Pridanie zubných služieb

od Michell Evans
11. apríla 2016

“Ahoj Michell.” Uvažujem o požiadaní svojho šéfa, aby pridal službu čistiacich zubov, aby som mohol zlepšiť svoj príjem. Chcel by som byť presvedčený, že služba, ktorú poskytujem, je zdravá pre psy a stojí za to účtovať. Máte nejaké návrhy? “ – Elizabeth M.

Existuje mnoho doplnkových služieb, ktoré môžu zlepšiť zdravie orálneho a vášmu príjmu psa! Niektoré salóny ponúkajú službu tak základnú ako mätový sprej v ústach a zubný žuvač predávaný ako „ošetrenie osviežujúcim dychom“.

Iní majú podnikateľské usporiadanie so spoločnosťou na čistenie zubov bez anestézie, aby sa pacienti pravidelne videli v salóne a niektorí ponúkajú škálovanie zubov. Toto je len niekoľko príkladov. Existuje veľa možností.

Poznajte svoje zákony. Niektoré štáty a krajiny neumožňujú škálovanie zubov. Nepoužívajte ľudskú zubnú pastu, pretože psy neplivia a ľudská zubná pasta nie je jedlá.

Pamätajte, že neposkytujete službu, ktorá nahrádza veterinárnu starostlivosť. S najlepšími nástrojmi, produktmi a zručnosťami, problémami so smaltovaním psa, hromadením Tarter pod líniou ďasien, periodontálnymi chorobami, zlomenými zubami a zberami, ktoré sú vymenované, musí vymenovať veterinárny lekár. Majiteľ musí byť obzvlášť usilovne usilovne, keď sa ústa psa dôkladne vyšetrujú pri všetkých veterinárnych návštevách. Vaše služby s ústnou hygienou môžu skutočne pomôcť maskovať problém.

Vzdelávajte sa na psej ústnej anatómii. Naučte sa, ako rozpoznať voľné zuby, abscesované zuby, nádory úst a periodontálne ochorenie. Prosím, vedzte, koľko zubov je a čo sa nazývajú. Ak hľadáte „graf zubov psov“ na internete, je veľa na vytlačenie a štúdium. Zvážte ponúknuť kartu zubnej správy s grafom zubov. Barkleigh ponúka domáce zvieratá zubné karty doplnené zubnou rebríčkou a priestorom pre zubnú históriu a komentáre domáceho maznáčika. Týmto spôsobom môžete zakrútiť uskutočnený zub, zuby alebo oblasť. Majiteľ by to mohol použiť na informovanie veterinárneho lekára o potenciálnych problémoch. Pokúste sa rozvíjať dobrý pracovný vzťah s miestnymi veterinárnymi lekármi. Všetci chceme mať zdravých spoločníkov.

Vedzte, že existujú vírusy, ktoré sa dajú orálne prenášať zo psa na psa. Nezabudnite dezinfikovať všetky nástroje a ruky medzi psami. Vírus psieho perorálneho papillomu, ktorý sa bežne označuje ako bradavice pre psov, je taký, ktorý sa dá orálne prenášať. Tieto bradavice majú zvyčajne mäsitý, karfiolový vzhľad a je možné ich prenášať na rukách a náradiach, ako aj misky a hračky pre psov. Ak má pes zjavný prípad, môžete ho odmietnuť v hale. Ak neobjavíte vírus, kým už nepracujete v ústach, nezabudnite dezinfikovať všetko a informovať majiteľa. V takom prípade môžete nájsť iba jednu alebo dve bradavice. Psová chrípka a bordetella sa prenášajú vzduchom, ale aj z infikovaných predmetov, ako sú zubné kefy.

Na výber je široká škála nástrojov a výrobkov. Môžete si vybrať čokoľvek od zubnej pasty s príchuťou pečene a kúsok gázy omotaného okolo prsta po ultrazvukové stroje na čistenie zubov. Internetové vyhľadávanie produktov „psov zubná starostlivosť“ nájde viac ako päťdesiat možností.

Výber produktovej alebo produktovej rady na spustenie vašej služby je dôležité. Klient musí pochopiť, za čo platia. Produktové rady, ktoré ponúkajú brožúry, dodávajú vašej službe legitimitu a môžu byť poučné. Pokúste sa zvoliť produktovú radu, ktorá ponúka následnú domácu starostlivosť a predajte ju klientovi, aby ste získali príjmy! Príkladmi následnej starostlivosti o domácnosť môže byť denným antibakteriálnym sprejom na osvieženie dychu a pomoc periodontálneho ochorenia a/alebo zubných žuvačiek.

Rozvíjanie zručností na prácu v ústach psa si vyžaduje čas a prax, rovnako ako každý iný aspekt starostlivosti, ktorý ste doteraz dobyli. Čistenie vonkajších zubov nie je také ťažké s výnimkou spodných stoličiek. Vnútri si vyžaduje trochu viac praxe a tréningu psov. Dobrou správou je, že vnútornosti zubov majú tendenciu zostať čistejšie. To však neznamená, že sa dajú ignorovať; Len to, že sú zvyčajne menej práce na udržiavaní. Pokúste sa prevrátiť na umývadlo alebo uterák na ruky a nechajte ich uhryznúť na jednej strane, keď pracujete na druhej.

Pri rozhodovaní o tom, čo účtovať, zvážte, čo v súčasnosti účtujete za hodinu za starostlivosť. Uistite sa, že vyrábate viac alebo aspoň rovnakú sumu ako pre akýkoľvek iný aspekt starostlivosti. Budete ľutovať nedostatočné nabíjanie služby. Nikto nezíska z doplnkovej služby, ktorá v skutočnosti platí menej ako len starostlivosť o psa. Vyberte si čas, ktorý ste ochotní a schopní minúť službu a podľa toho sa nabíjať. Pri výbere vašej ceny nezabudnite tiež zodpovedať za zásoby a vzdelávanie.

Dobrou správou je, že Elizabeth, bez ohľadu na to, za akú službu si vyberiete, len orálna skúška, stojí za to účtovať! Akékoľvek informácie o zdraví orálneho zdravia sú pre majiteľov našich klientov cenné! ✂

Michell je viacnásobný a najlepší groomer. Je držiteľkou mnohých ocenení Barkleigh Honors Awards. Je striebornou a zlatou medailistkou pre Groomteanull

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *