Pomoc Tomorrow’s Cat Vets: Pošlite tri šťastné deti do tábora Junior Vet Camp

„Volám sa Susan a ja som chcel byť veterinárom veterinárom od svojich štyroch rokov. Milujem záchranu zvierat. Keď som mal dva roky, mačiatko ma nasledovalo do môjho domu. O deväť rokov neskôr je so mnou stále doma. Pomohol som nájsť domy pre viac ako 20 zvierat, z ktorých 15 sa nakoniec stala súčasťou našej vlastnej rodiny! Práve teraz mám štyri domáce zvieratá – tri psy a samozrejme jednu mačku. Myslím, že chcem byť malým veterinárnym veterinárom, ale ešte neviem. Práve teraz hľadám niekde, aby som sa dobrovoľne zúčastnil zvieratá. “

“Ahoj, volám sa Grace.” Mám 12 rokov av 7. ročníku. Vždy som miloval zvieratá, ale nikdy som nevedel, aký druh práce by som dostal. Ale potom som uvažoval o tom, že som sa stal veterinárom, keď som išiel do veterinárneho tábora. Miloval som to! Cítil som sa, akoby som konečne našiel svoju vášeň a videl som, že moja budúcnosť je usporiadaná. Práve teraz žijem so svojimi mačkami,- jedna z nich so mnou žije už od narodenia!- a môj škrečok. Veľmi ich milujem a netuším, kde by som bol bez nich. “

Toto sú iba dva príbehy, ktoré deti zdieľali na webovej komunite Vetsetgo určené pre začínajúcich veterinárnych lekárov. Táto stránka pomáha budúcim veterinárom spojiť sa s dnešnými veterinármi a tiež slúži ako zdroj pre dospievajúcich a Tweens, ktorí sa chcú dozvedieť viac o vede zvierat.

Keď sa veterinári stali skúmaním veterinárnym lekárom, 23% z nich uviedlo, že „špeciálny domáci miláčik“ ovplyvnilo ich rozhodnutie stať sa veterinárnym lekárom. Chcú byť veterinárom veterinárom číslo jedna z kariérovej voľby ‘Tweens a väčšina veterinárov, ktorí sa dnes praktizujú, sa rozhodla byť veterinárom pred 13 vekom.

Vetsetgo sa koná súťaž o štipendium veterinárov v tábore Auburn University Junior Vet Camp tento rok v lete troch šťastných študentov stredných škôl. Zámerom súťaže je povzbudiť budúcich milovníkov zvierat a profesionálov, aby nasledovali svoj sen. Súťaž prebieha od 4. apríla do 4. mája. Viac informácií o súťaži a na zadanie vášho dospievajúcich alebo doplňovania nájdete.

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Veterinári Jetset: Veterinárna starostlivosť na 30 000 stôp

Kitties for Kids prináša terapiu mačiatka do komunity v Newtown

Sleepod Mobile Pet Bed Uľahčuje veterinárny check out pre mačky a veterináre

«Spýtajte sa veterinára s Dr. Krisom: Dr. Kris odpovedá na Marchove otázky
Rozhovor s Cat Behaviorist Mikel Delgado »

5 komentárov k Help Tomorrow’s Cat Vets: Pošlite tri šťastné deti do tábora Junior Vet Camp

Jennifer Dubose hovorí:

6. apríla 2017 o 10:58

Úžasné! Nejaké tábory pre dospievajúcich v IL?

Odpovedať

Ingrid hovorí:

6. apríla 2017 o 11:46

Žiadne, o čom viem, Jennifer.

Odpovedať

Jane z veterinára GO hovorí:

15. mája 2017 o 15:44

Ahoj Jennifer! Môžete sa pozrieť na hlavnú stránku a zistiť, ktoré tábory sú k vám bližšie: www.vetsetgo.com/activity Stovky programov sú uvedené po celej krajine.

Odpovedať

Sue Brandes hovorí:

4. apríla 2017 o 18:19

Nádherný program.

Odpovedať

Mary McNeil hovorí:

4. apríla 2017 o 16:46

Aký úžasný program!

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *