka! Bol by som rád, aký typ, ako aj všetky asistencie, ktoré môžem získať!

psie správanie tréningy

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *