Podpísanie knihy s autorom, ako aj s profesionálom Pet Amy Shojai 23. mája na mačacích pripojení!

Pripojte sa k Amy SHOJAI spolu s Kitty Kaviar ™ a Perfect Litter ™ na mačacích pripojení v Dallase v Texase pre podpis kníh a mačkovú zábavu v sobotu 23. mája!

10. apríla 2015 – Dallas – nadšenci mačiek sa spoja v sobotu 23. mája na mačacích pripojení v Dallase v Texase pre informačný deň mačiek! Od 10:00 do 13:30 sa podpisuje kniha, ako aj uspokojenie a pozdravte s autorom a odborníkom na domáce zvieratá, sa Amy Shojai uskutoční. Vzorky oboch Kitty Kaviar ™, ako aj Perfect Litter ™ sa dodajú všetkým účastníkom, okrem darčekových certifikátov pre nákupy uskutočnené v obchode alebo na webovej stránke mačacích pripojení CatConnection.com. Táto špeciálna udalosť oznámi majiteľom mačiek o dômyselných a zdravých výrobkoch, aby prospeli svojim mačacím priateľom, pričom sa prejdú témami s mačkami s Pet Professional, Amy Shojai.

Amy Shojai

Amy sa už roky objavuje. Je certifikovanou konzultantkou zvierat, ako aj ocenenou autorkou 30 najlepších predajných kníh o domácich miláčikoch. Amy bola uvedená ako profesionál na stovkách tlače, vrátane New York Times, Digest Reader’s Digest, ako aj kruhu pre domácnosť, okrem národného rozhlasu, ako aj televíznych sietí, ako sú CNN, Dogs Animal Planet’s Dogs 101, ako aj mačky 101 . Bola konzultantkou trhu s produktmi Pet Products, ako aj konzultantkou hostiteľa/programu pre výber „chlpatých“ televíznych projektov. Objavte viac o Amy Shojai :.

Jej skúsenosti, ako aj know-how na trhu s domácimi miláčikmi sú vynikajúce, a podporuje iba prémiové výrobky, ktoré sú pre našich chlpatých priateľov bezrizikové, ako aj zdravé. Účastníci na tomto podujatí budú mať skutočne jedinečný zážitok, ktorý odoberie vzorkovanie mačiatka Kaviar ™, ako aj Perfect Litter ™, pričom prehliadajú prírodné a organické výrobky, ktoré ponúka obchod s mačacími pripojeniami. Video natáčanie sa uskutoční v tento deň v nádeji, že prediskutuje tieto jedinečné produkty s majiteľmi mačiek, ktorí sa zúčastňujú.

„Som tak nadšený, že zdieľam Kitty Kaviar a dokonalé produkty vrhov na nadchádzajúcom podujatí na Fine Connection,“ vyjadruje Amy Shojai, „Okrem podpisu kníh to bude fantastický zážitok z objavovania a zábava Naplnený deň pre všetkých majiteľov mačiek v oblasti Dallas! “

Pokiaľ ide o pripojenie mačacieho mačacie: Feline Connection bolo založené v roku 1985 s cieľom skončiť s premiérovým zdrojom DFW pre čokoľvek, ako aj o akejkoľvek mačke. Odvtedy skončili oveľa viac ako len regionálny maloobchod a starostlivosť o starostlivosť. Ich podnikanie sa venuje poskytovaniu prírodných, ekologických, ťažko dostupných produktov mačiek, ako aj neochvejné zameranie na vynikajúce služby klientov im umožnilo rozšíriť svoje ponuky online! Objavte viac na: www.thecatconnection.com.

Pripojte spoločensky:

Facebook:

Twitter: @Thecatco

O Kitty Kaviar ™: Kitty Kaviar ™ je 100% prírodný proteín od Bonita, druh rýb v tuniaku, ako aj v rodine Mackerel. Je vyrezávaný do papierových čalúnok s vôňou, ktorá stimuluje hlad. Táto prémiová liečba pre mačky pozostáva z absolútne žiadnych prísad, konzervačných látok alebo vedľajších produktov. Kitty Kaviar ™ odovzdáva najprísnejšie štandardy americkej správy potravín a liekov (FDA), vďaka čomu je jedným z najbezpečnejších dobrôt ponúkaných pre domáce zvieratá. Objavte viac na :.

Pripojte spoločensky:

Facebook:

O Perfect Litter ™: Champion Four National Awards za pokrok v Kitty Health and Wellness, ako aj Care, Perfect Litter ™ je prírodný, environmentálny produkt založený na mineráli s kontrolou zápachu mimo grafu. Mačky majú radi jemnú textúru mäkkej labky, ktorá napodobňuje hlinu, ktorá sa rovnako dobre zhlukuje, ale váži frakciu rovnako. Perfect Litter ™ absorbuje štyrikrát toľko tekutiny ako hlina, ale tiež trvá dlhšie, až 4 – 6 týždňov pre jedno mačiatko. Ako bonus je to úplne prvý 100% prírodný mačkový vrh, ktorý vám umožňuje vizuálne preveriť zdravie a zdravie mačacieho mačacieho obdobia. Naši mačení kamaráti často zažívajú z infekcií močových ciest a zatajujú ich bolesť. Perfect Litter ™ sa stane ružovou, ak je moč rovnako ako vysoké pH, pričom na získanie včasnej veterinárnej pomoci využíva systém včasného varovania, ako aj pokoj mysle pre zodpovedných nadšencov mačiek. Objavte viac na:

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *