Pomôžte svojmu psovi prežiť leto s Cosequin Calm

AddsThis zdieľanie ButtonsShare na FacebookfaceBookFaceShare na TwittertwittertwitterShare do PinterestpinterestpinterestShare do Moreaddthismore6

Pre psov môže byť leto najlepším obdobím roka s bazénom a plážovým dňami, mimoriadne dlhými večernými prechádzkami, vylepšeným vonkajším časom a ďalšími! Na druhej strane je leto naplnené havarovanými búrkami, ohňostrojmi na uši, neobmedzenou vonkajšou výstavbou, zabalenými rodinnými večierkami a predĺženými rodinnými dovolenkami. Tieto udalosti môžu byť pre niektorých psov stresujúce a Cosequin Calm Lumables sú ideálne na to, aby im pomohli udržať ich pokojné a uvoľnené.

Hluk a separačné úzkosti sú bežné zdroje úzkosti u psov. Menej častým zdrojom núdze vášho domáceho maznáčika ich vlastne berie so sebou na letný výlet. Vytiahnutie psieho z bubliny vášho domova a okolia môže byť pre vás aj vášho psa stresujúce. Pri cestovaní so svojím milovaným šteniatkom je nevyhnutné pamätať na to, aby ste ich počas cesty udržali v pohode a v bezpečí.

Predstavte si auto – ak váš psí nie je zvyknutý na to, že je v aute, strávte niekoľko dní až pár týždňov, pred výletom, pričom si ho zvykne na automobil s krátkymi automobilovými jazdami a množstvom odmien.

Identifikácia – Uistite sa, že v prípade núdze je váš psík na sebe golier s aktualizovanými štítkami. Ak majú mikročip, aktualizujte aj tieto informácie.

Skontrolujte sa u veterinára-vezmite si svoje šteniatko, aby ste sa uistili, že všetky očkovanie sú aktuálne, a priveďte záznamy na cestu. Pre ďalší vankúš bezpečnosti zostavte zoznam pohotovostných kliník veterinárov, ktoré budú na vašej ceste neďaleko.

Unavte ich von – predtým, ako sa vydáte von, dajte svojmu šteňa dobré cvičenie, aby ste ich unavili a vložili do nezvratného stavu. Dobre vykonávané psy majú menšiu energiu za stráženie, ktoré je možné preložiť do zvýšených pocitov úzkosti.

Udržujte pokoj a dajte svojmu šteňa upokojujúci doplnok – ak váš domáci miláčik potrebuje tento „oomph“, dajte svojmu domácemu miláčikovi báječný cost cast, ktorý obsahuje upokojujúce výňatky, ktoré pomáhajú vyvážiť náladu vášho domáceho maznáčika a udržiavať ich v pokoji ako mušle.

Urobte si veľa zastávok – dajte svojmu psovi veľa vody a urobte si početné zastávky v boxoch, aby vaše šteniatko mohlo nočník a natiahnuť nohy, aby uvoľnili akúkoľvek energiu.

Pripomienka – Nikdy, nikdy nenechajte psie v automobiloch sám, najmä v lete!

Caskin Calm robí z cestovania s domácim miláčikom vánok!

COSEQUIN CALM Žuvacie látky pomáhajú vášmu miláčikovi vyrovnať sa so stresom cestovania. Je to tiež úžasné pre psov, ktorí trpia úzkosťou hlukom a separáciou. Coosequin Calm je ideálny na dať psom pred búrkami, ohňostrojmi, rodinnými večierkami alebo inými znepokojujúcimi zážitkami.

Tento chutný žuvateľný patrí upokojujúce prísady, ako sú Magnolia Officinalis a extrakty amurense phellodendron, L-theanín a sušené srvátkové proteínové koncentráty, čo pomáha zistiť úzkosť vášho psa počas stresových situácií.

Dajte svojmu psovi každý deň pokoj, aby ste pomohli zvládnuť ich všeobecnú úzkosť, alebo ich len udržiavajte užitočné, keď váš psík potrebuje trochu ďalšej pomoci na relaxáciu.

Vyhrajte úplne bezplatný Cosequin Calm pre svojho psa !!

Je leto ťažké pre úzkosti vášho psa? Coosequin Calm Lumables sú ideálnou službou na zmiernenie nervov vášho psa! Zanechajte komentár nižšie a vy ste mohli vyhrať úplne zadarmo fľašu Cosequin Calm z 1800Peds! Dvanásť (12) víťazov bude vybraných náhodne vo štvrtok 19. júla 2018, takže každý, kto sa zúčastňuje, má šancu vyhrať! (Obmedzené na obyvateľov USA) Veľa šťastia!

Gratulujeme víťazom kreslenia! look for an email from us about claiming your prize.
Amity j
Judy D
Steven H
Lucy H
April V
Steph
Mary W
Lori Q
Jane M
Susan V
Kourtney S
Cora O

AnxietyDog BehaviorDogsGiveawaysPet BehaviorPet Care

Send your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *