Mews a NIPS: Veda, prečo niektoré mačky nosia ponožky

, vedeli ste, že za bielymi „ponožkami“, ktoré niektoré mačky nosia, je vedecké vysvetlenie, ktoré sa zdá, že niektoré mačky nosia? Je to kvôli stavu nazývaného piebaldizmus. Tento stav je spôsobený mutáciou v géne Kit, ktorá je zodpovedná za distribúciu melanocytov, buniek, ktoré „programujú“ pigment v tele mačky. Genetika má tendenciu vybuchnúť moju hlavu, takže namiesto toho, aby som sa o to pokúsil vysvetliť, vás pošlem na podrobné vysvetlenie našim priateľom Cole a Marmalade.

Ak ste tento týždeň vynechali niektorý z príbehov, ktoré sa tento týždeň vyskytol na vedomej mačke, tu je rekapitulácia: V pondelok sme vám povedali o novej štúdii, ktorá ukázala, že 1TDC ™ znižuje periodontálnu chorobu do šiestich týždňov, v utorok sme zdieľali informácie o spolupráci medzi spoluprácou medzi spoluprácou SleePypod a Assisi Animal Health, ktoré vyústilo do salóniku Assisi Loop, v stredu sme vám povedali o fascinujúcej štúdii, ktorá skúma spojenie medzi genetikou a správaním siamských mačiek, vo štvrtok sme preskúmali Scratch Lounge a v piatok sme preskúmali Posledná splátka v Gwen Cooper’s Curl Up so sériou mačiek, scény z pohybu, časť 1.

Hľadal som video s tematikou na pláži pre tento prvý neoficiálny letný víkend v lete a narazil som na toto krásne video od nášho priateľa Kitten Lady About Cat Beach Sanctuary v Thajsku. Užite si to!

Maj skvelý víkend!

Ingrid King

Mohlo by sa vám páčiť:
Mews a NIPS: Veda dokazuje, že mačky sú vynikajúce

Mews a NIPS: Čo keby boli mačky skutočne veľké?

Mews a NIPS: Network siete AI pomenuje mačky a výsledky sú veselé

«Recenzia: Scény z pohybu, časť 1
Bunk Bed a Herňa Pioneer Pet Bootsie »

1 Komentár k Mews a NIPS: Veda, prečo niektoré mačky nosia ponožky

Janine hovorí:

25. mája 2019 o 7:07

Ďakujeme za odkaz na blog Cam za vysvetlenie, prečo majú niektoré mačky biele nohy. Bolo to zaujímavé čítanie. Je to tiež niečo, čo som nikdy veľmi nepremýšľal, ale teraz na to budem myslieť zakaždým, keď uvidím mačiatko s ponožkami alebo bielymi záplatami.

Odpovedať

Zanechajte odpoveď Zrušiť odpoveď
Vaša e -mailová adresa nebude zverejnená. Požadované polia sú označené *
Komentár *
Názov *

E -mail *

Zanechaním komentára súhlasíte so zberom svojich údajov na tejto webovej stránke podľa nášho
Zásady ochrany osobných údajov.
*

Informujte ma o následných komentároch prostredníctvom e-mailu. Môžete sa tiež prihlásiť na odber bez komentára.

Δ

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *