10 Metódy prístrešky propagujú adopcie mačiek

minimalizované poplatky za adopciu, špeciálne mačacie udalosti, ako aj humor

Každý z nás chápeme, že je jednoduché objaviť bezplatný mačku na Craigslist, v klasifikovaných alebo dokonca len tým, že sa pýtame dostatočného množstva ľudí.

Pri nákupe, ktoré s tým bojujú, musia útulky pre zvieratá tiež hľadať metódy, ktoré ponúkajú bezplatné mačacie adopcie.

Mačky nemusia byť neustále doplnené, avšak pri použití minimalizovaných poplatkov za adopciu môže byť občas aj potom dlhá metóda, pokiaľ ide o kreslenie potenciálnych osvojiteľov.

Nestačí len sedieť a dúfať, že oveľa viac ľudí pôjde do útulku – nebudú. Nie, pokiaľ nie je dôvod na návštevu, napríklad zábavná susedská udalosť alebo špeciálna udalosť adopcie.

Ľudia normálne nechcú chodiť do útulkov, pretože ich považujú za depresívne a neviditeľné. Navyše je cenovo dostupnejšie a oveľa ľahšie získať mačku niekde inde.

Požiadavka prístreškov je ťažké pracovať na osvojiteľoch, ako aj dodržiavanie, sú niektoré vynikajúce koncepty, ktoré už používajú rôzne prístrešky. Bolo by veľmi jednoduché, aby sa replikala akýkoľvek typ prístrešia alebo záchrannej skupiny.

10 prístreškov propagujú adopcie mačiek

1. Austin Family Pets Alive’s „Single and Loving It It“ 14 dolárov na mačky, ktoré by robili najlepšie ako jediný domáci miláčik v dome. Inovatívna metóda, ktorá by im priniesla oveľa väčší záujem o „náročnejšie“ mačky.

2. SPCA spoločnosti Wake County „takmer domov“ (tiež pozri extrémne najvyššiu fotografiu) bezplatné adopcie na mačkách s dlhotrvajúcimi mačkami, ktoré boli v prístrešku o niečo dlhšie ako niektoré z ostatných.

3. „Super Pets“ spoločnosti Nevada Humane Society znížili obvinenia zo všetkých dospelých psov (18 dolárov), ako aj dospelých mačiek (3 doláre) práve včas za neuveriteľne misu.

4. „Chlpatá rýchlosť“ spoločnosti Nevada Humane Society, ktorá je zjavne zábavná metóda, ako pritiahnuť nových ľudí do útulku. Rovnako ako usporiadanie udalosti na Valentína bude motivovať páry, aby spolu chodili do útulku.

5. Osvojetelia „Catzilla versus Diva“ tímu mačiek môžu platiť, čo si vyberú, aby prijali jednu z oveľa „jemnejších“ mačiek.

6. „Great Orange Feline Rescue“ od spoločnosti Nevada Humane Society to bola zľava z niekoľkých rokov späť, keď útočisko vzalo viacerých oranžových mačiek z údajnej hromadnej situácie.

7. Program Rancho Coastal Humane Society „Better with a Buddy“ nepretržitý špeciál, ktorý motivuje ľudí, aby prijali dve mačky. Druhá mačka je vždy 25 dolárov.

8. Centrum starostlivosti o zvieratá Norfolk „Black Fur-Aday“ Half Off Adoption Poplatky za čierne, ako aj hlavne čierne zvieratá.

9. „Kittens 2-for-1“ Montgomery Region Region Region Region Region Región „Kittens 2 za 1 Tento prístrešok tiež používa adopcie vo výške 25 dolárov na dlhodobých mačkách okrem bezplatných adopcií so svojím programom„ Seniors for Seniors “. Osvojovatelia 55 rokov, ako aj staršie, môžu bezplatne prijať staršie zviera.

10. Houston SPCA – 5 $ mačacích adopcií je základnou metódou na získanie nových osvojiteľov.

Aké sú metódy, ktoré váš regionálny prístrešok propaguje adopcie mačiek?

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *