Ako bežne prináša váš pes (pes) úsmev na tvár?

Toto publikovanie môže obsahovať pridružené odkazy. Môžeme zarobiť peniaze alebo výrobky z podnikania diskutovaného v tomto príspevku.
Ako bežne prináša váš psík úsmev na tvár? To je jednoduché … denne !!! Keby boli moje mláďatá so mnou po celý deň, možno budem musieť svoju odpoveď upraviť na hodinovú, každú minútu alebo dokonca sledovať druhú!
Moje psy ma každý deň usmievajú! Keď prídem doma vyčerpaný, ako aj z náročnej práce v dňoch, sú tam okamžite, aby ma tlieskali. Linus príde nabíjanie s jedným zo svojich psích hračiek. Ak nedokáže objaviť psú hračku, v niektorých prípadoch sa nabíja s jedným z mojich papuče UGG. Stetson v niektorých prípadoch urobí laboratórny skúmok behajúci okolo domu s jeho zadkom zasunutým pod neho.
Moje šteniatka mi každý deň prinášajú šťastie, či už je to ľahký úsmev pre moju dohodu alebo smiech s bruchom!
Apache Dublin remorkér teplých psov ma môže vždy rozosmiať a smiať sa
Linus

V 8 rokoch dostane Linus stále šteniatko. Bude šprintovať z mojej kancelárie do mojej spálne, vyskočil lietanie na posteľ a tlačil všetky plachty na jednu stranu, a potom zopakoval asi 10 -krát. Šteniatka ma vždy rozosmeje, že je to určite jedna z čistých radostí v mojom živote.
Stetson
Stetson sa chystá otočiť 6 rokov a pozerať sa na neho, že k9 nosa, je pohľad na pohľad. Mnoho našich spoluobčanov je metodických pri prehliadaní rôznych zápachov, ako sú breza, Anis alebo klinček … nie Stetson! Hneď ako mu poskytnem jeho príkaz na vydanie: „Nájdite to!“ Vráti sa, ako aj mimo priestorov ako psie. Na chvíľu by ste neverili, že čuchal za zápach, ale po celú dobu je jeho nos vo vzduchu. Každý v našej triede nosa má rád Stetson a vždy prináša úsmevy a smiech, kedykoľvek vystupuje v triede.
Derby
Neskočil ako broningový bronco (ako naša cesta Buddy), ale Derby by však mohol skočiť, aj keď nie je vhodný pre vodiaceho psieho šteniatka pri tréningu, rozosmieva sa ma, keď by som ho videl skočiť zo stánku , viac ako 4 stopy priamo hore, ako aj do pestovateľa môjho priateľa.

Dublin
Dublin je jednoduchý a každý deň ma teší. Usmievam sa zakaždým, keď na neho verím ako pracovného sprievodcu s jeho partnerom Liz. Dublin ma prinútil brucho-laugh, keď hral so svojimi kamarátmi Wriley, Winter, ako aj Baron. Dublin bol úplne prvý do bazéna v horúcom letnom dni, avšak neskočil dovnútra. Bol tak nadšený, že sa nepozeral dolu tak dobre, ako predtým, ako to pochopil, je voda pod jeho nohami namiesto zeme. Z toho dňa mám vynikajúce spomienky, ako aj niektoré fantastické fotografie, najmä tento z dublinských lietajúcich uší!
S týmito ušami je Dublin pripravený lietať! Apache
Usmeje ma, aby som uveril, že najskôr pomáha ostatným tým, že pracuje vo väzenskom šteniatke, ako aj vtedy, keď absolvuje, bude pomáhať ako pracovný pes. Ako šteniatko v tréningu ma Apache rozosmial zakaždým, keď hral sám s jednou z jeho hračiek. Rád zavrčal so svojou hračkou v ústach. Strašné, ale živé, vždy som objavil čas na hranie s Apache, aby bol výbuch.

Moji psy neprinášajú iba šťastie aj smiech …
Moje psy poskytujú oveľa viac ako šťastie a smiech. Existuje nálepka na nárazník, ktorá uvádza „kto koho zachránil?“ Linus je môj jediný záchranný pes, ale verím, že všetci moji psi ma zachránili jednou alebo druhou metódou. O niekoľko mojich preferovaných citátov o psoch:
“Mojím cieľom v živote je nakoniec byť rovnako fantastický, ako môj psí verí, že som”
“Psík je jediná vec na Zemi, ktorá ťa má oveľa viac, ako sa mu páči.”
“Psy nie sú celý náš život, ale robia náš život celým.”
Ako vaše zvieratá prinášajú vaše deti šťastie?
Ste inštruktor alebo rodič študenta 3. až 8. ročníka? Ak áno, môžete ísť do svojich mladých ľudí v 5. ročníku Zvieratá Pridajte súťaž detskej poézie Life! Vstúpiť by nemohlo byť jednoduchšie! Mládežníci len skladajú báseň o svojom domácom miláčiku, ako aj o radosti, ktoré prinášajú, a publikujú ju online. 6 stážistov na celoštátnej úrovni vyhrá:

Štipendium vo výške 1 000 dolárov pre učebňu každého víťazného študenta
Darčekový certifikát vo výške 250 dolárov pre produkty domácich miláčikov
A „linka“ v časopise Conturene Circutel!

Úžasné!!! Skontrolujte stránku Buddies Facebook, do ktorej sa chcete dostať, ako aj oveľa viac podrobností
Urobil vás váš psí dnes úsmev? Som si istý, že má. Povedzte nám niečo presne o tom, ako vás váš psí rozosmievate a usmievajte sa v sekcii komentárov nižšie.
Zverejnenie: Toto publikovanie sponzoruje kampaň The Animals Add Life, ako aj American PEnull

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *