SureFeed Sealed Pet Bowl udržuje jedlo vašej mačky čerstvé

Toto publikovanie je sponzorované spoločnosťou SureFeed

Máte pomalého jedla, ktorý uprednostňuje jesť jedlo po dobu niekoľkých hodín, a nie vdýchnuť všetko naraz? Chceli by ste byť schopní nechať konzervované jedlo pre svoje mačky, keď nie ste doma? S novou utesnenou miskou pre domáce zvieratá od SureFeed môžete.

Misa má veko aktivované pohybom. Na rozdiel od SureFeeds Microchip Feeder, ktorý je vyvinutý na vyriešenie problémov s kŕmením vo viacerých domoch, tento podávač nepotrebuje na jeho prevádzku mikročip ani štítok goliera. Podávač je poháňaný bunkovými batériami 4 ° C (nie je zahrnuté.) Udržiava jedlo vlhkú viac ako 12 hodín.*

Tento podávač je vhodnou službou pre domy s jedným domácnostiam alebo pre tie, ktoré nepotrebujú samostatné misky na potraviny. Medzi výhody patrí:

• Zastaví muchy pristátie na mačacích potravinách
• Šetrí peniaze na mačacích potravinách, pretože je menej odpadu
• Znižuje mačkové jedlo v domácnosti
• Poskytuje mačkám prístup k čerstvejším jedlom, na ktoré sa môžu počas celého dňa pasieť
• Praktické pre majiteľov mačiek, ktorí sú po dlhú dobu mimo domu
• batéria napájaná – potreby 4 ° C bunkové batérie (nie sú súčasťou)

Naozaj, ako je tento feeder. Ak ste si túto stránku vyskúšali na akomkoľvek druhu času, chápete, že nenavrhujem žiadne suché jedlo pre mačky, a preto sa bežne dostávam späť od mačkových rodičov, ktorí chcú robiť to najlepšie Pre svoje mačky sa však cítia zle z toho, že neopustia aspoň nejaké jedlo, aby sa ich mačky počas dňa pasú. Teraz už nie je oveľa viac dôvodov, aby ste sa nezbavili všetkého suchého jedla!

Rovnako sa mi páči plytký dizajn, ktorý pomáha vyhnúť sa stresu fúzy.

Vezmite prosím na vedomie, že tento podávač nie je chladený, a keď som zistil, že je úplne rizikové nechať konzervované jedlo na niekoľko hodín, nenavrhujem využitie tohto krmiva na surové jedlo. Surové jedlo môže byť bezpečne vynechané až dve hodiny, takže ak máte pomalý jedlík, tento podávač pre vás bude stále fungovať dobre. Stačí zlikvidovať akýkoľvek druh zostať surového jedla po dvoch hodinách.

Viac informácií o SureFeed Seared Pet Bowl a na nákup nájdete na webovej stránke SureFlap.

Prichádza budúci týždeň!
Poskytneme preč jednu istotu zapečatenú misu pre domáce zvieratá
Jednému šťastnému čitateľovi!

*Nezávislé testy, ktoré sa uskutočnili v produktoch SureFeed na 3 najpredávanejšie mačkové potraviny, ukázali, že misa zastaví 99,8% vlhkosti stratenej z potravín po dobu 12+ hodín. Všetky potraviny boli hodnotené v rovnakých podmienkach pri konštantnej 68 ° F/20 ° C.

Zverejnenie FTC: Toto je sponzorovaný príspevok, z čoho vyplýva, že som bol kompenzovaný za fungovanie tohto obsahu. Bez ohľadu na prijaté splácanie uvidíte na tejto stránke iba témy, o ktorých sa domnievam, že sú pre svojich čitateľov zaujímavé.

Ingrid King

Rovnako sa vám páči:
Surefeed zapečatený majster misky pre domáce zvieratá

Giveaway: SureFeed Seared Pet Bowl

SureFeed Microchip Pet Feeder rieši problémy s potravinami vo viacerých domácich domoch

«Mews, ako aj NIPS: Professional sa znovu stretol s mačkou, ktorú zanechal v Iraku
Prečo sa nebudem pozerať na deväť životov »

11 Komentáre k istotu zapečatenej misky pre domáce zvieratá udržuje jedlo vašej mačky čerstvé

Dawn s hovorí:

19. augusta 2016 o 17:32

Nejaké tipy, ako presne udržať bezplatný mravca? Mám dom s viacerými mačkami, ako aj každý z nich má jeden z ich vlastných (páči sa mi tieto podávače!). Môj jediný problém sú mravce. Jediné jedlo, ktoré mravce napadne, je mačka s ochorením obličiek. Jej jedlo RX sa dvakrát zapálilo, ako aj pravda, že je na stimulantoch chuti do jedla, ako aj nemôže jesť, ak ma mravce dostanú k jedlu počas dňa alebo cez noc, ma zdôrazňuje! Stalo sa to včera v noci, rovnako ako vytiahnem vlasy!

Odpovedať

Ingrid hovorí:

20. augusta 2016 o 5:58

Počul som, že výroba „priekopy“ okolo jedla vášho domáceho maznáčika môže mravce držať ďalej, pretože nebudú prechádzať vodou. Nie som si istý, či by to fungovalo s týmto krmivom. Navrhoval by som kontaktovať SureFeed so svojimi stránkami, aby som zistil, či majú nejaký typ návrhov, Dawn.

Odpovedať

Lola The Resnareed Feline hovorí:

31. mája 2016 o 16:57

Moje ženy nikdy nejedia svoje jedlo naraz. Toto je určite misa, na ktorú sa pozriem, najmä pre Sumera.

Odpovedať

Becky hovorí:

31. mája 2016 o 14:10

Zdá sa to vynikajúce pre moje divoké dievčatá.
Asi pred 7 rokmi som vzal 3 (teraz 2) mačky, aby som sa rozplakal. O viac ako o 20 mačiatok neskôr sa nakoniec mohli vrátiť von.
Vyvinul som ich vynikajúci mačkový domov s izoláciou, ako aj s oknami, ktoré majú radi. Vychádzajú z mojej existencie, ktorá ukazuje lásku, ale oveľa radšej sa ich nepokúsim dotknúť!
Čipy, goliere atď. Pre nich nikdy neboli voľbou. Muchy počas leta sú však priamo nechutné!
Nakoniec riešenie! Poďakujte vám za zdieľanie.
Určite pôjdem do darčekov, palce.

Odpovedať

Karen hovorí:

31. mája 2016 o 13:52

Obávam sa, že batérie môžu prestať pracovať, keď som preč. Poskytli by ste mi nejaké pokyny o tom, ako presne s tým ponúknuť?

Poďakovaťnull

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *